• Informacje na temat:

ber kasper

Artykuły na temat: ber kasper
  • Chcesz długo cieszyć się zdrowiem i urodą? Jedz pomidory! I przyzwyczaj się do fioletowej zupy pomidorowej. Fot. 123RF/Picsel Po pomidory sięgamy chętnie - są smaczne, ale także bogate w składniki niezbędne dla naszego zdrowia. Spokojnie mogą jeść je osoby na diecie - 100 gramów pomidora to około 30 kcal. Ponadto pomidory są bogate w składniki odżywcze - zawierają duże ilości witamin A, B, C, E, PP i K, potas, żelazo, wapń i magnez. Zawierają też mangan, miedź, kobalt i brom, który ma...

• Napoje energetyczne są wśród młodych ludzi prawie równie popularne jak kawa. Mimo, iż faktycznie dodają energii, należy być z nimi ostrożnym - spożywanie ich w zbyt dużych ilościach może nam zaszkodzić. Fot. 123RF/Picsel Napoje energetyczne i izotoniczne pojawiły się na rynku w ciągu ostatnich kilkunastu lat i zrobiły oszałamiającą karierę. Producenci reklamują je jako idealny środek dla osób w stanie wzmożonej aktywności fizycznej bądź psychicznej, jako wzmacniające koncentrację i...

Przepisy na temat: ber kasper
  • Dzisiejszy przepis chciałabym dedykować wszystkim sympatycznym i mądrym kobietom, kobietkom, babeczkom, dziewczynom itd. z okazji Dnia Kobiet. Panowie proszeni są o nie obrażanie się, ale dzisiejszy przepis jest typowo BABSKI… ciąg dalszy przeczytasz na moim blogu

• Jest to ciacho strasznie proste i szybie a zarazem tanie :)

• Przepis znalazłam w jakieś gazecie, nie miał zdjęcia, ale wyobrażałam sobie, że musi wyglądać i smakować jak z bajki:) Nie pomyliłam się! Mój jest kwadratowy, bo lubię, żeby było inaczej;)