• Informacje na temat:

bezsenność

• Wieczorem nie możesz usnąć, w nocy się budzisz. Rano wstajesz niewyspana. Zobacz, jak sobie radzić.

Wieczorem nie możesz usnąć, w nocy się budzisz. Rano wstajesz niewyspana. Zobacz, jak sobie radzić.
Artykuły na temat: bezsenność
  • Wiśnie są soczystymi, orzeźwiającymi i lekko kwaśnymi owocami, o intensywnym, energetyzującym kolorze. Te owoce kryją w sobie nie tylko wspaniały smak, ale i mnóstwo zdrowych składników! Co takiego kryje się w niepozornych owocach?    Fot 123RF.COM/PICSELWiśnie na serce Wiśnie są bogatym źródłem witamin C, K, B1, B2, kwasu foliowego, żelaza, potasu i miedzi. Mają też właściwości przeciwzapalne - zapobiegają zapaleniu żył oraz tętnic, dzięki czemu chronią przez chorobami układu krążenia oraz...

• Soki kojarzą nam się z bogactwem smaków i zapachów, zamkniętym w kartonie. Dziś możemy cieszyć się również świeżymi sokami, stanowiącymi koncentrat zdrowia. Obecnie możemy wybierać do woli w różnego rodzaju sokach, nektarach i napojach, których pełno jest na sklepowych półkach. Soki to napoje wytwarzane z owoców - jeśli chcemy kupić prawdziwy sok, musimy na kartonie szukać informacji, iż jest on w 100% wytwarzany z owoców. Soki takie zabezpieczone są przed zepsuciem przez pasteryzację, czyli...

• Ten egzotyczny napój o pięknym rubinowym kolorze określany często mianem herbaty tak naprawdę niewiele ma z nią wspólnego. Jego nazwa w języku afrikaans oznacza po prostu "czerwony krzew". To właśnie dzięki tej roślinie uprawianej wyłącznie w Południowej Afryce, możemy cieszyć się delikatnym smakiem i dobroczynnym działaniem rooibos. Już w osiemnastym wieku europejscy podróżnicy zaobserwowali, jak mieszkańcy jednej z prowincji w Południowej Afryce regularnie udają się w rejon gór Cedar...

• Stres? Zmęczenie? A może zmagasz się z bezsennością? Na szczęście nie musisz biec do apteki, aby poradzić sobie z tymi problemami. W każdym z tych przypadków możesz sięgnąć po odpowiednią herbatkę ziołową. Fot. 123RF/Picsel Jeśli zmagasz się ze spadkiem formy i czujesz, że twój organizm nie działa tak jak powinien, możesz sięgnąć po syntetyczne suplementy diety lub  innego rodzaju farmaceutyki, mające pomóc nam w takich sytuacjach. Jednak czy aby na pewno jest to konieczne? W końcu Matka...

• Mimo iż morwy możemy spotkać w wielu polskich parkach, wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że jej owoce są jadalne. Co więcej, dzięki swoim właściwościom, mogą bardzo pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Fot. 123RF Ojczyzną morwy są Chiny - to właśnie stamtąd ta roślina przywędrowała do Europy i Stanów Zjednoczonych, gdzie możemy znaleźć ją na przykład w parkach. Od setek lat morwy były doceniane prze chińską medycynę ludową, która zalecała jej spożywanie przy różnego rodzaju...

• Wiele osób, zwłaszcza tych młodszych, w momencie nagłej utraty formy, chętnie sięga po różnego rodzaju napoje energetyzujące. Zgodnie z zapewnieniami producentów, mają one zapewnić nam jasność umysłu oraz szybki zastrzyk energii. Czy jednak są bezpieczne dla naszego zdrowia? Fot. 123RF Reklamy napojów energetyzujących obiecują nam naprawdę wiele - błyskawiczny powrót do formy, ekspresowe pobudzenie oraz ponadprzeciętną jasność umysłu. Sporo osób sięga po nie przed ważnymi egzaminami lub...

• Lawenda jest jedną z najbardziej uniwersalnych roślin. Jej zastosowanie znaleziono m.in. w przemyśle kosmetycznym, perfumeryjnym oraz farmaceutycznym. O właściwościach lawendy możecie przekonać się sami, wykorzystując kwiaty rosnące w waszych ogrodach. Fot. 123RF Krzaczki lawendy nie tylko cieszą oko każdego ogrodnika, ale również mają niezwykłe właściwości lecznicze, które medycyna ludowa stosowała od wieków. Te pięknie wyglądające kwiaty, możemy wykorzystać jako aromatyczną przyprawę oraz...

