• Informacje na temat:

klan odcinek 2

Artykuły na temat: klan odcinek 2
  • Wszystko, co chcesz wiedziec o kupowaniu, gotowaniu i jedzeniu.Pod wplywem listów czytelników zachwyconych "Gotuj z fantazja", ale majacych jeszcze kilka pytan, autorzy zdecydowali sie na napisanie "Gotuj z fantazja 2". Ta oryginalna ksiazka kucharska zawiera ponad 100 przepisów na "ulubione dania z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci", od przekasek i salat, poprzez zupy, ryby i owoce morza, po cos slodkiego. Przepisy poprzedza tzw. wiedza podstawowa, która pomoze w nauczeniu sie...

• Głodne kawałki Anthony'ego Bourdaina i legendarni The Ramones... Autor bestsellerowego Kill Grilla, znany w Polsce gospodarz programów podróżniczo-kulinarnych, powraca w brawurowym stylu! Posłuchajmy przez chwilę Bourdaina: "Jedzenie" i "grzech" to dwa słowa, które przynajmniej w świecie anglojęzycznym - są od dawna nierozerwalnie ze sobą związane. Jedzenie jest strawą dla zmysłów, jedną z cielesnych rozkoszy, i kiedy człowiek wie, że za chwilę zje coś dobrego, w jego ciele zachodzą zmiany...

• Lidl po raz trzeci wprowadza ofertę promocyjną, w ramach której klienci sieci będą mogli otrzymać książkę kulinarną. Tym razem jej tematem są ryby i owoce morza, a autorami – Karol Okrasa, szef kuchni, i Dorota Wellman, dziennikarka. Fot. Materiały prasowe Jak pokazują dane Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, przeciętny Polak zjada zaledwie ok. 13 kilogramów ryb w ciągu roku . Chętnie sięgamy po nie w okresie świątecznym, jednak na co dzień ryby i owoce morza rzadko...

• W kolejnym odcinku najsmaczniejszego programu TVP2, uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością lepienia pierogów oraz połączenia smaku słonego i słodkiego, w jednym cieście! W ubiegłym tygodniu pretendenci do miana Polskiego Mistrza Wypieków, musieli w konkurencji technicznej zmierzyć się z przepisem na obłędnie czekoladowy deser tzw. „Lava cake", a w zadaniu autorskim przygotować czekoladowe ciasto na bazie brownie. Mało który z uczestników przygotował perfekcyjne „Lava cake" -...

• W najbliższym odcinku "Ugotowanych" do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa. Szykuje się wybuchowa mieszanka różnych kuchni i osobowości. Na stole zagoszczą smaki tradycyjne, elementy leśne, nie zabraknie nawet akcentów indyjskich. Uczestników czeka odważna kulinarna niespodzianka. Czy przypadnie im do gustu? Rywalizować będą: Aleksander Rusin - projektant grafiki użytkowej, współorganizator festiwalu muzyki elektronicznej i miłośnik ostrego koła, Elżbieta Lewicka -...

• Wielkanocne świętowanie nie ominie również programu "Bake Off - Ale Ciacho!". Uczestnicy przygotują apetyczne wypieki, które zwykle serwują bliskim w czasie świąt. W szóstym odcinku w kuchni "Bake off - Ale Ciacho!" na dobre zagościła wiosna. Tematem odcinka były lekkie jak piórko bezy - idealne na wiosenne przyjęcie w ogrodzie. Ich przygotowanie tylko pozornie mogło wydawać się łatwe. Zamienienie białek w delikatny i kruchy deser to zadanie, które często przerasta nawet bardzo...

• W Niedzielę Wielkanocną uczestnicy słodkich zmagań w programie "Bake Off - Ale Ciacho!" zaprezentują widzom, jakie wypieki goszczą na świątecznych stołach w ich domach. Fot. materiały partnera W czwartym odcinku  „Bake Off - Ale Ciacho!" studio spowił zapach, któremu nie można było się oprzeć! Był to aromat pachnącego, maślanego ciasta drożdżowego, unoszący się nad śląskimi kołaczami według przepisu Michała Brysia. Ten pozornie prosty wypiek, sprawił wielu uczestnikom mnóstwo problemów....

• 11 uczestników "Bake Off - Ale Ciacho!" zmierzy się z wyjątkowo skomplikowanym przepisem Michała Brysia oraz spróbuje zachwycić jurorów popisowymi deserami. Fot. materiały partnera Nowa seria "Bake Off - Ale Ciacho!" to emocjonujące zmagania nowych uczestników z wyjątkowo wymagającymi jurorami. W pierwszym odcinku Krzysztof Illnicki oraz Michał Bryś postanowili przetestować umiejętności uczestników za pomocą przepisu na legendarny tort Sachera. Przygotowanie czekoladowego ciasta przełożonego...

