• Informacje na temat:

kobiety karmiące

Artykuły na temat: kobiety karmiące
  • Weź udział w ankiecie sms i wygraj sprzęt AGD! Odpowiedz na pytanie: Kto Twoim zdaniem lepiej radzi sobie w kuchni? A) Kobiety B) Mężczyżni Wyślij SMS na numer 7252 o treści: SMAKER.A lub SMAKER.B Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 z VAT. Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Głosując możesz wygrać Robota kuchennego Philips!   Pełny regulamin na następnej stronie. Kliknij >>REGULAMIN "Sondaż Wielkanocny Smaker SMS" Postanowienia ogólne 1.Organizatorem...

• Kokos skrywa w swojej skorupce biały, słodki miąższ oraz wodę, które są źródłem wielu witamin i składników mineralnych. Dzięki nim ma właściwości, które potrafią zaskakiwać! Czym zaskoczy nas kokos?   Fot. 123RF.COM/PICSEL 1. Kokos ma silne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe. Można go spożywać przy problemach trawiennych, takich jak nudności i biegunka. Dodatkowo olej kokosowy zapobiega rozwojowi bakterii coli. 2. Woda kokosowa, oprócz pysznego smaku, ma również...

• Kochanego ciałka nigdy za wiele? Niestety, to nieprawda. Naukowcy biją na alarm: nadwaga i otyłość nie tylko zwiększają ryzyko depresji, ale również zmniejszają satysfakcję z własnego ciała i zaniżają samoocenę. Fot. 123RF/Picsel Ludzie zmagający się z problemem nadwagi rozpaczliwie szukają zdrowych, ale i skutecznych sposobów uregulowania wagi, dzięki którym ich organizm będzie funkcjonował na najwyższych obrotach. Wystarczy się rozejrzeć, by się przekonać, że w obecnych czasach króluje...

• Źródlana, mineralna, stołowa. Wysoko, średnio lub niskozmineralizowana. Gazowana, lekko gazowana, niegazowana… Po którą wodę sięgasz najczęściej? Która najlepiej wpływa na nasze zdrowie? Przed dokonaniem wyboru dowiedz się, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Fot.123RF Zanim butelka z wodą trafi na sklepową półkę, musi spełnić rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa zdrowotnego. Rodzaje oraz procedury jej wydobycia określone zostały w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Te więc wody, które możemy...

• Czy wiedzieliście, że niecała puszka sardynek ma więcej wapnia niż szklanka mleka? Czego jeszcze o nich nie wiemy? Wydawałoby się, że już wszystko o rybach wiemy. Mają one jednak swoje sekrety. / 123rf.com 1. Najlepiej rozmrażać ryby w mleku Dzięki rozmrażaniu ryb w mleku zamiast w wodzie, pozbędziemy się nieprzyjemnego „smaku mrożonki". Ten trik sprawi, że ryba będzie smakować jak świeża! 2. Ryby można marynować tylko w lodówce Ryby pozostawiane w marynacie na dłużej źle znoszą temperaturę...

• Czy znacie kogoś, kto nie lubi rabarbaru? Jest to jedno z najsmaczniejszych źródeł witamin A, C i E oraz cennych składników odżywczych takich jak kwas foliowy czy też potas. Ponadto, ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni. Fot. 123RF/Picsel Rabarbar ogrodowy przywędrował do nas z Azji Środkowej i południowej Syberii. W Europie pojawił się około XVI wieku, za sprawą Marco Polo. Z kolei w Polsce poznano go stosunkowo niedawno, bowiem dopiero w XVIII wieku, jednak nie potrzeba było dużo czasu,...

• Czy znacie kogoś, kto nie lubi rabarbaru? Jest to jedno z najsmaczniejszych źródeł witamin A, C i E oraz cennych składników odżywczych takich jak kwas foliowy czy też potas. Ponadto, ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni. Fot. 123RF Na sklepowych półkach już od dłuższego czasu mienią się zielono-czerwone łodygi rabarbaru. Ich smak, choć kwaskowaty, uwodzi nas w kuchni i z pewnością wielu osobom kojarzy się z babcinymi, letnimi wypiekami. Bo w końcu cóż smakowało lepiej niż ciasto z...

• Czy znacie kogoś, kto nie lubi rabarbaru? Jest to jedno z najsmaczniejszych źródeł witamin A, C i E oraz cennych składników odżywczych takich jak kwas foliowy czy też potas. Ponadto, ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni. Fot. 123RF/Picsel Na sklepowych półkach już od dłuższego czasu mienią się zielono-czerwone łodygi rabarbaru. Ich smak, choć kwaskowaty, uwodzi nas w kuchni i z pewnością wielu osobom kojarzy się z babcinymi, letnimi wypiekami. Bo w końcu cóż smakowało lepiej, niż ciasto...

