• Informacje na temat:

ból w lewym bok

Artykuły na temat: ból w lewym bok
  • Dieta może poważnie wpłynąć na nasze samopoczucie i stan naszego zdrowia. Wpływa także na odczuwanie bólu. Zobaczcie 5 sposobów na zwalczanie bólów głowy! Ból głowy może wynikać z odwodnienia.     Fot. © 123RF.COM/PICSEL 1. Nawadniaj organizm! Bardzo często ból głowy wynika z odwodnienia, o które wcale nie tak trudno, jak by się mogło wydawać. Współczesny człowiek ma na wyciągnięcie ręki przeróżne napoje, a zamiast nich wybiera kawę, napoje z kofeiną czy alkohol, które nie zaspokoją...

• Jesień to czas, kiedy szczególnie łatwo o różnego rodzaju choroby i przeziębienia. Spośród wszystkich objawów, jednym z najbardziej uciążliwych jest ból gardła. Jak sobie z nim radzić? Poza lekami z apteki, możecie wypróbować również naturalne sposoby. Walcząc z bólem gardła lub chrypką, nie musimy od razu sięgać po leki z apteki. W przypadku mniej groźnych infekcji, doskonale sprawdzą się domowe sposoby, które znały już nasze babcie. Okłady i różnego rodzaju płukanki znane są od bardzo...

• Gdzie ich szukać? Odpowiedź znajdziesz poniżej! Możesz zobaczyć, jakie przepisy ostatnio były przez Ciebie oglądane. Kliknij w lewym górnym rogu strony na  'Ostatnio obejrzane'. Rozwinie się lista przepisów - jeśli jesteś zalogowany zobaczysz 50 ostatnio obejrzanych przepisów, jeśli jesteś niezalogowany zobaczysz ich 10.     >> Więcej przepisów?

• Lato sprzyja chwilom relaksu na świeżym powietrzu i grillowaniu. To, co dla biesiadujących przyjemne, nie jest takim dla zdrowia i przede wszystkim dla żołądka. Tradycyjne potrawy z rusztu są tłuste i ciężkostrawne. Można je jednak zastąpić równie smacznymi i znacznie lżejszymi przekąskami. A czas oczekiwania na nie można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu. Spożywanie posiłków w plenerze jest miłym urozmaiceniem dla codziennych, kulinarnych zwyczajów. Potrawy przyrządzane na grillu...

• W przydomowym ogródku możecie wyhodować cudowne warzywa, które zapewnią wam moc witamin i substancji odżywczych. Przekonajcie się jak niepozorna marchew wpływa na nasze zdrowie. Fot. 123RF Marchew to jedno z najpopularniejszych warzyw na świecie. Czy wiedzieliście, że znanych jest ponad 60 odmian tej rośliny, a wykorzystuje się ją w niemal każdym zakątku naszego globu? Francuzki zwykły mawiać, że marchew to najtańszy kosmetyk i jak się okazuje, wcale się nie myliły. Jednak to nie wszystko....

• Nie wyobrażamy sobie dnia bez porannej kawy. Czy jednak nie pijemy jej nieco bezmyślnie, bez wiedzy o jej działaniu ? Kiedy kawa naprawdę pomoże nam się obudzić, a kiedy jej działanie nie ma wpływu na nasz organizm, a wręcz jest szkodliwe ? Fot. 123RF/Picsel Według badań, pierwszą kawę najlepiej jest pić między 9.30 a 11.30. Najbardziej optymalną porą jest 10.30. Wybranie właśnie tych godzin jest związane z dobową dawką kortyzolu, czyli hormonu stresu. Jego poziom jest najwyższy właśnie po...

• Gdy letnie upały bywają bardzo uciążliwe, każdy szuka sposobu na ochłodzenie i zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości płynów. Jaki owoc zarówno ochłodzi jak i nawodni organizm? Arbuz! Doskonały wybór, nie tylko na słoneczne dni. Fot. 123FR Czy jest drugi taki owoc, który w upalne dni równie dobrze gasi pragnienie, co arbuz? Ten wywodzący się z Afryki z owoc z rodziny dyniowatych, nazywany bywa kawonem lub „napojem pustyni". Istnieje około 1200 odmian arbuza o różnych kształtach i...