• Po odcinku wielkanocnym, pełnym tradycyjnych wypieków i rodzinnych wspomnień, uczestnicy będą musieli powrócić do konkursowej rzeczywistości. Jakie wyzwania przygotowali dla nich jurorzy? Specjalny, świąteczny odcinek „Bake Off - Ale Ciacho" był w całości poświęcony wielkanocnym wypiekom z różnych stron Polski. Uczestnicy i jurorzy podzielili się z widzami tradycyjnymi przepisami, które od bardzo dawna pielęgnuje się w ich rodzinach. Gościem specjalnym siódmego odcinka był Mateusz Pawłowski -...

• Kolejny odcinek serii „Bake Off – Ale Ciacho!” będzie wypełniony orientalnymi aromatami i apetycznymi wypiekami, w sam raz do dzielenia się z bliskimi. W ubiegłym tygodniu, uczestnicy programu „Bake Off - Ale Ciacho!" musieli zmierzyć się z dwoma, tylko pozornie łatwymi zadaniami. Pierwsze z nich przygotował znany cukiernik - Tomasz Ilnicki. Poprosił zawodników o odtworzenie legendarnego przepisu na naked cake - efektowny tort, którego boki nie są pokryte kremem, dzięki czemu naszym oczom...

Przepisy na temat: klan odcinek 2
  • Pyszny deser - jogurt grecki + ulubiona galaretka

• Nadają się na śniadanie, kolacje lub przekąskę w ciągu dnia.

• Szybkie w wykonaniu i bardzo sycące.Dzieciaki chętnie je zjadają:)

• Chleb upiekłam z dwóch rodzajów mąki, żytniej i pszennej chlebowej. Chleb jest bardzo łatwy w zrobieniu. Wystarczą mąki, sól, woda i drożdże. Polecam.

• Praktyczne rady 2

• szybka smaczna dla smakosza estety.

• gęsta, zawiesista, słodka a jednocześnie lekka, fit zupka w 2 odsłonach, czyli zupy dwie, a stanie przy garach jedno:) a pomysł wziął się stąd, że szkoda mi było wyrzucić głąbiastej części kapusty pekińskiej. Przepis jest na 2 dni dla 2-3 osób lub jednorazowo na ok. 6-8 porcji.

• 2-kolorowe muffinki na bazie ciasta bananowego. Jedna część to ciasto bananowe, druga to ciasto bananowo-kakaowe. W trakcie pieczenia rosną, po wyjęciu lekko opadają ale nie zmienia to faktu że są pyszne i wilgotne.

• Wersja dla tych, co nie muszą dbać o linię. :)

• Ostatnio nie mam u nas dnia bez koktajlu. Dzisiaj polecam Wam połączenie owoców kiwi, bananów i świeżej mięty.

Dyskusje na temat: klan odcinek 2
  • jak mozna tyle to ogladac?!?

no dobra rozumiem 2-3 lata ale 8!!!! to jakies nieporozumienie ciekawe dlaczego ludziom sie to nie nudzi???

• zaduma?

, osobiście mam dosyc seriali kryminalnych!krew i przemoc dość!lubiłam lokatorów to ich zdjeli a został kiepski klan(dla mnie), miodowe lata to pilaszewska wyrzucili i serial poszedł na dół listy przebojów . nie ma cie wrzaeni ze poza niania i tamara arciuch nie ma dobrego komediowego serialu?moze warto robic niby obzyczaj ale posmiejmy si etroche z samych siebie!edyta spoko zobacze 2 odcinek

• Re: "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

bożenka nakręci teraz nowy odcinek..."głębokie gardła 2, zemsta byłej dziewicy" .....hahahahahah

• Re: "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

HE,HE. A W TVP-1WŁAŚNIE DZISIAJ OBEJRZAŁEM 2-GI ODCINEK "PANA SAMOCHODZIKA...". I BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY.

• Re: Królowa seriali chce spokoju

Pełen podziwu jestem - jak mozna skupić miliony ludzi przy serialu bez akcji. W Klanie otwieranie drzwi, to temat miesiąca, w M jak M - od 2 lat są same wydumane problemy (oglądem jeden i drugi z raz w miesiącu). Lubię tylko seriale typu Niania, Kiepscy - jeden odcinek to zamknięta calość - albo fajne albo kiła. Tu trzeba sporo umieć by napisać (choć niania to 100% kalki) Tyle, że kiedys

• Re: Królowa seriali chce spokoju

Pełen podziwu jestem - jak mozna skupić miliony ludzi przy serialu bez akcji. W Klanie otwieranie drzwi, to temat miesiąca, w M jak M - od 2 lat są same wydumane problemy (oglądem jeden i drugi z raz w miesiącu).Lubię tylko seriale typu Niania, Kiepscy - jeden odcinek to zamknięta calość - albo fajne albo kiła. Tu trzeba sporo umieć by napisać (choć niania to 100% kalki)Tyle, że kiedys oglądnąłem