• Informacje na temat:

5 kg

Artykuły na temat: 5 kg
  • Trudno wyobrazić sobie lepszą potrawę na chłodny, jesienny wieczór niż sycący i rozgrzewający gulasz. Warto poświęcić trochę czasu na jego przygotowanie, gdyż efekt finalny za każdym razem jest zniewalający. Oto kilka naszych propozycji na gulasze z różnych stron świata. Gdy temperatury zaczynają spadać i niebezpiecznie zbliżać się do zera, na naszych stołach zaczynają gościć treściwe potrawy, które szybko rozgrzewają i dają nam sporo energii. Spośród wszystkich jesienno-zimowych propozycji...

• Nastał ulubiony czas wszystkich pracowników i uczniów – wakacje. A wraz z nimi - upragnione urlopy. Niezapomniane podróże, odkrycia, niezliczone ilości zdjęć, wzruszeń i pamiątek. A gdyby tak, zamiast magnesów na lodówki, pocztówek i różnych akcesoriów przywieźć z każdego odwiedzonego miejsca jeden przepis kulinarny? Mogłaby z nich powstać oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, domowa książka kucharska. Oto garść inspiracji! Nasz kontynent to skarbnica smaków i aromatów. Wśród najchętniej...

• Zobaczcie 5 sposobów na wielkanocne jajka! Panowie z "5 sposobów na" tym razem prezentują 5 ciekawych pomysłów na wielkanocne jaja: - jajka w paski - jajka z galaretek - pajęczynki na jajkach - jajeczną rodzinkę - marynowane jajka Zapraszamy na film:

• Dobre potrawy uwodzą nasze zmysły. Pachną kusząco, wyglądają apetycznie i smakuje doskonale. Są jednak na świecie potrawy, które łamią te reguły – pachną odpychająco, wyglądają makabrycznie, a jak smakują wiedzą tylko najodważniejsi. Przedstawiamy subiektywny wybór 5 najobrzydliwszych potraw świata.   Surströmming Czyli kiszony śledź. Już sam śledź ma dość intensywny zapach. A ten tradycyjny szwedzki przysmak, bije na głowę zapach wszystkich śledziowych beczek świata. Ryba fermentuje...

• Najnowszy numer magazynu PYSZNE to prawdziwa laurka na cześć wiosny. Na tapetę wzięliśmy szparagi - białe i zielone - i odkryliśmy wszystkie ich tajemnice. Wiemy, jak je przyrządzać i jakie cuda można z nich przygotować, więc zapraszamy do lektury wszystkich tych, którzy do tej pory podawali je tylko z bułką tartą przesmażoną na maśle. Nieśmiało przygotowujemy się też do grilla. Wiosenna pogoda rozkręca się w tym roku powoli, ale my się tym nie zrażamy i - jak na majówkowy numer przystało -...

• Sezon na szczaw zaczyna się już wczesną wiosną i trwa niemal do końca września. Warto wiedzieć, że roślina ta jest nie tylko bardzo smaczna, ale i zdrowa. Czy wiecie, kiedy ją stosować? Często zdarza się, że szczaw w wielu miejscach rośnie dziko. Jednak chcąc mieć stuprocentową pewność, że nie zjadamy zanieczyszczonych listków, warto samemu zabrać się za uprawę tej rośliny. Nie wymaga to szczególnego doświadczenia ogrodniczego, a zapewni nam stały dostęp do tej pysznej rośliny. Niewiele osób...

• Całkowite zrezygnowanie ze słodyczy jest bardzo trudne, ale jeszcze trudniejsze jest znalezienie zamienników cukru. W ostatnim czasie niezwykle popularny stał się cukier brzozowy, czyli ksylitol. W jaki sposób wpływa na nasz organizm? Cukier, choć smaczny, niezbyt pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Jego nadmiar w naszej diecie może spowodować wiele chorób, w tym otyłość oraz próchnicę. Dodatkowo, cukier jest obwiniany również za przedwczesne starzenie, rozwój chorób sercowo-naczyniowych,...

