• Informacje na temat:

dziecko i nowy partner

Artykuły na temat: dziecko i nowy partner
  • Jak wybrać najlepsze noże do kuchni? Które są niezbędne, a bez jakich można się obyć? Nie sposób obejść się bez nich w kuchni. Właściwie pielęgnowane, dobrze przechowywane i prawidłowo używane są najbardziej zaufanymi pomocnikami. Różnią się kształtem, długością, rodzajem rączki i wyglądem. Te najlepsze są solidne, odpowiednio wyważone i pewnie leżą w dłoni. W rękach zawodowca są w stanie zdziałać cuda. Domowemu amatorowi kuchni zaoszczędzą wiele nerwów i czasu. Mowa oczywiście o nożach i to...

• Właśnie wróciłem z dość dalekiej podróży, zmęczenie samo wciskało się pod powieki, ale było dość skutecznie pokonywane przez głośne pomruki pustego żołądka. Nie ma szans, nie odpocznę, jeśli czegoś nie zjem. Na szczęście z pomocą przyszedł Mecenas, który postanowił wyciągnąć mnie na lekki, niedzielny obiad. Tym razem postanowiliśmy wybrać miejsce według bardzo prostego klucza - jakaś nowa, niedroga i ładna knajpka. W Krakowie na kulinarnej mapie w ostatnich tygodniach pojawiły się dwa...

• Dieta dziecka jest bardzo ważna dla jego prawidłowego rozwoju. Kiedy maluch chodzi do szkoły, trzeba zwrócić uwagę, by śniadania, obiady i kolacje nie tylko były zdrowe, ale i by korzystnie wpływały na koncentrację i pamięć. Jak powinna wyglądać dieta dziecka chodzącego do szkoły? Fot. 123RF.COM/PICSEL Trzeba pamiętać, że dziecko powinno jeść 4-5 posiłków dziennie. Najzdrowiej jest przyrządzić je w domu, gdyż gotowe fast foody czy przekąski dostępne w sklepach mają wręcz działanie...

• Dzieci uwielbiają niezdrowe fast foody czy batoniki dostępne w sklepikach szkolnych. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że jednak zjedzą zdrowszą kanapkę przyniesioną z domu, można zastosować kilka trików. Co zrobić, żeby dziecko nie zajadało się w szkole fast foodami?   Fot. 123RF.COM/PICSEL Przyzwyczajanie dziecka od małego do pomocy przy przyrządzaniu jedzenia nie tylko sprawi, że maluch chętniej zje kanapkę, ale także nauczy go, że każdy ma swoje obowiązki. Jeśli chcemy, aby maluch na...

• Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie dbamy o nasze rodzinne tradycje, także te kulinarne. Ale kto powiedział, że nie można wprowadzać do nich niewielkich ulepszeń? W wielu regionach kraju wigilia nie obędzie się bez barszczu z uszkami. / fot. 123rf.com Zgodnie z tradycją, podczas uroczystej kolacji wigilijnej, należy skosztować wszystkich dwunastu potraw, które pojawiają się na wigilijnym stole. Każdej potrawy trzeba przynajmniej spróbować. Przesąd głosi, że jeśli...

• Jaką kawę pijesz? Białą, czarną, a może bezbarwną? Jak się okazuje, trzecia z tych odpowiedzi wcale nie jest mrzonką rodem z filmów science fiction. Fot. 123RF/Picsel Ten niezwykły napój stworzyli Słowacy - bracia David i Adam Nagy – z myślą o osobach, które często piją kawę i z tego powodu borykają się z przebarwieniami zębów. Należy przyznać, że jest to jakiś sposób, chociaż zwykła wizyta u dentysty może okazać się skuteczniejsza i… tańsza. Post udostępniony przez Oursisterswardrobe...

