• Informacje na temat:

kinga rusin blog

Artykuły na temat: kinga rusin blog
  • Przeglądając blogi natknęłam się na 'Bełkoty... kuchenne oczka ;)...'. Nie będę ukrywać, że początkowo zaintrygowała mnie nazwa, a później dopiero przepyszne przepisy zilustrowane genialnymi zdjęciami i trochę tytułowego 'bełkotu'. Lubię tajemniczych ludzi, których do działania mogą zainspirować z pozoru prozaiczne rzeczy. Może dlatego z dużym zaciekawieniem czytałam wpisy Zemfiroczki (autorki bloga). Blog prowadzony jest z niezwykłą lekkością, jest pełen pasji i przede wszystkim...

• „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” powraca! Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen" przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro. Drugi sezon "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" już od dzisiaj, 9 września na antenie...

• 10 września 2014 r. miała miejsce premiera pierwszej kulinarnej książki „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny”, której autorką jest ambasadorka firmy Podravka – Kinga Paruzel, założycielka popularnego bloga „Ale Babka i robi to co lubi”. To zbiór 100 przepisów, za pomocą których autorka pokazuje jak bawić się smakiem i jak modyfikować dania by nabrały zupełnie nowego, oryginalnego charakteru. W książce nie bez powodu zostały zawarte przepisy z użyciem produktów firmy Podravka, miedzy...

• W najbliższym odcinku "Ugotowanych" do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa. Szykuje się wybuchowa mieszanka różnych kuchni i osobowości. Na stole zagoszczą smaki tradycyjne, elementy leśne, nie zabraknie nawet akcentów indyjskich. Uczestników czeka odważna kulinarna niespodzianka. Czy przypadnie im do gustu? Rywalizować będą: Aleksander Rusin - projektant grafiki użytkowej, współorganizator festiwalu muzyki elektronicznej i miłośnik ostrego koła, Elżbieta Lewicka -...

• Znamy laureatów konkursu. Zobaczcie jakie przepisy z wykorzystaniem Kurczaka Babuni Farmio okazały się zwycięskie. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane do nas zgłoszenia. Wybór zwycięzców nie był prosty, przesłaliście do nas mnóstwo fantastycznych przepisów na dania z kurczakiem. Po wielogodzinnych naradach udało nam się wyłonić laureatów. A oto oni: Nagroda główna urządzenie TEFAL VS4003 Vitacuisine Compact i gadżety Farmio powędrują do Pani Moniki D. Nagrody od drugiego do piątego...

• Najlepsze spotkania to te w gronie naszych bliskich z rodziny czy znajomych. Przy takich małych uroczystościach zazwyczaj staramy się przygotować coś pysznego do jedzenia, coś co zachwyci każde podniebienie, nawet to najwybredniejsze... Kolejny piątek i kolejny wart polecenia blog o wdzięcznej nazwie Kulinarne spotkania. Dlaczego wybrałam właśnie ten? Otóż dlatego, że moim zdaniem blog ma ogromny potencjał. Wystarczy przeglądnąć parę pierwszych podstron żeby stwierdzić, że za miesiąc, trzy,...

• Jesteśmy już po pierwszym półfinale konkursu dla blogerów kulinarnych BlogerChef. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem. Towarzyszyło mu mnóstwo emocji, dobrej zabawy i pozytywnej energii. Blogerzy w kuchni Mistrzów EURO 2012 Pierwszą odsłonę nowatorskiej inicjatywy dla blogerów kulinarnych - konkursu BlogerChef, obserwowaliśmy 18-19 stycznia w ekskluzywnym hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie k. Gdańska. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem. Dostarczyło mnóstwo wrażeń, zarówno...

• Jeśli prawdą jest, że człowiek ma swoje miejsce i własną przestrzeń na ziemi, to przestrzenią tą dla Agi i Kai jest zdecydowanie kuchnia. Podobne, ale... zarazem różne, czy to właśnie jest sekret ich bloga " Co dziś jemy Mamo? " Prawie codziennie zadajemy sobie pytanie "co zrobić na obiad'?. Zazwyczaj wybieramy gotowe półprodukty, w ogóle nic nie jemy lub udajemy się do baru mlecznego czy restauracji. Blog Agi i Kai pokazuje, że gotować można szybko, zdrowo, smacznie, pomysłowo i do tego...

• Czy odchudzanie i prowadzenie bloga kulinarnego mogą iść w parze? Do tej pory nie byłam o tym przekonana, bo czy można gotować i piec niesamowite pyszności dla osób będących na diecie? Okazało się, że tak, dieta wcale nie musi wykluczać smacznych posiłków. Najlepszym na to dowodem jest blog Lepszy smak.... Na wstępie muszę się przyznać, że jeden przepis już wypróbowałam i nie chwaląc się Bifteki, czyli greckie kotlety mielone wyszły rewelacyjnie :). Blog dosłownie pęka w szwach od...

• Za każdym razem przeglądając blogi kulinarnie nurtuje mnie pytanie skąd autorzy czerpią niesamowite, często zaskakujące pomysły na dania. Bo czy przyszło by Wam do głowy zrobić ciasteczka z karmelizowanym boczkiem i czekoladą? Kreatywny, zilustrowany niebywale pięknymi zdjęciami, sympatyczny, pełen inspiracji, pasji i zaskakujących przepisów - tak w skrócie można opisać blog Pauli Just My delicious Co wyróżnia go spośród innych blogów kulinarnych? To, że nawet zwykły przepis na jajecznice...

Przepisy na temat: kinga rusin blog
  • Musicie je zrobić- niebo w gębie

• Mega słodkie!...Przepis znalazłam w internecie a skoro na smakerze go jeszcze niema więc sie podzielę przepisem bo ciacho jest super.

• Wspaniała alternatywa dla batoników. Ciasto bardzo sycące także idealne na przyjęcie. Koniecznie w czekoladzie muszą być orzechy laskowe bo to serce maxi kingów !

• Fantastyczne, lekkie danie. Może być podawane na przyjęciach.

• Czasami brakuje pomysłu na obiad...Daria Ładocha zaproponowała danie z kuchni tajskiej, które nam bardzo posmakowało. W kilka chwil macie obiad dla całej rodziny. Smacznie i zdrowo

• Bardzo podobne do innego znanego ciasta - 3 Bit :-)...... Ale jest jedna subtelna różnica w kremie.....

• Przepis wart wypróbowania: "Sernik św. Kingi"

• Sprawdzony przepis na "Ciasto Maxi-King z orzechami"

• Ajvar to pasta z grillowanej papryki i bakłażanów. W zależności od dodatków może być pikantny, łagodny, kwaśny - co kto lubi. Używany na całych Bałkanach i popularny jak u nas ketchup. Podawany do mięs na ciepło, na zimno, do potraw z grilla. Zastosowań również ma tyle, co ketchup. Tu w wersji łagodnej, podany do grillowanej kolacji dla przyjaciół, nie do końca prawdziwy - ale szybki.

Dyskusje na temat: kinga rusin blog