• Informacje na temat:

ból w lewym bok

Artykuły na temat: ból w lewym bok
  • Dieta może poważnie wpłynąć na nasze samopoczucie i stan naszego zdrowia. Wpływa także na odczuwanie bólu. Zobaczcie 5 sposobów na zwalczanie bólów głowy! Ból głowy może wynikać z odwodnienia.     Fot. © 123RF.COM/PICSEL 1. Nawadniaj organizm! Bardzo często ból głowy wynika z odwodnienia, o które wcale nie tak trudno, jak by się mogło wydawać. Współczesny człowiek ma na wyciągnięcie ręki przeróżne napoje, a zamiast nich wybiera kawę, napoje z kofeiną czy alkohol, które nie zaspokoją...

• Jesień to czas, kiedy szczególnie łatwo o różnego rodzaju choroby i przeziębienia. Spośród wszystkich objawów, jednym z najbardziej uciążliwych jest ból gardła. Jak sobie z nim radzić? Poza lekami z apteki, możecie wypróbować również naturalne sposoby. Walcząc z bólem gardła lub chrypką, nie musimy od razu sięgać po leki z apteki. W przypadku mniej groźnych infekcji, doskonale sprawdzą się domowe sposoby, które znały już nasze babcie. Okłady i różnego rodzaju płukanki znane są od bardzo...

• Migrenowe bóle głowy dotyczą od 8 do 20 procent populacji. Utrudniają normalne życie i uniemożliwiają pracę. Istnieje wiele przyczyn migreny i jeszcze więcej sposobów na radzenie sobie z nią. Jednym z nich może być odpowiednio dobrana dieta. Fot. 123RF/Picsel Osoby cierpiące na migrenę posiadają wrażliwsze komórki w korze mózgowej. Wobec tego silniej reagują na różne negatywne bodźce, na przykład skoki ciśnienia atmosferycznego, stres, brak snu, a także substancje dodawane do pożywienia. W...

• Gdzie ich szukać? Odpowiedź znajdziesz poniżej! Możesz zobaczyć, jakie przepisy ostatnio były przez Ciebie oglądane. Kliknij w lewym górnym rogu strony na  'Ostatnio obejrzane'. Rozwinie się lista przepisów - jeśli jesteś zalogowany zobaczysz 50 ostatnio obejrzanych przepisów, jeśli jesteś niezalogowany zobaczysz ich 10.     >> Więcej przepisów?

• Lato sprzyja chwilom relaksu na świeżym powietrzu i grillowaniu. To, co dla biesiadujących przyjemne, nie jest takim dla zdrowia i przede wszystkim dla żołądka. Tradycyjne potrawy z rusztu są tłuste i ciężkostrawne. Można je jednak zastąpić równie smacznymi i znacznie lżejszymi przekąskami. A czas oczekiwania na nie można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu. Spożywanie posiłków w plenerze jest miłym urozmaiceniem dla codziennych, kulinarnych zwyczajów. Potrawy przyrządzane na grillu smakują...

• W przydomowym ogródku możecie wyhodować cudowne warzywa, które zapewnią wam moc witamin i substancji odżywczych. Przekonajcie się jak niepozorna marchew wpływa na nasze zdrowie. Fot. 123RF Marchew to jedno z najpopularniejszych warzyw na świecie. Czy wiedzieliście, że znanych jest ponad 60 odmian tej rośliny, a wykorzystuje się ją w niemal każdym zakątku naszego globu? Francuzki zwykły mawiać, że marchew to najtańszy kosmetyk i jak się okazuje, wcale się nie myliły. Jednak to nie wszystko....

• Nie wyobrażamy sobie dnia bez porannej kawy. Czy jednak nie pijemy jej nieco bezmyślnie, bez wiedzy o jej działaniu ? Kiedy kawa naprawdę pomoże nam się obudzić, a kiedy jej działanie nie ma wpływu na nasz organizm, a wręcz jest szkodliwe ? Fot. 123RF/Picsel Według badań, pierwszą kawę najlepiej jest pić między 9.30 a 11.30. Najbardziej optymalną porą jest 10.30. Wybranie właśnie tych godzin jest związane z dobową dawką kortyzolu, czyli hormonu stresu. Jego poziom jest najwyższy właśnie po...

