• Informacje na temat:

5 kg

Artykuły na temat: 5 kg
  • Trudno wyobrazić sobie lepszą potrawę na chłodny, jesienny wieczór niż sycący i rozgrzewający gulasz. Warto poświęcić trochę czasu na jego przygotowanie, gdyż efekt finalny za każdym razem jest zniewalający. Oto kilka naszych propozycji na gulasze z różnych stron świata. Gdy temperatury zaczynają spadać i niebezpiecznie zbliżać się do zera, na naszych stołach zaczynają gościć treściwe potrawy, które szybko rozgrzewają i dają nam sporo energii. Spośród wszystkich jesienno-zimowych propozycji...

• Nastał ulubiony czas wszystkich pracowników i uczniów – wakacje. A wraz z nimi - upragnione urlopy. Niezapomniane podróże, odkrycia, niezliczone ilości zdjęć, wzruszeń i pamiątek. A gdyby tak, zamiast magnesów na lodówki, pocztówek i różnych akcesoriów przywieźć z każdego odwiedzonego miejsca jeden przepis kulinarny? Mogłaby z nich powstać oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, domowa książka kucharska. Oto garść inspiracji! Nasz kontynent to skarbnica smaków i aromatów. Wśród najchętniej...

• Zobaczcie 5 sposobów na wielkanocne jajka! Panowie z "5 sposobów na" tym razem prezentują 5 ciekawych pomysłów na wielkanocne jaja: - jajka w paski - jajka z galaretek - pajęczynki na jajkach - jajeczną rodzinkę - marynowane jajka Zapraszamy na film:

• Dobre potrawy uwodzą nasze zmysły. Pachną kusząco, wyglądają apetycznie i smakuje doskonale. Są jednak na świecie potrawy, które łamią te reguły – pachną odpychająco, wyglądają makabrycznie, a jak smakują wiedzą tylko najodważniejsi. Przedstawiamy subiektywny wybór 5 najobrzydliwszych potraw świata.   Surströmming Czyli kiszony śledź. Już sam śledź ma dość intensywny zapach. A ten tradycyjny szwedzki przysmak, bije na głowę zapach wszystkich śledziowych beczek świata. Ryba fermentuje...

• Najnowszy numer magazynu PYSZNE to prawdziwa laurka na cześć wiosny. Na tapetę wzięliśmy szparagi - białe i zielone - i odkryliśmy wszystkie ich tajemnice. Wiemy, jak je przyrządzać i jakie cuda można z nich przygotować, więc zapraszamy do lektury wszystkich tych, którzy do tej pory podawali je tylko z bułką tartą przesmażoną na maśle. Nieśmiało przygotowujemy się też do grilla. Wiosenna pogoda rozkręca się w tym roku powoli, ale my się tym nie zrażamy i - jak na majówkowy numer przystało -...

• Ogórki pochodzą z tej samej rodziny, co melon i dynia. W medycynie indyjskiej wykorzystywano je od najdawniejszych czasów do leczenia przeróżnych schorzeń. Czy słusznie? Jakie właściwości mają ogórki?   Fot. 123RF.COM/PICSEL W czasopiśmie naukowym "Fitoterapia" opublikowano artykuł poświęcony właściwościom tych niepozornych warzyw. Okazuje się, że są nie tylko zdrowym dodatkiem do diety, ale i skutecznym sposobem na łagodzenie podrażnień skóry."K" jak ogórek W jednej szklance ogórka (ze...

• Sezon na szczaw zaczyna się już wczesną wiosną i trwa niemal do końca września. Warto wiedzieć, że roślina ta jest nie tylko bardzo smaczna, ale i zdrowa. Czy wiecie, kiedy ją stosować? Często zdarza się, że szczaw w wielu miejscach rośnie dziko. Jednak chcąc mieć stuprocentową pewność, że nie zjadamy zanieczyszczonych listków, warto samemu zabrać się za uprawę tej rośliny. Nie wymaga to szczególnego doświadczenia ogrodniczego, a zapewni nam stały dostęp do tej pysznej rośliny. Niewiele osób...

