• Informacje na temat:

akcja porodowa

Artykuły na temat: akcja porodowa
  • Wykaż się kreatywnością i stwórz swój własny smak chipsów! Frito Lay Poland - po raz pierwszy w historii - daje konsumentom możliwość stworzenia autorskiego smaku chipsów Lay's. - Już teraz każdy w ramach akcji "Wymyśl nowy smak chipsów Lay's i zdobądź pieniądze ze sprzedaży" może stworzyć i zgłosić wymyślony przez siebie smak chipsów Lay's. Firma Frito Lay Poland wypłaci twórcy zwycięskiego smaku 1 procent ze sprzedaży (nie mniej niż 50 000 zł, a być może dużo więcej). Poszukiwane są przede...

• Lubimy wygrywać i lubimy otrzymywać nagrody. Blisko połowa z nas chętniej niż zazwyczaj korzysta z akcji promocyjnych w okresie przedświątecznym. Zapytani o rodzaj promocji pozacenowych, w których uczestniczymy najchętniej, wymieniamy takie, gdzie przy zakupach na określoną kwotę dostajemy bon na kolejne zakupy (50%) oraz te, gdzie przy zakupach za określoną kwotę dostajemy upominek gratis (22%). Upominek ten nie jest bez znaczenia, bowiem ze względu na atrakcyjność oferowanej promocji 11%...

• Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w 9. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2014, który mamy zaszczyt wraz z portalem Interia.pl objąć patronatem medialnym. Akcja rozpoczyna się 2 stycznia 2014 roku, a trwać będzie do czasu ogłoszenia wyników Akcji podczas uroczystego Finału wręczenia nagród (II kwartał 2014).   Organizatorem Akcji jest Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Urzędem Marszałkowskim...

• Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w 10. jubileuszowej edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2015.Patronat nad wydarzeniem objął Smaker.pl oraz portal Interia. Fot. 123RF Akcja rozpoczyna się 2 lutego 2015 roku, ogłoszenie wyników Akcji i wręczenia nagród odbędzie się podczas uroczystego Finału w czerwcu 2015 roku. Organizatorem Akcji jest Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Urzędem Marszałkowskim...

• Za nami odbyła się uroczysta Gala XI edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która odbyła się w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory Fot. Elżbieta Marchewka W wyniku Akcji wyłoniono 120 rekomendowanych restauracji, które spełniły kryteria konkursu oraz charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Warunkiem uczestnictwa było dobrowolne zgłoszenie lokalu do Akcji przez restauratorów. Celem Akcji jest promocja krakowskiej oferty gastronomicznej, utrzymanie wysokiej jakości...

• Jesteś wytrawnym kucharzem? A może dopiero rozpoczynasz swoją kulinarną przygodę? W każdym przypadku potrzebujesz doskonałych akcesoriów kuchennych. Jak je znaleźć? Wie to już prawie 50 testerów naczyń, garnków i noży Ambition. Gremialnie uznali, że są one synonimem najwyższej jakości, trwałości i nowoczesnego designu. Pięknie wydane książki i blogi kulinarne oraz stosunkowo łatwa dostępność do składników wszystkich kuchni świata sprawiły, że coraz więcej Polaków odnajduje w sobie pasję...

• W dniach 12 - 20 maja Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! organizuje XII edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, czyli największą i najstarszą imprezę promującą wegetarianizm i weganizm w Polsce! Tegoroczna edycja obejmie wiele wydarzeń na terenie Warszawy oraz kilkunastu innych miast w całej Polsce! "Tydzień Wege" to ogólnopolska akcja, która ma za zadanie pokazać społeczeństwu, jak ważne jest ich zdrowie, jaką rolę odgrywa dieta w naszym codziennym życiu, jak dzięki temu...

• „Piłem – NIE Jadę!” to już czwarta odsłona akcji, która ma na celu edukację w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. Organizatorzy skupili się na konieczności reakcji, gdy osoba spożywająca alkohol chce prowadzić samochód. Sprawa powinna być oczywista, jednak prawidłowa reakcja wymaga zarówno odwagi, jak i wiedzy. Wystartowała czwarta odsłona kampanii społecznej „Piłem - NIE Jadę!". Akcja skupia się na edukacji i promowaniu właściwych postaw. Na kwestię nietrzeźwych kierowców zwraca...