• Wiele osób, zwłaszcza tych młodszych, w momencie nagłej utraty formy, chętnie sięga po różnego rodzaju napoje energetyzujące. Zgodnie z zapewnieniami producentów, mają one zapewnić nam jasność umysłu oraz szybki zastrzyk energii. Czy jednak są bezpieczne dla naszego zdrowia? Fot. 123RF/Picsel Reklamy napojów energetyzujących obiecują nam naprawdę wiele - błyskawiczny powrót do formy, ekspresowe pobudzenie oraz ponadprzeciętną jasność umysłu. Sporo osób sięga po nie przed ważnymi egzaminami...

• Miód wzmacnia serce, koi skołatane nerwy, leczy przeziębienie i łagodzi podrażnienia skóry. Dodatkowo ma właściwości bakteriobójcze i uodparniające. Fot. 123RF.COM/PICSEL Miód jest jednym z najcenniejszych darów jakie otrzymaliśmy od natury. Naukowcy wykazali, że regularne spożywanie miodu ma zbawienne skutki dla całego organizmu. Powstawanie miodu Miód produkują pszczoły, zanosząc do ula nektar kwiatowy albo spadź. Nektar jest wydzieliną roślin, składającą się głownie z fruktozy i...

• Gdy dopadnie cię zmęczenie, nie musisz ratować się kolejną filiżanką kawy. Nieustanny brak energii to problem wielu osób. Na szczęście znamy naturalne sposoby na zlikwidowanie go. Wielu z nas bardzo często zmaga się ze spadkiem formy i nagłą utratą energii. Na aptecznych półkach bez problemu znajdziemy różnego rodzaju syntetyczne suplementy witamin, które mają pomagać nam w walce z tym stanem rzeczy. Warto jednak zastanowić się przez kilka chwil zanim sięgniemy po farmaceutyki, gdyż...

Dyskusje na temat: bezsenność
  • Re: Bezsenność

Moim sprawdzonym sposobem na bezsenność jest forsen forte. Z tym suplementem udało mi się unormować sen i w końcu nie gapię się sufit kilkadziesiąt minut leżąc i nie mogąc zasnąć

Ja stosowałem najróżniejsze sposoby, w tym różne suplementy, ale nie mogłem pozbyć się bezsenności. Dopiero kiedy trafiłem na Forsen Forte udało mi się odzyskać normalny, regenerujący sen bez budzenia się w nocy.

Forsen Forte jest najlepszym z suplementów ułatwiających zasypianie. Już kilkanaście minut po przyjęciu pojawia się senność i znużenie, przez co bardzo łatwo jest zasnąć.

Kilka miesięcy chodziłem kompletnie wykończony. Powodem było to, ze kompletnie nie mogłem spać - zasypianie trwało zwykle ponad godzinę i do tego wybudzałem się w nocy. Szukałem skutecznego sposobu i dla mnie również najlepszym okazał się Forsen Forte. Ten suplement, to genialny sposób na unormowanie snu.

Forsen forte to jedyny suplement poprawiający sen który na mnie działa. Juz chwilę po jego wzięciu robie się senna i zasypiam bez problemu. Budzę się wypoczęta i zregenerowana :)

Żaden ze stosowanych przeze mnie suplementów nie dawał tak silnych efektow jak Forsen forte. Zasypiam z nim jak małe dziecko - według mnie jest to najlepszy suplement tego typu.

Ja potrafiłam nie spać do 5.00 rano :/ W dzień nie mogłam normalnie funkcjonować. To był koszmar. W końcu trafiłam do psychologa. Dopiero to wprowadziło harmonię w moje życie. Osobom z Radomia i okolic polecam http://psycholog-radom.pl/leczenie-bezsennosci

Ja potrafiłam nie spać do 5.00 rano :/ W dzień nie mogłam normalnie funkcjonować. To był koszmar. W końcu trafiłam do psychologa. Dopiero to wprowadziło harmonię w moje życie. Osobom z Radomia i okolic polecam http://psycholog-radom.pl/leczenie-bezsennosci http://psycholog-radom.pl/leczenie-bezsennosci

• Bezsenność

Znacie jakieś sprawdzone metody na bezsenność ? Już od dobrych kilku miesięcy nie mogę normalnie zasnąć ;-/ A jak już zasnę to budzę się bardzo wcześnie rano...

• Bezsenność

Od jakiegoś czasu strasznie cierpię na bezsenność i kompletnie nie potrafię sobie z tym poradzić... momentami sprowadza się to do 2 godzin snu na dobę, cały dzień później chodzę jak zombie , a wieczorem na nowo to samo. Znacie może jakieś dobre sposoby na bezsenność, nie wiem liczenie baranów, bieganie, sauna, w ostateczności leki nasenne. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i życzę miłych snów.