• Zjeść obiad, czy może deser? Teraz nie musisz wybierać, bo jedna z amerykańskich restauracji postanowiła stworzyć mięsne lody. Odważyłbyś się ich spróbować? Fot. 123RF/PICSEL Jeśli myślałeś, że w kwestii kulinariów już nic cię nie zaskoczy, byłeś w błędzie. W końcu któż mógłby się spodziewać, że ktokolwiek wpadnie na pomysł, aby sprzedawać mięsne lody? Co więcej - kto by pomyślał, że ten szalony trend kulinarny zacznie cieszyć się całkiem sporą popularnością? Amerykańska restauracja...

• We wrześniowym wydaniu Vita Medium będziecie mogli podziwiać przepisy kolejnej naszej użytkowniczki. Tym razem swoje pomysły na przepyszne dania, takie jak: udka zapiekane z ziemniaczkami, serowe racuchy ze śliwkami czy wspaniałe Tiramisu z jeżynami zaprezentowała 'rosse'   W szesnastym już numerze będziecie mogli przeczytać znakomity wywiad z jednym z najwybitniejszych polskich aktorów Jerzym Stuhrem. Opowie on w nim o swojej książce pt. "Tak sobie myślę...". Dowiecie się także, jak...

• Nowość z naturalnym nadzieniem malinowym Haribo stale zaskakuje swoich konsumentów. Na wiosnę na półkach sklepowych pojawiła się nowa, wyśmienita pianka Chamallows Fruity. Tym razem jest ona wypełniona naturalnym nadzieniem malinowym firmy Zentis. Chamallows Fruity przygotowane są w jednym z najbardziej ulubionych przez Polaków smaków. Na sklepowe półki trafiły bowiem waniliowe pianki wypełnione malinowym nadzieniem. Nowy produkt od Haribo wyróżnia nie tylko ciekawy kształt - małe beziki, ale...

• W nowej odsłonie Top Chefa zawartość lodówek przypomniała wszystkim studenckie czasy, dalej przeszła osoba, którą jury jednogłośnie wykluczyło, a Ewa Wachowicz miała łzy w oczach. Czym jeszcze zaskoczyła nas nowa odsłona programu? fot. materiały prasowe Druga polska edycja kultowego kulinarnego show właśnie wystartowała. Od samego początku emocje sięgały zenitu, a stres dopadł wszystkich uczestników bez wyjątku. Jurorzy bez litości wytknęli kulinarne błędy zestresowanych - profesjonalnych! -...

Przepisy na temat: dziecko i nowy partner
  • Powitanie Nowego Roku we Włoszech świętowane jest wyjątkowo uroczyście. Sylwester w tym kraju to jednak nie tylko huczne zabawy, ale przede wszystkim tradycyjne dania i zwyczaje, które pozostają niezmienne od wieków. Co jada się i jak się bawi podczas włoskiej sylwestrowej nocy?

• Dla małych milusińskich mięsożerców.

• idealny tort na chrzciny czy narodziny dziecka- moj byl prezentem dla bliskich znajomych- rodzice byli zachwyceni :) Wymaga duzo cierpliwosci, wart jest poswieconego czasu :) wiecej zdjec na moim blogu: http://polskoserbskiesmaki.blogspot.com/

• Pyszny i kolorowy! :)

• Bez pieczenia, szybko, smacznie i zdrowo z ulubionymi dodatkami , u nas brokuły, pomidor i kurczak.

• Szybki deserek dla naszych pociech.

• Danie szybkie i zachecajace nawet tzw.niejadki.

• Pyszna zupka dla dzieci.

• Sprawdzony przepis na "Naleśniki dla dzieci"

• To jeden z ulubionych dziecięcych tortów! Dwa ociekające czekoladą blaty- mocno czekoladowego ‘murzynkowego’ ciasta – przełożone kremem z białej czekolady. Na wierzchu dalsza część pyszności – kremowe zdobienia i cała gromadka uwielbianych przez dzieci misiów żelków. Takie połączenie smaków uwielbiają nie tylko najmłodsi…jesteśmy pewni,że starsi smakosze tortów też nie będą rozczarowani! :)