• Ułożenie sztućców w krzyż po skończonym posiłku w lokalach, które przyłączyły się do akcji Bardzo Dobre Maniery, to sygnał że chcemy przekazać symboliczne 5 zł na niedożywione dzieci. Ganesh to pierwsza sieć restauracji, która przyłączyła się do tej akcji. Logo akcji Bardzo Dobre Maniery w restauracji Ganesh w Warszawie.        Fot. Materiały prasowe Ganesh jako pierwsza sieć restauracji przyłącza się do inicjatywy PCK Bardzo Dobre Maniery. Licząca osiem lokali sieć wprowadzi nowy sposób...

• W dniach 21 - 23 marca 2012 w Poznaniu i Warszawie odbędą się kursy kulinarne, stanowiące kolejny etap kampanii promującej hiszpańskie dziedzictwo kulinarne "ORIGINAL FLAVORS. THE MEDITERANEAN ESSENCE". Akcja współfinansowana jest przez Unię Europejską i Ministerstwo Rolnictwa Hiszpanii. W ramach programu swoje produkty promują organizacje Chronionych Nazw Pochodzenia Beana, Ribera del Duero i Fundacja Szynki Serrano. Kursy prowadzone będą pod okiem specjalistów z Hiszpanii i poza...

Przepisy na temat: akcja porodowa
  • Ponieważ moja akcja: „Smaczne a nie tuczy”, cieszyła się dużym zainteresowaniem, postanowiłam kontynuować ten temat. Wiosna tuż, tuż, a więc temat jak najbardziej na czasie.

• Akcja Przetwory 2014 w naszym domu trwa;) Dużo robimy rzeczy juz nam znanychi dużo takich , które robimy pierwszy raz. Tak jest z dzisiejszym przepisem. Są to ogórki w maraynacie z chili i czosnkiem...ostreee:)

• Akurat teraz jestem w trakcie czytania książek których akcja rozgrywa się w Szwecji. Jednym z tradycyjnych wypieków tamtego rejonu są cynamonowe bułeczki, po szwedzku nazwane Kanelbullar. Są to zawijane ślimaki z ciasta drożdżowego, które przez zawinięciem smarowane są masłem z cukrem i cynamonem. Bułki w tradycyjnej wersji również zrobiłam, ale wyszły jak na mój gust trochę za suche (chociaż do herbaty pasowały bardzo dobrze). Nie byłabym sobą, gdybym nie zmodyfikowała chociaż trochę tego...

• A co to ta szakszuka? To orientalna potrawa na bazie jajek, pomidorów i przypraw. Takie jajka sadzone ale w zdrowszej wersji! Mamy sezon na pyszne, polskie pomidory i paprykę więc korzystajmy z nich ;)

• Już chyba wszyscy wokół jedli kiszone rzodkiewki. Blogerzy kulinarni i znajomi z Facebooka – a ja nie. Z kiszonymi rzodkiewkami to mój pierwszy raz!

• …jak w tytule ekspresowo się robi to ciasto. Tym razem w ramach akcji „opróżnianie zamrażalki” zrobiłam z jeżynami, czerwoną i czarną porzeczką…

• Jak to w tłusty czwartek bywa faworki zjeść trzeba ! A co jeśli nasi bliscy dbają o linie ? Wtedy do akcji wkraczają faworki fit !! Bez tłuszczu, smażenia i cukru.

• Zostajemy nadal w klimacie fantazji włoskich :) Tym razem idąc za ciosem, a przy okazji znajoma blogerka Futka zrobiła mi ochotę na pesto, dlatego postanowiłem, zrobić pesto z zielonych oliwek i suszonych pomidorów. To przy okazji akcji czyszczenia lodówki :) Jedlibyście? :)

• stsze ciasto już w przyszłym tygodniu… będzie obecny w akcji. Dzisiaj )przepis na tzw. Wuzetkę w wersji ponoć tradycyjnej z cięższym a’la babkowym ciastem i kremem na bazie kwaśnej śmietany. Za jakiś czas na pewno dla porównania dodam wersję biszkoptowo – kremówkową :) Ciekawa jestem, którą Wy wolicie?

• Gdybyście zapytali mojego przyjaciela Maćka, powiedział by, że najbardziej lubię łososia. Nawet kupił mi kiedyś, już nie pamiętam z jakiej okazji, chyba urodzin, opakowanie wędzonego łososia. Tak, uwielbiam łososia. W ogóle lubię ryby. Lubię też myśleć, że dzięki mnie, moja przyjaciółka Aga też polubiła ryby. I lubię kiedy co roku na wspólną Wigilię z przyjaciółmi robię rybę i wszyscy ją zjadają ze smakiem - nawet jeżeli zazwyczaj nie sięgają specjalnie po ryby. I bardzo lubię akcję społeczną...

Dyskusje na temat: akcja porodowa