• Zamiast suplementów diety, które mają zapewnić nam zdrowe oczy, piękną cerę i szczupłą sylwetkę, warto sięgnąć po naturalne bogactwo witamin kryjące się w owocach agrestu - zwłaszcza, że sezon w pełni! Fot.123RF/PICSEL Agrest jest niedocenianym owocem. Najczęściej możemy go spotkać w przydomowych ogródkach. Krzaczki, na których rośnie są pokryte kolcami, z tego powodu jego zbieranie nie należy do najprzyjemniejszych. Skórka owocu jest twarda i pokryta licznymi włoskami, a lekko kwaskowaty...

• Ogórki pochodzą z tej samej rodziny, co melon i dynia. W medycynie indyjskiej wykorzystywano je od najdawniejszych czasów do leczenia przeróżnych schorzeń. Czy słusznie? Jakie właściwości mają ogórki?   Fot. 123RF.COM/PICSEL W czasopiśmie naukowym "Fitoterapia" opublikowano artykuł poświęcony właściwościom tych niepozornych warzyw. Okazuje się, że są nie tylko zdrowym dodatkiem do diety, ale i skutecznym sposobem na łagodzenie podrażnień skóry."K" jak ogórek W jednej szklance ogórka (ze...

• Nic tak nie pomaga w codziennych obowiązkach, jak pozytywne nastawienie do życia i chęć do działania. Dawka energii w ciągu dnia potrzebna jest każdemu, niezależnie czy jesteśmy w pracy, szkole, uprawiamy sport lub podróżujemy. BA! to pożywna przekąska dla wszystkich, którzy poszukują optymizmu oraz doceniają zdrowe smaki w bakaliowej wersji. Linia BA! 5 ziaren z miodem Niespotykane połączenie najwyższej jakości ziaren: pestek dyni, sezamu, siemienia lnianego, słonecznika oraz amarantusa...

Przepisy na temat: 5 kg
  • Pięć smaków/ pięć przemian - kuchnia zrównoważona typu YIN i YANG. Pożywna, energetyczna potrawa :)

• nie ma co sie rozpisywac , jest pycha

• Dobra surówka dla każdego. Prosty przepis. W kilka minut mamy surówkę na grilla, ale też do obiadu czy na kolację.

• Wypróbowany przepis na "Domowy rosół: 1 przepis w 5 wersjach"

• To danie wymyślił mój mąż i zawsze robi je osobiście. Ja mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo aromatyczne, smaczne i gorąco polecam.

• Polecam osobą lubiącym kuchnie chińską i pikantną.TROCHE PALI...ALE PYCHA !

• Najprostsze i najsmaczniejsze babeczki jakie kiedykolwiek udało mi się zrobić. Delikatnie cytrynowe, bardzo wilgotne a przy tym lekkie jak chmurka. Właściwie nie mają żadnych wad, a ich zrobienie naprawdę zajmuje 5 minut. Polecam gorąco:)

• Jesteś tym co jesz... Jak często to słyszysz? Pewnie często... A wierzysz w to? Jeśli nie - szybko zacznij - a Twój organizm prędko Ci za to podziękuje :)

• Powidła śliwkowe w pięć minut zrobione są na dwóch produktach: suszonych śliwek oraz wody. Taka alternatywa powideł nie potrzebuje cukru, gotowania, czy pieczenia. Przygotowanie ich jest expresowe. Powidła śliwkowe idealnie pasują do grzanek, czy naleśników. Do tego mleko lub kawka i mamy idealne śniadanie, czy kolację. Kilka ciekawostek na temat suszonych śliwek: zawierają dużo pektyn, czyli błonnika, co pozytywnie wpływa regulację trawienia, pomagają usuwać z naszego organizmu toksyny,...

