• Informacje na temat:

starmach anna

Artykuły na temat: starmach anna
  • Ania Starmach, jurorka MasterChefa i MasterChefa Juniora, prezentuje przepisy na doskonałe domowe obiady, łatwe do przygotowania dla każdego. Na początek gorące, aromatyczne zupy. Jako danie główne zrumieniona pierś z kaczki podana z pomarańczami, soczysty stek z masłem czosnkowym lub risotto z dojrzałymi zielonymi szparagami. I wreszcie idealny deser: delikatna tarta z owocami albo, jeśli mamy naprawdę wielką ochotę na łakocie, kawałek pysznego czekoladowego sernika. Obiad powinien być...

• Polacy uwielbiają tę parę. Chcemy wyglądać, ćwiczyć, ubierać się i jeść jak oni. Aby dowiedzieć się, w czym rozsmakowali się państwo Lewandowscy, postanowiliśmy przejrzeć ich profile w mediach społecznościowych Fot. imago/MIS/EAST NEWS Zarówno Anna jak i Robert Lewandowscy aktywnie zajmują się sportem oraz promocją zdrowego trybu życia. Nic więc dziwnego, że tak chętnie dzielą się ze swoimi fanami dobrymi radami oraz przepisami na ulubione potrawy. Chociaż dzisiaj trudno w to uwierzyć, w...

• Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt bez pierniczków - czy to zawieszonych na choince, czy posklejanych lukrem w formę chatek z piernika, czy też wypełniających wielką, ciasteczkową puszkę. Niektóre przepisy wymagają pieczenia nawet na cztery tygodnie przed świętami. Poniżej dowiesz się, jak upiec pierniczki teraz lub na ostatnią chwilę. Fot. 123RF.COM/PICSEL Anna Starmach proponuje kilka pomysłów na przygotowania do wigilijnej kolacji (kandyzowana skórka pomarańczowa, cukier waniliowy) oraz...

• Na wszystkich entuzjastów gotowania oraz tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, czeka miejsce pełne smaku. Do ich dyspozycji oddane zostaje wyjątkowe studio kulinarne, w którym będzie można rozwijać swoją pasję do gotowania. Rusza pierwsze w Polsce Electrolux Taste Center - przestrzeń dla tych, którzy poszukują okazji do wspólnego spędzania czasu i przyjemnych doznań smakowych. Jak pokazują badania Code Design przeprowadzone na zlecenie Electrolux, 56 proc. Polaków uważa, że...

• Najsmaczniejsze radomszczańskie zalewajki wg tradycyjnej receptury i najlepsze restauracje 8 września br. zawładną Parkiem Solidarności w Radomsku. IV Ogólnopolski Festiwal Zalewajki. „Genialna impreza, która promuje dobrą kuchnię i każe się nie wstydzić własnej - prostej, normalnej i codziennej" - Magda Gessler.   Głównymi punktami programu będą rywalizacje znakomitych zespołów restauratorskich ( DOJO, EXCLUSIVE, JUAN, MIELENIUM, PATIO,TED, WARKA ) które ugotowany przez siebie...

• Już 7 kwietnia ruszają castingi do szóstej edycji popularnego na całym świecie programu MasterChef. To szansa dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, by rozwinąć swój kulinarny talent i spróbować swoich sił pod okiem Magdy Gessler, Anny Starmach oraz Michela Moran. MasterChef to nie tylko rywalizacja, to także fantastyczna przygoda i podróż życia. Kolumbia, Nowy York, Maroko - te niezapomniane miejsca znalazły się na kulinarnej mapie podróży uczestników poprzednich edycji. Jaki kraj tym...

• Anna Wyszkoni to znana i utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Teraz w radiu można usłyszeć piosenkę "Odnajdziemy się", którą śpiewa z Markiem Jackowskim. Artystka zdradziła Smakerowi swoje kulinarne sekrety. fot. Marlena Bielińska Niewiele osób wie, że Anna Wyszkoni to nie tylko utalentowana artystka, ale także miłośniczka dobrej literatury, dobrej muzyki i dobrego sushi. Jest fanką tenisa ziemnego; potrafi obudzić się w środku nocy, żeby obejrzeć mecz, który odbywa się...

