• Informacje na temat:

ból po stronie lewej brzucha

Artykuły na temat: ból po stronie lewej brzucha
  • Jesień to czas, kiedy szczególnie łatwo o różnego rodzaju choroby i przeziębienia. Spośród wszystkich objawów, jednym z najbardziej uciążliwych jest ból gardła. Jak sobie z nim radzić? Poza lekami z apteki, możecie wypróbować również naturalne sposoby. Walcząc z bólem gardła lub chrypką, nie musimy od razu sięgać po leki z apteki. W przypadku mniej groźnych infekcji, doskonale sprawdzą się domowe sposoby, które znały już nasze babcie. Okłady i różnego rodzaju płukanki znane są od bardzo...

• Ostrygi, pudding ryżowy, bezy z bitą śmietaną - to nie potrawy do zaserwowania podczas romantycznej kolacji, ale tradycyjne w różnych krajach świata dania świąteczne. Fot. 123RF/Picsel We Włoszech dzień Bożego Narodzenia stanowi okazję do świętowania, wręczania sobie prezentów i wspólnego biesiadowania przy stole zastawionym mięsem, warzywami, szynką, makaronowymi pierożkami tortellini czy mięsną lasagne'ą. Jako deser serwuje się babki drożdżowe wypiekane ze specjalnej, zmielonej na pył mąki...

• Dieta może poważnie wpłynąć na nasze samopoczucie i stan naszego zdrowia. Wpływa także na odczuwanie bólu. Zobaczcie 5 sposobów na zwalczanie bólów głowy! Ból głowy może wynikać z odwodnienia.     Fot. © 123RF.COM/PICSEL 1. Nawadniaj organizm! Bardzo często ból głowy wynika z odwodnienia, o które wcale nie tak trudno, jak by się mogło wydawać. Współczesny człowiek ma na wyciągnięcie ręki przeróżne napoje, a zamiast nich wybiera kawę, napoje z kofeiną czy alkohol, które nie zaspokoją...

• Migrenowe bóle głowy dotyczą od 8 do 20 procent populacji. Utrudniają normalne życie i uniemożliwiają pracę. Istnieje wiele przyczyn migreny i jeszcze więcej sposobów na radzenie sobie z nią. Jednym z nich może być odpowiednio dobrana dieta. Fot. 123RF/Picsel Osoby cierpiące na migrenę posiadają wrażliwsze komórki w korze mózgowej. Wobec tego silniej reagują na różne negatywne bodźce, na przykład skoki ciśnienia atmosferycznego, stres, brak snu, a także substancje dodawane do pożywienia. W...

• Mimo że za oknem króluje zima, to lada dzień możemy spodziewać się odwilży, a co za tym idzie zdejmowania kolejnych warstw ciepłych ubrań. To ostatni dzwonek, by po zimowych miesiącach zadbać o sylwetkę, a przede wszystkim o brzuch. Fot. 123RF/Picsel To właśnie teraz siłownie zapełniają się ćwiczącymi, którzy przypomnieli sobie, że już niedługo nie będzie można ukryć niedoskonałości swej figury. Jeśli chodzi o konkretne zestawy ćwiczeń, to pozostawiamy to w gestii dobrych trenerów. Złota...

• "Coś dla ducha coś do brzucha" - takie hasło zachęcało wszystkich do wzięcia udziału w I Święcie Kiełbasy Lisieckiej. 24-25 września nad Zalewem Kryspinów odbyło się wyjątkowe wydarzenie na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Łasuchom oraz smakoszom niewątpliwie do gustu przypadły pyszne rarytasy wędliniarskie, które zaprezentowało Konsorcjum Produktów Kiełbasy Lisieckiej. Stoisko uginało się od różnego rodzaju smakołyków. Nie zabrakło także kramów z równie wybornymi produktami...

• Z poprzednich tekstów dowiedzieliśmy się, że najczęściej pijanym piwem jest jasny lager. Piwo o dość neutralnym i jednolitym smaku, raczej mało zaskakujące i dostosowane do potrzeb przeciętnego konsumenta. Fot. 123RF/Picsel Jeżeli jednak zamarzy się nam prawdziwa i odpowiedzialna piwna degustacja, a nie kolejne, banalne piątkowe wyjście na piwo, to warto poszukać ciekawszych gatunków. A tych, wbrew pozorom, nie brakuje. W Polsce działa pięć dużych grup piwowarskich, które zapełniają sklepowe...

• Każdy z nas marzy o pięknej i smukłej sylwetce. Jednak droga do jej osiągnięcia nie zawsze jest łatwa. Co powinniśmy jeść, aby schudnąć i cieszyć się płaskim brzuchem? Oto podpowiedzi naszych użytkowników. Fot. 123RF/Picsel Aby dieta była skuteczna, powinna być przede wszystkim smaczna. Cóż z tego, że dania są zdrowe i niskokaloryczne, gdy nie mamy ochoty ich zjeść? W ten sposób odchudzanie staje się prawdziwą męczarnią, a wytrwanie w postanowieniach staje się bardzo trudne o ile nie zupełnie...

• Każdy z nas marzy o pięknej i smukłej sylwetce. Jednak droga do jej osiągnięcia nie zawsze jest łatwa. Co powinniśmy jeść, aby schudnąć i cieszyć się płaskim brzuchem? Oto podpowiedzi naszych użytkowników. Fot. 123RF/Picsel Aby dieta była skuteczna, powinna być przede wszystkim smaczna. Cóż z tego, że dania są zdrowe i niskokaloryczne, gdy nie mamy ochoty ich zjeść? W ten sposób odchudzanie staje się prawdziwą męczarnią, a wytrwanie w postanowieniach staje się bardzo trudne o ile nie zupełnie...