• Niebezpieczne dla naszego zdrowia bakterie mogą znaleźć się w produktach, które wydają się być z pozoru bardzo bezpieczne i zdrowe. W ostatnim czasie coraz częściej słyszymy o tym, że groźne bakterie salmonelli mogą znajdować się nawet w sałacie. Czy jest się czego bać? Fot. 123RF W ostatnim czasie australijskie społeczeństwo zelektryzowała informacja dotycząca paczkowanej sałaty, która miała zostać skażona bakteriami salmonelli. W związku z odnotowaniem co najmniej zwiększonej ilości...

• Czy zjedzenie papryki może wywołać ból porównywalny ze spryskaniem gazem pieprzowym? Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująca. Fot. 123RF/Picsel Za ostrość papryki chili odpowiada kapsaicyna. Nasz organizm, w szczególności błony śluzowe, w kontakcie z tą substancją zachowuje się dokładnie tak, jak w przypadku oparzenia. To dlatego odczuwamy silnie piekący smak, uczucie gorąca, palenia, a nasz mózg w ekspresowym tempie produkuje dawkę endorfin, które mają złagodzić nieprzyjemne doznania....

• Obszar dawnej fabryki tytoniowej w samym centrum miasta tuż przy zbiegu ulic Rajskiej oraz Dolnych Młynów kryje za sobą 15 000 metrów kwadratowych, które już we wrześniu 2016 zostaną oficjalnie otwarte. Zaraz po wejściu na obiekt, po lewej stronie, widać nowo otwierającą się restaurację wegetariańską i wegańską - Veganic, gdzie serwowane będą dania bezglutenowe w nowoczesnej odsłonie, przygotowywane z sezowonych warzyw, kasz, zbóż, nasion, orzechów i owoców - wszystko serwowane w wyraźiście...

Przepisy na temat: ból w lewym bok
  • Bok choy, czyli kapusta chińska, jest coraz popularniejsza w Polsce, służy głównie jako składnik gęstych azjatyckich bulionów, dziś występuje w roli głównej, jako przystawka.

• Egzotyczne danie w swojskim wydaniu. Bok choy coraz częściej można kupić w polskich marketach, grzyby shimeji także są coraz łatwiej dostępne. Ich kremowy, maślany smak będzie Was prześladował.

• orginalne ,szybkie ,proste coś dla łasucha...

• Francuski przepis na kurczaka - trochę, cierpki, trochę słodki, ale bardzo smaczny. Podałam z ryżem wymieszanym z gotowanymi warzywami. Do przygotowania kurczaka polecam patelnię żeliwną.

• Łatwe, tanie, smaczne i małokaloryczne, kolorowe a przy tym szybko się robi i świetnie smakuje.

• Wypróbowany przepis na "Śmietanowiec w biszkoptach"

• Sprawdzony przepis na "Sznycelki w jarzynce"

• Wypróbowany przepis na "Kaszanka w jabłkach"

• Historia tego deseru jest dość zabawna. Miała to być miska czekoladowa z galaretką i owocami. Lecz niestety skleroza nie boli i deser za długo przeleżał w zamrażalce. Lecz okazało się, że dobrze deserowi zrobiło dłuższe zamrożenie. Smakowało na prawdę świetnie

• Dziś proponuje udka z kurczaka zapiekane w prostym sosie szparagowym. Udka podczas pieczenia nachodzą wspaniałym smakiem szparagów. Udka są niezwykle soczyste i miękkie.

Dyskusje na temat: ból w lewym bok
  • Kapitan Stromfield w Niebie !

których od czasu do czasu grałem i śpiewałem wciąż jedną i tę samą melodię ( innych nie znałem ) , odłożyłem harfę na bok i zacząłem wachlować się gałązką palmową . Potem zaczęliśmy wraz(...) , ani cierpienia ..... - O , nie , bólu jest tutaj , ile kto chce , ale ten ból nie zabija . Cierpienia jest również dosyć , ale nie jest ono długotrwałe . Szczęście , widzisz , nie jest czymś

• Re: Jakie książki są warte przeczytania ?

upływie jakich szesnastu , siedemnastu godzin , w ciągu których od czasu do czasu grałem i śpiewałem wciąż jedną i tę samą melodię ( innych nie znałem ) , odłożyłem harfę na bok i zacząłem wachlować(...) – Suma pracy i odpowiednia do niej nagroda ; ani bólu , ani cierpienia ..... - O , nie , bólu jest tutaj , ile kto chce , ale ten ból nie zabija . Cierpienia jest również dosyć , ale nie jest ono