Dyskusje na temat: dziecko i nowy partner
  • Nowy partner mnie poniża, poprzedni mnie nie chce... pomocy

miała dziecko. Mam już 2 letnią córeczkę z poprzedniego związku, jednak facet zostawił mnie, jak jeszcze byłam w ciąży. Pomogli mi rodzice. kiedy zaczęłam spotykać się z obecnym partnerem naprawdę czułam(...) się spodziewałam. Partner podczas kłótni ubliża mi, obraża. Mała bardzo za nim przepada, niestety ja oczekuję od związku wsparcia, troski, oparcia, chciałabym żeby pomagał mi przy małej żeby sam np

• Re: Anna Dereszowska po porodzie zdecydowała się na rewolucję

Nowe dziecko , nowy partner , jak króliki

• Re: Nowy partner mnie poniża, poprzedni mnie nie chce... pomocy

I obawiam się że jednak w tym wszystkim Twój partner troszeczkę racji ma. Ty jesteś matką przedewszystkim , i to twoje dziecko, przypuszczam że też jest bardzo młody i gdy będziesz tak naciskała na(...) wychowywania własnych dzieci i nie ogladaj się na nikogo że ktoś to będzie robił za ciebie,... Twój partner pewnie jeszcze przezywa to że urodzi się jego własne dziecko i pewnie robi co może a ty

• Re: Pierwsze spotkanie syna z nowym partnerem

...jak dziecko i prtner na siebie zareagują, jak nawiązują kontakt. Bez sensu jest tak od razu postawić dziecko pod ścianą....i rzec mu..oto mój nowy partner, a Twój przyszły ojczym. Dokładnie. To może stresować dziecko i partnera. Najlepiej podejść do teo naturalnie i małymi kroczkami.

• Re: Pierwsze spotkanie syna z nowym partnerem

Nie mam tego problemu, ale pierwsze spotkanie tak bym zorgnaizowała, by wynikło jako przypadkowe np gdzies w cukierni, Fikolandzie itp Niby przypadkiem spotkałam swojego znajomego itd. zobaczyłabym...jak dziecko i prtner na siebie zareagują, jak nawiązują kontakt. Bez sensu jest tak od razu postawić dziecko pod ścianą....i rzec mu..oto mój nowy partner, a Twój przyszły ojczym.

• Re: Monika Mrozowska urodziła!

Nowy partner, nowe dziecko. Lubimy nowości.

• Re: Grudziądz: 35-latek oskarżony o znęcanie się nad czterolatkiem

Mysle ze masz racja , taki nowy partner mamusi parzy na dziecko przez pryzmat jego prawdziwego ojca i często nie akceptuje go , niestety taka jest prawda

• Re: Córka nie akceptuje mojego nowego partnera

krew...bo potrzebuja fita. Co i rusz nowy partner, przyjaciel..a dzieci muszą to akceptować.(...)Bylam w podobnej sytuacji,gdy się rozwiodlam z mezem poswiecilam czas tylko moim dzieciom tzn nie przyprowadzalam zadnego faceta do domu. Nie powiem iz nie mialam stalego partnera jeztem kobieta

• Re: Córka nie akceptuje mojego nowego partnera

7 letnie dziecko jest już na tyle duże, by dobrze pamiętać co się działo. Dla małej Oliwki Wasz rozwód to WIELKI DRAMAT I TRAGEDIA, ponieważ straciło tatę, tzn. nie jesteście razem; ,,mama i tata się nie kochają''. Dziecko b. często wini za to siebie i DO KOŃCA ma nadzieję, że będziecie razem. Nie dziw się, że nowy partner jest dla Oliwki intruzem i że tak go traktuje. Nie wymagaj od Niej tego

• Re: Nowy facet i wychowanie mojego dziecka

się rodzice, a My jako partnerzy rodziców starajmy się – na ile dziecko do tego dopuszcza być bliskimi ludźmi, do pogadania, do załatwienia pewnych spraw, wygadania się, pomocy ale nie do moralizowania(...)Mieszkam z swoimi dziećmi ( córka 13 lat i syn 16) oraz córką męża (15 lat). Mój były partner żyje natomiast żona mojego męża zmarła. Jesteśmy razem od 4 lat, a mój były niewiele dłużej ze swoją