• Życie to woda. Być może takie stwierdzenie brzmi nieco banalnie, ale jest bardzo prawdziwe. Organizm człowieka w ponad 70 procentach składa się z wody. H2O, choć nie dostarcza energii, jest niezbędna do tego, by normalnie funkcjonować. Fot 123RF/Picsel Niestety, wiele osób bagatelizuje konieczność picia wody. Przyjmuje się, że dorosły człowiek, ważący około 60 - 70 kilogramów, powinnien przyjmować codzienne dwa liry wody. Najlepiej czystej, bez dodatku cukru czy substancji barwiących. Według...

• W finale znalazły się trzy niesamowite kobiety: Danusia, Ola i Olga. Zobaczcie jakie torty przygotowały. Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Przepisy na temat: kobiety karmiące
  • Jeden z moich ulubionych przepisów na drożdżówkę :) Rano wszystko zamieszać, pozostawić do wyrośnięcia, a po pracy upiec. Pychota!

• W ostatnich dniach złapało mnie jakies dziadostwo, nie mogłem nic jeść, a wszystko włącznie z wodą przelatywalo przeze mnie. Na szczęście znam sposób, który może nie szybko, ale skutecznie pomaga na żołądkowe sprawy:) Koktajl bananowy z kiwi, miętą i cytryną to bomba z witamina C, które wszystkie bakterie się poddadzą:)

• Przepis jest z gazety (chyba z tej) Świat Kobiety. Jest pyszny. Ja jestem jego fanką :-)

• Jest troszeczkę pracochłonne ale efekt końcowy wynagrodzi smacznie włożoną w placuszek pracę :))) przepis zaczerpnięty z kobiety i życie

• Problem z odkręceniem nakrętki od słoika czy butelki mają nie tylko delikatne kobiety ale również silni mężczyźni. Najczęściej nakrętki nie trzeba brać siłą a sposobem.

• czy ktoś zna ten przepis? U mnie w rodzinie to tylko kobiety jedzą to danie, bo faceci twierdza, że im nie smakuje bo jest "za mało mięsa w mięsie" :) Pamiętam ten smak z dzieciństwa i uwielbiam :)

• Są piosenki, które poprawiają humor, a przy okazji - pobudzają nieco apetyt. I nie mówię tylko o apetycie na życie. ;-) Jak na przykład kawałek śpiewany przez Artura Gotza. "Kobiety są jak kwiat paproci, są jak pierogi u Melchiory, mojej cioci..." - i jak tu się nie uśmiechnąć, gdy ktoś serwuje tak oryginalne i smaczne życiowe mądrości? Zgadzam się więc. Kobiety SĄ jak pierogi. A czasami także te pierogi lepią. Zwłaszcza, gdy mają ochotę na wersję nieco inną od tradycyjnej... Polecam! :D

• Pielmienie (pielmieni) to potrawa, która pochodzi z terenów wschodnich- dokładnie z Syberii. Ze względu na ostre warunki pogodowe, danie to cieszyło się bardzo dużym powodzeniem. Syberyjskie kobiety przyrządzały je dla swoich mężczyzn wybierających się na połów ryb lub polowanie.

• Do dziś pamiętam ten zapach świeżo zebranych truskawek z działki za domem, do tego wspaniała świeża kremowa śmietana kupiona od takiej dobrej kobiety która mieszkała u mnie za lasem, zawsze co tydzień sprzedawała nam duży biały ser i litr przepysznej śmietany. I tak połączenie truskawek ze śmietana i odrobiną cukru przenosi mnie do tych beztroskich lat mojego dzieciństwa.

• Wbrew potocznemu myśleniu, zrobienie dobrej bezy wcale nie jest takie proste. Bezy podobnie jak kobiety bywają kapryśne, trzeba mieć do niech wiele cierpliwości. Gdy uda nam się „wyczuć” to ciasto i upiec perfekcyjną, lekką piankę możemy być z siebie dumni. Dobrze wypieczona beza odwdzięczy nam się niebiańskim, delikatnym smakiem: chrupkością wierzchu i piankowym, cudownie ciągnącym się wnętrzem. Dzisiaj prezentuję torcik bezowy z kremem śmietanowym. Dla mnie deser idealny – polecam!

Dyskusje na temat: kobiety karmiące