• Informacje na temat:

ted wong

Artykuły na temat: ted wong
  • Kiążka Bartowa J. Elmore’a, która wywołała już spore poruszenie wśród dziennikarzy i publicystów ekonomicznych i ekologicznych. Książka zajmująco opowiada o tym, jak firma za pomocą outsourcingu, wsparcia rządu, narzędzi rynkowych oraz lobbingu zbudowała globalne imperium. Coca-Cola wyrosła na giganta w czasach, gdy zasoby były ogólnie dostępne, lecz ich obecne braki znacznie utrudniają jej działanie, a produkty firmy dodatkowo wyczerpują bogactwa naturalne naszej planety i pogarszają stan...

• Najsmaczniejsze radomszczańskie zalewajki wg tradycyjnej receptury i najlepsze restauracje 8 września br. zawładną Parkiem Solidarności w Radomsku. IV Ogólnopolski Festiwal Zalewajki. „Genialna impreza, która promuje dobrą kuchnię i każe się nie wstydzić własnej - prostej, normalnej i codziennej" - Magda Gessler.   Głównymi punktami programu będą rywalizacje znakomitych zespołów restauratorskich ( DOJO, EXCLUSIVE, JUAN, MIELENIUM, PATIO,TED, WARKA ) które ugotowany przez siebie...

Przepisy na temat: ted wong
  • Na dobry początek zapraszam kochani do wypróbowania mojego przepisu na Świąteczne ciasteczka cynamonowe. Są proste, szybkie i bardzo łatwe. Dla mnie przygotowanie takich ciasteczek to punkt obowiązkowy, każdych świat. Uwielbiam, gdy po moim domu roznosi się zapach cynamonu i pieczonych ciasteczek. Zapach cynamonu kojarzy mi się w tedy z radosnym oczekiwaniem na Pierwsza Gwiazdkę. Świąteczne ciasteczka cynamonowe mogą być również doskonałym prezentem.

• Polecam wam danie, które u nas gotowało się nad ogniskiem w takim żeliwny garnku, przeważnie zawsze w czasie wakacji, tylko że w tedy do garnka wrzucaliśmy surowe ziemniaki i wszystko dusiło się nad ogniskiem około 2-3 godzin. Ale taki chłopski garnek zrobiony w domu też jest bardzo smaczny, chociaż nie równa się z tym z nad ogniska.

• Orzechowiec jest bardzo delikatny, a do tego mocno orzechowy, a całości dopełnia przepyszna karmelowo - orzechowa polewa. Ciasto powstało przez przypadek, a raczej dzięki prośbie mojego znajomego, który poprosił mnie o upieczenie orzechowca. A ja najpierw upiekłam biszkopt orzechowy, a dopiero potem przeczytałam przepis na ciasto i w tedy się skapowałam, że to nie miało być ciasto biszkoptowe tylko kruche z polewą orzechową. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo ciasto okazało...

• Fasolka jak fasolka zawsze smaczna i zdrowa :)))

• Jest troszeczkę pracochłonne ale efekt końcowy wynagrodzi smacznie włożoną w placuszek pracę :))) przepis zaczerpnięty z kobiety i życie

• Prosty i szybki obiad dla zabieganych.

• Sprawdzony przepis na "Cukinie w sosie pomidorowym"

• Smaczny, wystarczy masełko i nic więcej nie potrzeba.

• Kiedy zostaje mi rosół zazwyczaj robię ten rarytasik naszej rodziny.

• Jest po prostu przepyszny!