• Absolutnie obłędne, szybkie, tanie. ie da się ich zepsuć. Sprawdzą się nie tylko w Tłusty Czwartek, ale i na co dzień - kiedy tylko weźmie Was ochota na coś słodkiego do pochrupania. Czy trzeba czegoś więcej?

Dyskusje na temat: 5 kg
  • 5 kg nadwagi

Czy to jest powód,aby mężczyzna brzydził się kobiety i w ciągu 10 godz zmieniło się uczucie do niej ?jak to jest z wami facetami .Nadal chce ją przytulać,całować po przyjacielsku ale to 5 kg zaważyło iż nie będzie to związek partnerski tylko przyjaźń

• Pomysł na 5 rocznice

Witam, w styczniu ja i mój chłopak będziemy obchodzić 5 rocznicę bycia razem chciałabym aby ten dzień wyróżniał się od pozostałych tylko nie mam pomysłu jak spędzić ten dzień. Myślałam o jakimś 3 dniowym wyjeździe ale nie bardzo wiem gdzie. Macie pomysły na jakieś fajne miejsce albo inny pomysł ma świętowanie tego dnia ?

• "5 kłamstw PiS

na temat ostatniej nocy. Tak będą próbować nami manipulować." Przeczytajcie artykuł, warto. 1. To było ukartowane 2. Bronią SB-ków 3. Opozycja chciała storpedować budżet 4. Głosowanie było zgodne z prawem 5. Nocna zmiana 2.0 http://natemat.pl/197041,5-klamstw-pis-na-temat-ostatniej-nocy-tak-beda-probowali-nami-manipulowac

• Tylko 5 dni.

Zostało tylko 5 dni a ja denerwuje się chyba 10 razy bardziej niż przed naszym prawdziwym ślubem. Prawdziwym ślubem. Jak to dziwnie brzmi. Dziewczynki mają sukienki prawie takie same jak moja. Marcyska oczywiście chciała iść w swojej komunijnej... ;))) Aż ciężko w to uwierzyć. W maju mieliśmy tydzień po tygodniu komunię świętą Marceliny i roczek Natalki. To były super imprezy. Oby ta nasza też się udała. Trzymajcie kciuki:-)

• 5 dni

Mam wolne 5 dni i zastanawiam się jaką grę przejść??? Możecie polecić jakieś tytuły? Chciałbym, aby były to gry posiadające rozbudowana fabułę.

• 5 pytań do socjalistów

Pytania nie mają na celu atakowania socjalizmu tylko jego poznania. Mam nadzieją że na forum znajdzie się chociaż jedna osoba która będzie w stanie odpowiedzieć logicznie na wszystkie pytania 1 - Socjaliści często odwołują się do sprawiedliwości społecznej. Znam kilka teorii sprawiedliwości m.in. Teorię sprawiedliwości Johna Rawlsa, Roberta Nozicka, Sena czy J.S. Adamsa, ale jeszcze nie spotkałem się z teorią z której wynikała by słuszność progresji podatkowej, więc moje pytanie brzmi na...

• Historia pewnej rozmowy część 5

- to znaczy , nie mam uczuć i po prostu wredne ze mnie bydle ? - Smok dąży do wniosków z rozmowy - nie jest z ciebie wredne bydle. Ty, jako asperger ,masz do dyspozycji wyjątkowo duże poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka , znaczy w twoim rozumieniu przedmiot. Oczywiście twój ulubiony przedmiot, na którym zbudowałeś kawałek swojego świata. Nie umiesz kochać , ale też nie umiesz nienawidzić - Kasia znajduje jednak pocieszające informacje - w sumie dobry z ciebie człowiek ,...

• Facet o 5 lat starszy...

Czy to duza różnica wieku, czy taki straszy pan mógłby służyć do życia, oprócz seksualnych treningów? Słyszałam ze DILFY po 30 sa sprawne.

• 5 ton paliwa na sekndę

Tyle spalały Amerykańskie promy kosmiczne . To się nazywa spalanie . :)