• Informacje na temat:

klan odcinek 2

Artykuły na temat: klan odcinek 2
  • Wszystko, co chcesz wiedziec o kupowaniu, gotowaniu i jedzeniu.Pod wplywem listów czytelników zachwyconych "Gotuj z fantazja", ale majacych jeszcze kilka pytan, autorzy zdecydowali sie na napisanie "Gotuj z fantazja 2". Ta oryginalna ksiazka kucharska zawiera ponad 100 przepisów na "ulubione dania z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci", od przekasek i salat, poprzez zupy, ryby i owoce morza, po cos slodkiego. Przepisy poprzedza tzw. wiedza podstawowa, która pomoze w nauczeniu sie...

• Głodne kawałki Anthony'ego Bourdaina i legendarni The Ramones... Autor bestsellerowego Kill Grilla, znany w Polsce gospodarz programów podróżniczo-kulinarnych, powraca w brawurowym stylu! Posłuchajmy przez chwilę Bourdaina: "Jedzenie" i "grzech" to dwa słowa, które przynajmniej w świecie anglojęzycznym - są od dawna nierozerwalnie ze sobą związane. Jedzenie jest strawą dla zmysłów, jedną z cielesnych rozkoszy, i kiedy człowiek wie, że za chwilę zje coś dobrego, w jego ciele zachodzą zmiany...

• W kolejnym odcinku najsmaczniejszego programu TVP2, uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością lepienia pierogów oraz połączenia smaku słonego i słodkiego, w jednym cieście! W ubiegłym tygodniu pretendenci do miana Polskiego Mistrza Wypieków, musieli w konkurencji technicznej zmierzyć się z przepisem na obłędnie czekoladowy deser tzw. „Lava cake", a w zadaniu autorskim przygotować czekoladowe ciasto na bazie brownie. Mało który z uczestników przygotował perfekcyjne „Lava cake" -...

• W najbliższym odcinku "Ugotowanych" do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa. Szykuje się wybuchowa mieszanka różnych kuchni i osobowości. Na stole zagoszczą smaki tradycyjne, elementy leśne, nie zabraknie nawet akcentów indyjskich. Uczestników czeka odważna kulinarna niespodzianka. Czy przypadnie im do gustu? Rywalizować będą: Aleksander Rusin - projektant grafiki użytkowej, współorganizator festiwalu muzyki elektronicznej i miłośnik ostrego koła, Elżbieta Lewicka -...

• Wielkanocne świętowanie nie ominie również programu "Bake Off - Ale Ciacho!". Uczestnicy przygotują apetyczne wypieki, które zwykle serwują bliskim w czasie świąt. W szóstym odcinku w kuchni "Bake off - Ale Ciacho!" na dobre zagościła wiosna. Tematem odcinka były lekkie jak piórko bezy - idealne na wiosenne przyjęcie w ogrodzie. Ich przygotowanie tylko pozornie mogło wydawać się łatwe. Zamienienie białek w delikatny i kruchy deser to zadanie, które często przerasta nawet bardzo...

• Lidl po raz trzeci wprowadza ofertę promocyjną, w ramach której klienci sieci będą mogli otrzymać książkę kulinarną. Tym razem jej tematem są ryby i owoce morza, a autorami – Karol Okrasa, szef kuchni, i Dorota Wellman, dziennikarka. Fot. Materiały prasowe Jak pokazują dane Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, przeciętny Polak zjada zaledwie ok. 13 kilogramów ryb w ciągu roku . Chętnie sięgamy po nie w okresie świątecznym, jednak na co dzień ryby i owoce morza rzadko...

• Po odcinku wielkanocnym, pełnym tradycyjnych wypieków i rodzinnych wspomnień, uczestnicy będą musieli powrócić do konkursowej rzeczywistości. Jakie wyzwania przygotowali dla nich jurorzy? Specjalny, świąteczny odcinek „Bake Off - Ale Ciacho" był w całości poświęcony wielkanocnym wypiekom z różnych stron Polski. Uczestnicy i jurorzy podzielili się z widzami tradycyjnymi przepisami, które od bardzo dawna pielęgnuje się w ich rodzinach. Gościem specjalnym siódmego odcinka był Mateusz Pawłowski -...