• 26 września 2013 r. we włoskiej restauracji Castello na warszawskim Wilanowie odbył się romantyczny wieczór z włoską muzyką na żywo. Tak przyjemnej imprezy dawno nie było! Hucznie świętowano nie zakończenie lata, ale wprowadzenie na rynek nowej, włoskiej marki makaronów Mamma Mia! produkowanych w 100 % z pszenicy durum.   Imprezę, którą swoją obecnością uświetnili między innymi: Katarzyna Cichopek, Andżelika Piechowiak, Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim, Laura Łącz, Marta...

• Czy Anna Boleyn była wiedźmą? Gdzie tkwił sekret urody kurtyzany Madame Tallien? W każdej z tych historii występują truskawki. Mity, historie i przesądy związane z truskawkami znane są od starożytności, niektóre z nich przetrwały do dziś. Fot. 123RF/Picsel Poglądy naszych przodków często wydają nam się śmieszne i irracjonalne. Niektóre z nich jednak do dziś wprowadzane są w życie, funkcjonują jako tradycja i zwyczaje - również te związane z poziomkami i truskawkami. Początkowo wierzono, że...

• Zgaga to dobrze wszystkim znane uczucie pieczenia za mostkiem. Zwykle ten nieprzyjemny objaw dopada nas po obfitym, tłustym posiłku. Jak mu zapobiegać? Co zrobić, kiedy się już pojawi? Jak bronić się przed nieprzyjemnym pieczeniem? Fot. 123RF.COM/PICSEL   Zgaga może u każdego przebiegać nieco inaczej. Warto zwracać uwagę, po jakich produktach mamy nieprzyjemne objawy, aby móc ich w przyszłości unikać lub ograniczać ich ilość w diecie. 1. Zgaga może być objawem zwykłego przejedzenia....

Przepisy na temat: starmach anna
  • Smaczny pomysł na "Tort urodzinowy Anny Starmach"

• Mój kolejny bajkowy wypiek na prośbę córek :) Przepis niemal taki sam jak przy Torcie Elza.

• Zmodyfikowany przepis na kruche ciasteczka Ani Starmach

• Mocno czekoladowe i mocno wilgotne! Przygotowane według przepisu A. Starmach

• Sprawdzony przepis na "Ryba z sosem orzechowym"

• przepis mam od Anna Tomczak tyle że go trochę zmodyfikowałam,Polecam w 100% sernik rozpływa się w ustach, wyszedł mi za pierwszym razem.

• Przepis zaczerpnięty z programu "Pyszne 25", który prowadzi Ania Starmach, jurorka Masterchefa. Krem jest bardzo aromatyczny i niewiarygodnie smaczny. Nowe oblicze selera :)

• Świetna zapiekanka ryżowa z kurczakiem i warzywami - moja wariacja na temat przepisu Ani Starmach :) Ryż, do którego dodałam curry świetnie współgra z kurczakiem i warzywami.

• Przepis zaczerpnięty z książki Anny Starmach. Jeśli chcesz ugotować smaczny obiad w pół godziny to właśnie przepis dla Ciebie. Dodatek pesto bazyliowo-migdałowego czyni to danie bardziej wytwornym.

• Pomysł na ciasteczka zaczerpnęłam w najnowszej książki Anny Starmach „Pyszne 25. Nowa porcja przepisów”. Przyznam, że idea wykorzystania marchewki w ten słodki sposób bardzo przypadł mi do gustu. Byłam ciekawa jak smakują „kocie oczka”, więc postanowiłam przetestować przepis (zmieniłam proporcje i zamieniłam konfiturę na marmoladę) i muszę przyznać, że efekt był przepyszny. Warto wypróbować!

Dyskusje na temat: starmach anna