• Całkowite zrezygnowanie ze słodyczy jest bardzo trudne, ale jeszcze trudniejsze jest znalezienie zamienników cukru. W ostatnim czasie niezwykle popularny stał się cukier brzozowy, czyli ksylitol. W jaki sposób wpływa na nasz organizm? Cukier, choć smaczny, niezbyt pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Jego nadmiar w naszej diecie może spowodować wiele chorób, w tym otyłość oraz próchnicę. Dodatkowo, cukier jest obwiniany również za przedwczesne starzenie, rozwój chorób sercowo-naczyniowych,...

• Zamiast suplementów diety, które mają zapewnić nam zdrowe oczy, piękną cerę i szczupłą sylwetkę, warto sięgnąć po naturalne bogactwo witamin kryjące się w owocach agrestu - zwłaszcza, że sezon w pełni! Fot.123RF/PICSEL Agrest jest niedocenianym owocem. Najczęściej możemy go spotkać w przydomowych ogródkach. Krzaczki, na których rośnie są pokryte kolcami, z tego powodu jego zbieranie nie należy do najprzyjemniejszych. Skórka owocu jest twarda i pokryta licznymi włoskami, a lekko kwaskowaty...

• Nic tak nie pomaga w codziennych obowiązkach, jak pozytywne nastawienie do życia i chęć do działania. Dawka energii w ciągu dnia potrzebna jest każdemu, niezależnie czy jesteśmy w pracy, szkole, uprawiamy sport lub podróżujemy. BA! to pożywna przekąska dla wszystkich, którzy poszukują optymizmu oraz doceniają zdrowe smaki w bakaliowej wersji. Linia BA! 5 ziaren z miodem Niespotykane połączenie najwyższej jakości ziaren: pestek dyni, sezamu, siemienia lnianego, słonecznika oraz amarantusa...

Przepisy na temat: 5 kg
  • Pięć smaków/ pięć przemian - kuchnia zrównoważona typu YIN i YANG. Pożywna, energetyczna potrawa :)

• nie ma co sie rozpisywac , jest pycha

• Dobra surówka dla każdego. Prosty przepis. W kilka minut mamy surówkę na grilla, ale też do obiadu czy na kolację.

• Wypróbowany przepis na "Domowy rosół: 1 przepis w 5 wersjach"

• To danie wymyślił mój mąż i zawsze robi je osobiście. Ja mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo aromatyczne, smaczne i gorąco polecam.

• Polecam osobą lubiącym kuchnie chińską i pikantną.TROCHE PALI...ALE PYCHA !

• Najprostsze i najsmaczniejsze babeczki jakie kiedykolwiek udało mi się zrobić. Delikatnie cytrynowe, bardzo wilgotne a przy tym lekkie jak chmurka. Właściwie nie mają żadnych wad, a ich zrobienie naprawdę zajmuje 5 minut. Polecam gorąco:)

• Jesteś tym co jesz... Jak często to słyszysz? Pewnie często... A wierzysz w to? Jeśli nie - szybko zacznij - a Twój organizm prędko Ci za to podziękuje :)

• Ciastko z mikrofali dla niespodziewanego gościa :)

• Powidła śliwkowe w pięć minut zrobione są na dwóch produktach: suszonych śliwek oraz wody. Taka alternatywa powideł nie potrzebuje cukru, gotowania, czy pieczenia. Przygotowanie ich jest expresowe. Powidła śliwkowe idealnie pasują do grzanek, czy naleśników. Do tego mleko lub kawka i mamy idealne śniadanie, czy kolację. Kilka ciekawostek na temat suszonych śliwek: zawierają dużo pektyn, czyli błonnika, co pozytywnie wpływa regulację trawienia, pomagają usuwać z naszego organizmu toksyny,...

