• Informacje na temat:

codziennie rano boli mnie brzuch

Artykuły na temat: codziennie rano boli mnie brzuch
  • Mimo że za oknem króluje zima, to lada dzień możemy spodziewać się odwilży, a co za tym idzie zdejmowania kolejnych warstw ciepłych ubrań. To ostatni dzwonek, by po zimowych miesiącach zadbać o sylwetkę, a przede wszystkim o brzuch. To właśnie teraz siłownie zapełniają się ćwiczącymi, którzy przypomnieli sobie, że już niedługo nie będzie można ukryć niedoskonałości swej figury. Jeśli chodzi o konkretne zestawy ćwiczeń, to pozostawiamy to w gestii dobrych trenerów. Złota zasada treningu to...

• Każdy z nas marzy o pięknej i smukłej sylwetce. Jednak droga do jej osiągnięcia nie zawsze jest łatwa. Co powinniśmy jeść, aby schudnąć i cieszyć się płaskim brzuchem? Oto podpowiedzi naszych użytkowników. Fot. 123RF/Picsel Aby dieta była skuteczna, powinna być przede wszystkim smaczna. Cóż z tego, że dania są zdrowe i niskokaloryczne, gdy nie mamy ochoty ich zjeść? W ten sposób odchudzanie staje się prawdziwą męczarnią, a wytrwanie w postanowieniach staje się bardzo trudne o ile nie zupełnie...

• Każdy z nas marzy o pięknej i smukłej sylwetce. Jednak droga do jej osiągnięcia nie zawsze jest łatwa. Co powinniśmy jeść, aby schudnąć i cieszyć się płaskim brzuchem? Oto podpowiedzi naszych użytkowników. Fot. 123RF/Picsel Aby dieta była skuteczna, powinna być przede wszystkim smaczna. Cóż z tego, że dania są zdrowe i niskokaloryczne, gdy nie mamy ochoty ich zjeść? W ten sposób odchudzanie staje się prawdziwą męczarnią, a wytrwanie w postanowieniach staje się bardzo trudne o ile nie zupełnie...

• Soki to naturalne źródło witamin. Są pożywne, sycące i uzupełniają codzienną dietę w niezbędne wartości odżywcze. Ale to nie wszystko. Oto pięć powodów, dla których warto codziennie sięgać po sok. Po pierwsze: Soki dostarczą ci niezbędnych wartości odżywczych Zdrowe, zbilansowane odżywianie jest ostatnio modne, jednak styl życia i żywienia Polaków wciąż daleki jest od ideału. Ciągle popełniamy ten sam błąd, czyli jemy za mało warzyw i owoców. A jeśli nasza dieta jest w nie uboga, mogą pojawić...

• Czasem zdarza się, że do zjadanych przez nas codziennie produktów, dodawane są różnego rodzaju substancje, których pochodzenie może zjeżyć włos na głowie. Aby produkt został dopuszczony do sprzedaży, jego producent jest zobowiązany do umieszczenia na opakowaniu wszystkich składników, które się w nim znajdują. Wszystko po to, abyśmy dokładnie wiedzieli, co pojawi się na naszych talerzach. Jednak każdy kto choć raz oddał się lekturze etykiet, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że...

• Czasem zdarza się, że do zjadanych przez nas codziennie produktów, dodawane są różnego rodzaju substancje, których pochodzenie może zjeżyć włos na głowie. Aby produkt został dopuszczony do sprzedaży, jego producent jest zobowiązany do umieszczenia na opakowaniu wszystkich składników, które się w nim znajdują. Wszystko po to, abyśmy dokładnie wiedzieli, co pojawi się na naszych talerzach. Jednak każdy kto choć raz oddał się lekturze etykiet, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że...

• Jak sprawić by sylwetka wyglądała na szczuplejszą podczas randki czy imprezy? Nie zawsze głodowanie jest dobrym sposobem! Zobaczcie, jakie są szybkie przepisy na płaski brzuch. Co jeść przed randką, żeby jak najlepiej wyglądać?       fot. 123RF.COM Triki na płaski brzuch - gdzie jest haczyk? Zanim przejdziemy do porad, zacznijmy od bardzo ważnej rzeczy: W dwa dni nie da się odchudzić. Można tylko tymczasowo sprawić, że sylwetka będzie wyglądała smuklej, a brzuch będzie się odznaczał mniej...