• Gdy letnie upały bywają bardzo uciążliwe, każdy szuka sposobu na ochłodzenie i zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości płynów. Jaki owoc zarówno ochłodzi jak i nawodni organizm? Arbuz! Doskonały wybór, nie tylko na słoneczne dni. Fot. 123FR Czy jest drugi taki owoc, który w upalne dni równie dobrze gasi pragnienie, co arbuz? Ten wywodzący się z Afryki z owoc z rodziny dyniowatych, nazywany bywa kawonem lub „napojem pustyni". Istnieje około 1200 odmian arbuza o różnych kształtach i...

• Zawierają mnóstwo witamin, obniżają cholesterol, odmładzają, chronią przed rakiem, dodają energii oraz są skutecznym afrodyzjakiem. Małe, niepozorne i pyszne...figi. Fot. 123RF/Picsel Figowiec pospolity, na którym rosną te tajemnicze owoce, uprawiany jest na terenach śródziemnomorskich, czyli tam, gdzie jest gorąco. Gruzja, Armenia, Grecja, ale także na przykład Kalifornia - to miejsca, gdzie można zjeść figę prosto z drzewa. W Polsce o świeże i dobre figi wcale nie jest łatwo, chociaż coraz...

• Niebezpieczne dla naszego zdrowia bakterie mogą znaleźć się w produktach, które wydają się być z pozoru bardzo bezpieczne i zdrowe. W ostatnim czasie coraz częściej słyszymy o tym, że groźne bakterie salmonelli mogą znajdować się nawet w sałacie. Czy jest się czego bać? Fot. 123RF W ostatnim czasie australijskie społeczeństwo zelektryzowała informacja dotycząca paczkowanej sałaty, która miała zostać skażona bakteriami salmonelli. W związku z odnotowaniem co najmniej zwiększonej ilości...

Przepisy na temat: ból w lewym bok
  • Bok choy, czyli kapusta chińska, jest coraz popularniejsza w Polsce, służy głównie jako składnik gęstych azjatyckich bulionów, dziś występuje w roli głównej, jako przystawka.

• Egzotyczne danie w swojskim wydaniu. Bok choy coraz częściej można kupić w polskich marketach, grzyby shimeji także są coraz łatwiej dostępne. Ich kremowy, maślany smak będzie Was prześladował.

• orginalne ,szybkie ,proste coś dla łasucha...

• Francuski przepis na kurczaka - trochę, cierpki, trochę słodki, ale bardzo smaczny. Podałam z ryżem wymieszanym z gotowanymi warzywami. Do przygotowania kurczaka polecam patelnię żeliwną.

• Łatwe, tanie, smaczne i małokaloryczne, kolorowe a przy tym szybko się robi i świetnie smakuje.

• Sprawdzony przepis na "Sznycelki w jarzynce"

• Wypróbowany przepis na "Śmietanowiec w biszkoptach"

• Wypróbowany przepis na "Kaszanka w jabłkach"

• Historia tego deseru jest dość zabawna. Miała to być miska czekoladowa z galaretką i owocami. Lecz niestety skleroza nie boli i deser za długo przeleżał w zamrażalce. Lecz okazało się, że dobrze deserowi zrobiło dłuższe zamrożenie. Smakowało na prawdę świetnie

• Dziś proponuje udka z kurczaka zapiekane w prostym sosie szparagowym. Udka podczas pieczenia nachodzą wspaniałym smakiem szparagów. Udka są niezwykle soczyste i miękkie.

Dyskusje na temat: ból w lewym bok
  • Kapitan Stromfield w Niebie !

których od czasu do czasu grałem i śpiewałem wciąż jedną i tę samą melodię ( innych nie znałem ) , odłożyłem harfę na bok i zacząłem wachlować się gałązką palmową . Potem zaczęliśmy wraz(...) , ani cierpienia ..... - O , nie , bólu jest tutaj , ile kto chce , ale ten ból nie zabija . Cierpienia jest również dosyć , ale nie jest ono długotrwałe . Szczęście , widzisz , nie jest czymś

• Re: Jakie książki są warte przeczytania ?

upływie jakich szesnastu , siedemnastu godzin , w ciągu których od czasu do czasu grałem i śpiewałem wciąż jedną i tę samą melodię ( innych nie znałem ) , odłożyłem harfę na bok i zacząłem wachlować(...) – Suma pracy i odpowiednia do niej nagroda ; ani bólu , ani cierpienia ..... - O , nie , bólu jest tutaj , ile kto chce , ale ten ból nie zabija . Cierpienia jest również dosyć , ale nie jest ono