• Gdyby nie rozpoczynający się dzisiaj Restaurant Week, podczas którego można spróbować popisowych menu degustacyjnych wybranych restauracji, wiele by mnie ominęło. Po pierwsze raczej nie wybrałabym się do restauracji hotelowej, po drugie na pewno nie natknęłabym się na zakątek ul. Krzywej w Krakowie. I ciągle żyłabym w przekonaniu, że w tym mieście trudno jest o kuchnię, która szanuje lokalne składniki, ale podaje je na światowym poziomie. Choć w Krakowie jest naprawdę wielu turystów,...

Przepisy na temat: ból po stronie lewej brzucha
  • orginalne ,szybkie ,proste coś dla łasucha...

• Przepis ten znaleźliśmy kiedyś na stronie Interii...czekał długo w kolejce ,ale się doczekał. Świetny jako dodatek do ryżu ,jak i do kanapek.

• schab po bawarsku

• Egzotyczna wariacja na temat rodzimego pstrąga zainspirowana kuchnią chorwacką

• Jest to chyba pierwsze danie z azjatyckimi smakami i aromatami na mojej stronie. Ciekawe w smaku, proste i szybkie w wykonaniu i smaczne ! Przepis ten, jak to często się zdzarza u mnie powstał trochę z przypadku. Postanowiłem zrobić coś na orientalną nutę z tego co aktualnie znalazłem w szafkach i lodówce. Siał być jakiś szybki " stir fry" a wyszło porządne danie z pogranicza kuchni seczuańskiej. No i wyszło pysznie ! Jeśli się Wam ten przepis spodoba to oczywiście zachęcam do wypróbowania i...

• Po prostu pyszne.

• Ryba po grecku

• Wigilijna potrawa wielu polskich stołów - ryba po grecku ;)

• Placków pierwszy raz skosztowałam na wakacjach. Były tak pyszne, że nauczyłam się je robić sama. I jest to teraz jedno z moich "popisowych" dań ;-)

• Po prostu fantastyczne!

Dyskusje na temat: ból po stronie lewej brzucha
  • silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami)

Od pół roku miewam silne bóle brzucha po lewej stronie, dokładniej pod żebrami.. Byłam u lekarza, badania wyszły w porządku (morfologia, badanie moczu i kału), usg i gastroskopia też. Lekarze nie wiedzą skąd ten ból, a mi on coraz mocniej doskwiera. Najmocniej ból doskwiera przy jedzeniu lub w sytuacjach stresowych. Czy ktoś z Was może mi pomóc? Ja już nie wiem co robić..

• Ból brzucha po lewej stronie

Od wczoraj mam ból brzucha po lewej stronie i nie wiem co to może być... byłam na urodzinach w rodzinie, trochę zjadłam, ale nie wydaje mi się, żeby to było od tego. Nigdy po takich imprezach nie towarzyszy mi ból brzucha po lewej stronie. :( Jakie mogą być tego przyczyny? Ten ból w ogóle nie przechodzi... czego może być objawem ten ból brzucha po lewej stronie? :(

• Kłujący ból brzucha, co to może oznaczać?

Od kilku dni męczy mnie kłujący ból brzucha. Nasila się podczas wysiłku fizycznego i często trwa nieprzerwanie nawet kilka godzin. Wiecie jakie mogą być jego przyczyny i co może oznaczać? Taki ból w podbrzuszu staje się coraz bardziej uciążliwy. Macie jakieś rady jak mogę się go pozbyć? Dodam jeszcze, ze to ból brzucha po lewej stronie.

• Re: Ból brzucha po lewej stronie

Fibromialgia jest o tyle trudna w diagnozie że ma setki objawów i każdy choruje inaczej. U mnie problemem był ból z kręgosłupa i z tyłu głowy głównie, problemy ze snem, fatalne samopoczucie itd. Realną skuteczną pomoc znalazłam przez znajomą w klinice Asklepios w Hiszpanii, gdyby nie oni to nie wiem by ze mną było. Po 5 latach ciągłych bóli w końcu normalnie kładę się spać, zasypiam i rano

Ostatnio doskwieral mi silny ból brzucha po lewej stronie i były takie podejrzenia, że to trzustka, ale na szczęście przyczyna byla błaha, tak to jest nieraz przyczyna jest poważna a nawet bardzo a czasem błaha, warto iśc do lekarza by ocenił, poczytajcie na ten temat trochę tutaj https://adamed.expert/klucie-i-bol-w-lewym-boku-jakie-sa-mozliwe-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony/

Ja czytałam tutaj https://adamed.expert/klucie-i-bol-w-lewym-boku-jakie-sa-mozliwe-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony/ że ból brzucha może powodować tętniak, lub stan zapalny także nie warto tego lekceważyć tylko natychmiast zrobić badania i mieć chociaż pewność

• Re: silny ból brzucha po lewej stronie (pod żebrami)

Może warto by było żeby przyjrzał się temu fachowiec? Sprawdź http://bstolarska.pl/ ja miałam podobne problemy z brzuchem i wolałam iść do lekarza

Po lewej stronie pod żebrami często boli trzustka. Po posiłkach spróbuj tabletki kreon lub pankreatyna.Jeżeli będzie poprawa poproś lekarza o badania w tym kierunku.

Bóle czasem rzeczywiście lubią promieniowa, więc tak naprawdę ich powodem może być wszystko.

Może warto jeszcze iść do ginekologa na usg, może ten ból mieć też podłoże ginekologiczne np. guz, torbiel, zapalenie jakieś itd. Wtedy też boli brzuch