• Jesień to czas, kiedy szczególnie łatwo o różnego rodzaju choroby i przeziębienia. Spośród wszystkich objawów, jednym z najbardziej uciążliwych jest ból gardła. Jak sobie z nim radzić? Poza lekami z apteki, możecie wypróbować również naturalne sposoby. Walcząc z bólem gardła lub chrypką, nie musimy od razu sięgać po leki z apteki. W przypadku mniej groźnych infekcji, doskonale sprawdzą się domowe sposoby, które znały już nasze babcie. Okłady i różnego rodzaju płukanki znane są od bardzo...

• Dzięki kampanii „5 porcji warzyw, owoców lub soku” wiemy już, że codziennie powinniśmy sięgać po owoce, warzywa i soki. Niestety, wiedza nie zawsze idzie w parze z praktyką. Na tym polu jest jeszcze sporo do zrobienia, dlatego, dzięki kontynuacji edukacji i przypominaniu o ideach akcji, poznajemy nowe fakty na temat zdrowej, zbilansowanej diety. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak łatwo wkomponować w nasze codzienne życie dbałość o to, by owocowo-warzywne porcje zagościły na stałe w...

• Bardzo często zapominamy o tym, jak wielki wpływ na kondycję organizmu ma nasza codzienna dieta. Specjaliści są jednak zdania, iż regularne spożywanie niektórych produktów może przynieść nam zaskakująco dużo korzyści. Koniecznie zadbaj o to, aby te produkty pojawiły się w twojej codziennej diecie. Ich częste spożywanie może uchronić cię przed wieloma, przykrymi dolegliwościami. 1. Szpinak Stara bajka o pewnym marynarzu utwierdzała nas w przekonaniu, że szpinak jest źródłem zdrowia i...

Przepisy na temat: codziennie rano boli mnie brzuch
  • Przez lekką nietolerancję glutenu nie mogę jeść zwykłego pszennego chleba więc zmuszona byłam wykombinować coś innego na śniadanie. Zwykle piekłam chlebek z bezglutenowych płatków owsianych, ale nigdy nie udało mi się zjeść go całego zanim był już czerstwy więc wymyśliłam ten oto placuszek który dla mnie jest jak dwie kromki chlebka a do tego codziennie świeżo robiony więc - idealnie :) Taki placuszek dzielę na pół i mam na śniadanie i drugie śniadanie. Zazwyczaj jem z serkiem wiejskim lub...

• Mleko – do kawy, naleśników, płatków na śniadanie (nawet na kaca). Ma wiele zastosowań, o których zapewne nie wiedziałeś. Poniżej przedstawiamy kilka z nich a także porady do czego je użyć by ułatwić gotowanie.

• Dzieci uwielbiają robić ciasteczka, ponieważ są świetną formą zabawy i wspólnego spędzania czasu z dorosłymi. Jest przy nich trochę bałaganu, ale ich smak jest nagrodą dla wszystkich tych, którzy podjęli się ich zrobienia. Pamiętać trzeba, że dzieci najszybciej uczą się przez zabawę, więc Drodzy Rodzice do dzieła!

• Z przepisem poradzi sobie nawet kiepski kucharz.Malo roboty za to smakuje wyśmienicie.Wypróbowałm wiele przepisów na karczek,ale ten zdecydowanie pasuje mi najbardziej,a rodzinka tak zajada,że aż się uszy trzesą:-)

• orginalne ,szybkie ,proste coś dla łasucha...

• Te bułki nazwałam codziennymi, bo kojarzą mi się z tymi kupowanymi 15 lat temu w osiedlowym sklepiku:). Mają proste składniki, które większość z nas ma zawsze w kuchni. Co ważne - na drugi dzień są równie pyszne! Naprawdę długo zachowują świeżość. Polecam, ja będę powtarzała:). Przepis na około 10 niedużych bułek. Te małe bułeczki sycą w podobnym stopniu co większe, napompowane z marketów.

• Szybka, zdrowa i orzeźwiająca woda smakowa, bez żadnych ulepszaczy i "podkręcaczy" smaku:)

• Taki inny smak tradycji ;)

Dyskusje na temat: codziennie rano boli mnie brzuch
  • Re: założę się że wolicie śmierdzieć

Odpal wrotki. Grosza nie lubisz.......?:P Nie mam jakoś humoru dzisiaj :/ czyżbym był mądrzejszy w moim temacie?:)) Kobiece sprawy. Brzuch mnie boli :/ W którym temacie się tak mądrowałeś(...) wstala:))) codziennie jej sie to zdarza:)) nie mnie wnikac...:))) Moze ma łózko źle ustawione.....?:P nie na kazdego ma wplyw:)))) Moze i tak....:) Ale ustawienie łóżka niezmiennie decyduje o tym