• Kolejny odcinek serii „Bake Off – Ale Ciacho!” będzie wypełniony orientalnymi aromatami i apetycznymi wypiekami, w sam raz do dzielenia się z bliskimi. W ubiegłym tygodniu, uczestnicy programu „Bake Off - Ale Ciacho!" musieli zmierzyć się z dwoma, tylko pozornie łatwymi zadaniami. Pierwsze z nich przygotował znany cukiernik - Tomasz Ilnicki. Poprosił zawodników o odtworzenie legendarnego przepisu na naked cake - efektowny tort, którego boki nie są pokryte kremem, dzięki czemu naszym oczom...

• Co czeka uczestników nowej edycji programu? Jakie konkurencje przygotowali jurorzy i wreszcie, co zmieniło się w nowej edycji jednego z najsłodszych programów TVP2? Dlaczego, tak bardzo lubimy ten program? Otóż, przez 10 tygodni będziemy mogli śledzić rywalizację, polskich amatorów-cukierników o nagrodę główną, wartą aż 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie zmierzą się ze sobą m.in.: informatyk (Kamil, który jest również użytkownikiem naszego serwisu), licealista,...

• Chociaż beza to zaledwie kilka składników, jej odpowiednie przygotowanie to prawdziwa sztuka. Przekonają się o tym uczestnicy "Bake Off - Ale Ciacho!" w szóstym odcinku programu. W piątym odcinku, zawodnicy musieli zmierzyć się z ponadczasową klasyką - ciasteczkami, które z pewnością nie raz gościły na ich stołach w czasie rodzinnych spotkań. W pierwszej konkurencji Krzysztof Ilnicki poprosił uczestników o przygotowanie legendarnych Jaffa Cakes - oblanych czekoladą biszkoptów z galaretką...

Przepisy na temat: klan odcinek 2
Dyskusje na temat: klan odcinek 2
  • Re: Anna Michalska i Mariusz Smaga z "Rolnik szuka żony 2" rozstali się?!

Bożesz Ty mój... a ja myślała że taka dobrana z nich para jest! My z Jeremiaszkiem oglądamy każdy odcinek i my myśleli że oni się pobiorą! A tu taka niespodzianka. Bożesz Ty mój... toż to teraz tylko o sławę tym młodym chodzi a cały Nasz Klan tak bardzo im dopingował...

• jak mozna tyle to ogladac?!?

no dobra rozumiem 2-3 lata ale 8!!!! to jakies nieporozumienie ciekawe dlaczego ludziom sie to nie nudzi???

• zaduma?

, osobiście mam dosyc seriali kryminalnych!krew i przemoc dość!lubiłam lokatorów to ich zdjeli a został kiepski klan(dla mnie), miodowe lata to pilaszewska wyrzucili i serial poszedł na dół listy przebojów . nie ma cie wrzaeni ze poza niania i tamara arciuch nie ma dobrego komediowego serialu?moze warto robic niby obzyczaj ale posmiejmy si etroche z samych siebie!edyta spoko zobacze 2 odcinek

• Re: "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

bożenka nakręci teraz nowy odcinek..."głębokie gardła 2, zemsta byłej dziewicy" .....hahahahahah

• Re: "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

HE,HE. A W TVP-1WŁAŚNIE DZISIAJ OBEJRZAŁEM 2-GI ODCINEK "PANA SAMOCHODZIKA...". I BYŁEM BARDZO ZADOWOLONY.

• Re: Królowa seriali chce spokoju

Pełen podziwu jestem - jak mozna skupić miliony ludzi przy serialu bez akcji. W Klanie otwieranie drzwi, to temat miesiąca, w M jak M - od 2 lat są same wydumane problemy (oglądem jeden i drugi z raz w miesiącu). Lubię tylko seriale typu Niania, Kiepscy - jeden odcinek to zamknięta calość - albo fajne albo kiła. Tu trzeba sporo umieć by napisać (choć niania to 100% kalki) Tyle, że kiedys

• Re: Królowa seriali chce spokoju

Pełen podziwu jestem - jak mozna skupić miliony ludzi przy serialu bez akcji. W Klanie otwieranie drzwi, to temat miesiąca, w M jak M - od 2 lat są same wydumane problemy (oglądem jeden i drugi z raz w miesiącu).Lubię tylko seriale typu Niania, Kiepscy - jeden odcinek to zamknięta calość - albo fajne albo kiła. Tu trzeba sporo umieć by napisać (choć niania to 100% kalki)Tyle, że kiedys oglądnąłem