Dyskusje na temat: 5 kg
  • 5 kg nadwagi

Czy to jest powód,aby mężczyzna brzydził się kobiety i w ciągu 10 godz zmieniło się uczucie do niej ?jak to jest z wami facetami .Nadal chce ją przytulać,całować po przyjacielsku ale to 5 kg zaważyło iż nie będzie to związek partnerski tylko przyjaźń

• "5 kłamstw PiS

na temat ostatniej nocy. Tak będą próbować nami manipulować." Przeczytajcie artykuł, warto. 1. To było ukartowane 2. Bronią SB-ków 3. Opozycja chciała storpedować budżet 4. Głosowanie było zgodne z prawem 5. Nocna zmiana 2.0 http://natemat.pl/197041,5-klamstw-pis-na-temat-ostatniej-nocy-tak-beda-probowali-nami-manipulowac

• Tylko 5 dni.

Zostało tylko 5 dni a ja denerwuje się chyba 10 razy bardziej niż przed naszym prawdziwym ślubem. Prawdziwym ślubem. Jak to dziwnie brzmi. Dziewczynki mają sukienki prawie takie same jak moja. Marcyska oczywiście chciała iść w swojej komunijnej... ;))) Aż ciężko w to uwierzyć. W maju mieliśmy tydzień po tygodniu komunię świętą Marceliny i roczek Natalki. To były super imprezy. Oby ta nasza też się udała. Trzymajcie kciuki:-)

• 5 dni

Mam wolne 5 dni i zastanawiam się jaką grę przejść??? Możecie polecić jakieś tytuły? Chciałbym, aby były to gry posiadające rozbudowana fabułę.

• 5 pytań do socjalistów

Pytania nie mają na celu atakowania socjalizmu tylko jego poznania. Mam nadzieją że na forum znajdzie się chociaż jedna osoba która będzie w stanie odpowiedzieć logicznie na wszystkie pytania 1 - Socjaliści często odwołują się do sprawiedliwości społecznej. Znam kilka teorii sprawiedliwości m.in. Teorię sprawiedliwości Johna Rawlsa, Roberta Nozicka, Sena czy J.S. Adamsa, ale jeszcze nie spotkałem się z teorią z której wynikała by słuszność progresji podatkowej, więc moje pytanie brzmi na...

• Historia pewnej rozmowy część 5

- to znaczy , nie mam uczuć i po prostu wredne ze mnie bydle ? - Smok dąży do wniosków z rozmowy - nie jest z ciebie wredne bydle. Ty, jako asperger ,masz do dyspozycji wyjątkowo duże poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka , znaczy w twoim rozumieniu przedmiot. Oczywiście twój ulubiony przedmiot, na którym zbudowałeś kawałek swojego świata. Nie umiesz kochać , ale też nie umiesz nienawidzić - Kasia znajduje jednak pocieszające informacje - w sumie dobry z ciebie człowiek ,...

• Facet o 5 lat starszy...

Czy to duza różnica wieku, czy taki straszy pan mógłby służyć do życia, oprócz seksualnych treningów? Słyszałam ze DILFY po 30 sa sprawne.

• 5 ton paliwa na sekndę

Tyle spalały Amerykańskie promy kosmiczne . To się nazywa spalanie . :)

• "Zakaz wstępu w godzinach 1-5"

Nie opisuję zdarzenia. Intuicja podpowie chyba większości o co biega. Może zaskoczę tą kontynuacją, ale chcę napiętnować rządzących. Dają w Polsce przykład nie przestrzegania rygorów. Falandyzują by obejść, a kiedy się nie da, łamią. Vide wszystkie wypadki samochodów BORu. Ja, pan, pani, my wszyscy, nawet podświadomie notujemy takie zdarzenia. To liberalizuje nasz stosunek do rygorów, nakazów, zakazów. Nie wolno ścinać drzew?! a niech mi skoczą. I nie jest też tak, że inni, poza naszymi...