• Informacje na temat:

cholesterol -prawidłowe wyniki badań

Artykuły na temat: cholesterol -prawidłowe wyniki badań
  • Znajdujące się w czarnej herbacie teaflawiny mogą obniżyć ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Dowodzą tego wyniki najnowszych badań opublikowane na łamach Agricultural Food Chemistry. Eksperyment przeprowadzony przez Lipton Institute of Tea w Holandii udowodnił, że teaflawiny obniżają ilość pobieranego z jelit cholesterolu, który jest głównym czynnikiem ryzyka chorób układu krążenia. Z dobrodziejstw tej substancji korzystać możemy pijąc herbatę zarówno w wersji ciepłej jak i mrożonej....

• Pieczarki to najczęściej jedzony rodzaj grzybów na świecie. Właśnie teraz możemy zasadzić je w domu. Zobaczmy tylko, czy warto! Fot. 123RF/Picsel Pieczarki to dobry dodatek do wielu dań: świetnie smakują na pizzy i w sosie. Można je gotować, dusić, zapiekać, marynować. Mogą zarówno stanowić farsz, jak i być nadziewane. Swoich zagorzałych wielbicieli ma także zupa pieczarkowa. Pieczarki można kupić w sklepach przez cały rok. Można je też samodzielnie uprawiać w domu lub w ogrodzie. Właśnie...

• Ile czekolady w czekoladzie? Z czego może zrobione być wino? 13,3 proc. wyrobów czekoladowych oraz 6,2 proc. wyrobów winiarskich wzbudziło zastrzeżenia Inspekcji Handlowej w trakcie kontroli prowadzonych na zlecenie UOKiK. Czy w sklepach kupujemy czekoladę? Fot. 123RF.COM/PICSEL Statystyczny Polak wypija rocznie 2 litry wina i zjada 1,2 kg czekolady*. Przepisy unijne w szczegółowy sposób regulują kwestie związane z jakością handlową oraz oznakowaniem zarówno wyrobów winiarskich, jak i...

• Jeśli badania krwi wskazują na podwyższony cholesterol, powinna zapalić nam się ostrzegawcza lampka. Jeśli taki stan rzeczy będzie utrzymywać się przez dłuższy czas, może doprowadzić m.in. do zawału. Oto lista 10 produktów, które pomogą wam obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Podwyższone ciśnienie oraz cholesterol, są najczęstszymi przyczynami zawałów serca wśród Polaków. Niestety, tylko 1/3 osób, mających zbyt wysoki poziom cholesterolu, robi cokolwiek, aby zmienić ten stan rzeczy....

• Nie ma czegoś takiego, jak "zły" i "dobry" cholesterol. Jednak problemy związane z cholesterolem prowadzą do poważnych zaburzeń, takich jak miażdżyca, zawał serca czy udar mózgu. Jak się przed tym uchronić? O co tak naprawdę chodzi ze „złym" i „dobrym" cholesterolem? Garść pistacji obniża poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko chorób        fot. 123RF.COM Nie ma dobrego i złego cholesterolu W skrócie sytuacja z cholesterolem wygląda tak: nie ma cholesterolu "dobrego" i "złego", wszystkie jego...

• Chociaż zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych, wielu z was odnalazło pytanie konkursowe w swoich telefonach. Do kogo powędruje wyciskarka? Przy okazji każdego kolejnego konkursu bardzo pozytywnie nas zaskakujecie. Tym razem ilośc kreatywnych i niezwykle ciekawych zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Czytanie Waszych odpowiedzi było samą przyjemnością, a wybór najlepszej Nasze jury bardzo długo obradowało i do końca wahało się komu przyznać nagrodę. Po długich...

• Mamy zaszczyt przedstawić Wam zwycięzców, do których powędrują książki Sarah Britton "My New Roots" Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zgłoszenia. Po raz kolejny udowodniliście, że z prostych produktów można wyczarować smakowite i zaskakujące dania. Nasze jury za najciekawsze uznało propozycje nadesłane przez: Panią Izabelę: Jesień daje bogactwo smaków, dlatego w deszczowe jesienne popołudnia warto zamknąć się w kuchni i eksplorować królestwo warzyw. Podane warzywa...

• Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były książki „Kuchnia staropolska" wydawnictwa Buchmann. Zobacz, czy to do ciebie powędruje nagroda. Bardzo cieszymy się, że podobnie jak my, kochacie polską kuchnię i doceniacie jej różnorodność. Wybór zwycięzcy nie był łatwy, jednak jury po długich obradach zadecydowało, że nagrody powędrują do: Engelavae: Za to wszystko, co jest tak nieprzewidywalne. Za zamykanie ziemniaków w cieście i przygotowywanie w ten sposób najlepszych pierogów...

• Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania było urządzenie Philips AirFryer. Zobacz, czy to do ciebie powędruje nagroda. Tym razem wybór zwycięzcy był wyjątkowo trudny, gdyż otrzymaliśmy rekordową ilość zgłoszeń. Po burzliwycyh obradach, jury wyłoniło jednego zwycięzcę. Nagorda powędruje do: Pani Barbary N.: "Właśnie kończyłam kroić bakłażana na cienkie paski. Miałam przygotować z niego frytki w moim ulubionym urządzeniu Philips Airfryer. Wystarczyła chwila pieczenia, a w kuchni już...

• Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania były książki "Pysznie i zdrowo od rana do wieczora". Zobacz, czy to do ciebie powędruje nagroda. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Wybór nie był łatwy, jednak po długich naradach jury uznało, że książki powędrują do: 1. Pani Anny Ś.: Chcąc dobrze zacząć dzień, wstaję z postanowieniem "dziś będę mieć dobry humor". Obowiązkowym punktem poranka jest rozmowa lub (jeśli kontakt osobisty nie jest możliwy) przywołanie w...

Przepisy na temat: cholesterol -prawidłowe wyniki badań
  • burfi to rodzaj indyjskich słodyczy robionych z mleka krowiego oraz cukru. Jest wiele odmian tego deseru. Burfi mogą leżeć przez tydzień a w lodówce nawet kilka miesięcy ja robiłam ze 3 godziny temu i już zjadłam;)

• Zwarte, dość zbite kulki w panierce. Wpierwej gotowane, następnie pieczone. I pikantne. Idealnie skomponowały się z mięsnym ryżem meksykańskim!

• Chcesz zmniejszyć swój cholesterol upiecz te chlebek.

• odcchudza , obniza cholesterol,mozna uzywac do galarety itp

• Przepis wart wypróbowania: "Zielona herbata"

• Jajecznicę usmażyłam na najzdrowszych jajkach od kur wesołych, zielononóżek, na tłuszczu obniżającym zły cholesterol (smalcu z gęsi).

• Działa antywirusowo i antybakteryjnie,niezastąpiona w trakcie przeziębienia a o walorach zdrowotnych kurkumy (działa min.przeciwnowotworowo,przeciwzapalnie,obniża cholesterol,wzmacnia serce itd) nie wspomnę :)

• limited edition :) dla diabetyków i nie tylko, bo czarne owoce to właściwie jedyne nie zabronione, a wręcz wskazane w tym przypadku dla zdrowia; z dodatkiem naturalnych pektyn, bo podobno obniżają cholesterol :)

• Surówka jest chrupiąca i przyjemnie orzeźwiająca. Imbir leczy migrenę i trzyma w ryzach cholesterol, zwiększa koncentrację i ułatwia trawienie. Orzeźwienie mięty, soczystość jabłka, rozgrzewanie imbiru.

• Awokado zawiera głównie nienasycone kwasy tłuszczowe, które podwyższają poziom HDL, czyli dobrego cholesterolu, obniżając jednocześnie zły cholesterol LDL. 100 g awokado zawiera 160 kcal.

Dyskusje na temat: cholesterol -prawidłowe wyniki badań
  • Które orzechy najlepiej obniżają cholesterol

Witam, odebrałam ostatnio wyniki badań i okazało się że mam mocno podwyższony cholesterol. Podobno orzechy pomagają obniżyć cholesterol. Nie za bardzo lubię ich smak i bardzo rzadko je jem. Które powinnam wybrać?

• Re: Wysoki cholesterol

miesięcznie z dietetykiem klinicznym, swoje wyniki badań regularnie ładujesz na profil na stronie internetowej. Od niedawna też regularnie czytam artykuły, które publikują, bo są naprawdę super - https(...)Ja mam problem z cholesterolem, mimo młodego wieku. Wyprowadziłam się z Warszawy, w której miałam swoją dietetyczkę. Poleciła mi skorzystanie z usług Foodwise, bo przeprowadzałam się do małej

• Re: Sposób na cholesterol

Kupiłam ten preparat mojemu tacie, który zmobilizował się do walki z nadwagą i złymi wynikami badań cholesterolu. Już drugi miesiąc go stosuje. Wyniki znacząco się poprawiły. Zmienił też sporo w diecie, dzięki czemu schudł już 5,5 kg

• Re: Cholesterol jest oznaka zdrowia

Wysoki cholesterol jest jednym z czynników ryzyka chorób układu krążenia. Ja po kilku tygodniach starań w końcu poprawiłam swoje wyniki badań. Zastosowałam kilka prostych zmian w diecie ograniczając węglowodany proste i tłuszcze ze smalcu i niektóre smażone potrawy. Do tego regularnie stosuje Cardioslim.

• Re: Co trzeba jeść, by zbić cholesterol

o wyniki badań. jak nie masz to spadaj.

• Re: Cholesterol - dobry i zły

Mi udało się poprawić wyniki badań cholesterolu z tym suplementem i dietą bez ćwiczeń. Świetnie się sprawdza a przy okazji pomaga schudnąć.

• Re: Najlepsze letnie sposoby, by... naturalnie obniżyć cholesterol

Dla mnie znakomitym sposobem na walkę z wysokim cholesterolem okazał się Cardioslim. Zmeniłam też kilka rzeczy w diecie, ale nie trzymałam się żadnego rygorystycznego planu żywieniowego. W 5 tygodni udało się unormować wyniki badań i przy okazji schudnąć3 kg

• Re: Jak trzymać w ryzach cholesterol

podkreśla Ravnskov - wyniki wszystkich badań pokazują, że wysoki cholesterol nie ma żadnego wpływu na incydenty sercowo-naczyniowe. I podkreśla, że dużo ważniejsze jest o zadbanie o niski poziom(...)Jajka to życie, jakby cholesterol miał być zły, to matka natura nie wkładała by tego do jajka, żeby wykluło się z niego życie! Warto przeczytać książkę Uffe Ravnskova "Cholesterol. Naukowe kłamstwo

• Re: Popraw wyniki badań dietą

ja miałam zły cholesterol i przeszłam na dietę lnianą, codziennie do rożnych posiłków dodawałam łyżkę oleju lenvitol, po 2 miesiącach wyniki wróciły do normy