• Informacje na temat:

teksty piosenek hip hop

Artykuły na temat: teksty piosenek hip hop
  • Odcinki specjalne już od 3 listopada! A w nich „świńskie zabawy przy brandy”, "diabelksi młyn", „atakująca krewetka” oraz „śliczny indeks glikemiczny”... Michał Witkowski - pisarz, felietonista, laureat wielu prestiżowych nagród literackich i kontrowersyjny bloger modowy w jednym. Filip Chajzer - dziennikarz, reporter DD TVN, zdobywca Wiktora w kategorii „odkrycie roku" i pogromca tych, którzy za blogerów modowych się podają. Otylia Jędrzejczak - polska pływaczka, mistrzyni olimpijska,...

• Jest nas ponad półtora tysiąca. Lubimy gotować i lubimy spędzać ze sobą czas. Dołączycie? Naprawdę warto polubić smakerowy profil na Facebooku!   Wiele osób zaczyna swój dzień od sprawdzenia Facebooka. Lubimy wiedzieć co dzieje się u naszych znajomych, lubimy też wiedzieć co nowego w naszych ulubionych serwisach. Także Smaker ma swój profil na Facebooku - tzw. fan-page. Co w praktyce oznacza polubienie naszego profilu?   Danie dniaCodziennie w serwisie wyróżniamy jedno danie - naszym zdaniem...

• Głodne kawałki Anthony'ego Bourdaina i legendarni The Ramones... Autor bestsellerowego Kill Grilla, znany w Polsce gospodarz programów podróżniczo-kulinarnych, powraca w brawurowym stylu! Posłuchajmy przez chwilę Bourdaina: "Jedzenie" i "grzech" to dwa słowa, które przynajmniej w świecie anglojęzycznym - są od dawna nierozerwalnie ze sobą związane. Jedzenie jest strawą dla zmysłów, jedną z cielesnych rozkoszy, i kiedy człowiek wie, że za chwilę zje coś dobrego, w jego ciele zachodzą zmiany...

• Sałatka z wędzonym pstrągiem ojcowskim, brunschetta z chlebem prądnickim, kaszanką i jajkiem przepiórczym, tort orzechowy z bryndzą podhalańską i marmoladą jabłkową - tych i wielu innych małopolskich przysmaków będzie można spróbować podczas trzynastej edycji Małopolskiego Festiwalu Smaku pod hasłem: „Smak Kontrolowany”. Tegoroczna odsłona imprezy zorganizowana w stylu retro to sentymentalna podróż do czasów PRL- u. Food trucki i małopolscy producenci regionalnej żywności odwiedzą podczas...

• Przesympatyczna, zabawna i zawsze uśmiechnięta. Niewysoka, ale za to bardzo charyzmatyczna z głową pełną kulinarnych pomysłów. Rachel Khoo. Brytyjka, która w wieku dwudziestu paru lat, nie znając języka francuskiego przeprowadziła się do Paryża, by spełniać swoje kulinarne marzenia o studiowaniu w szkole - w której uczyła się dobrze znana wszystkim Julia Child - Le Cordon Bleu. Tam zdobyła dyplom cukiernika. Mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych organizowanych...

• Anna Wyszkoni to znana i utalentowana wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Teraz w radiu można usłyszeć piosenkę "Odnajdziemy się", którą śpiewa z Markiem Jackowskim. Artystka zdradziła Smakerowi swoje kulinarne sekrety. fot. Marlena Bielińska Niewiele osób wie, że Anna Wyszkoni to nie tylko utalentowana artystka, ale także miłośniczka dobrej literatury, dobrej muzyki i dobrego sushi. Jest fanką tenisa ziemnego; potrafi obudzić się w środku nocy, żeby obejrzeć mecz, który odbywa się...

• Co lubią jeść znane osoby? Jakich potraw w życiu nie wzięłyby do ust? Zobaczcie, jak odpowiadają na pytania Smakera! Dzisiaj swoje kulinarne sekrety zdradza Magda Steczkowska! fot. Bernard Hołdys   Magda Steczkowska to piosenkarka popowa śpiewająca w zespole Indigo, muzyk studyjny, a prywatnie siostra Justyny Steczkowskiej. Nagrała ponad 50 płyt studyjnych! Oprócz śpiewania zajmuje się także pisaniem tekstów. Zobaczcie, jak odpowiada na nasze 11 kulinarnych pytań!   1. Moja ulubiona potrawa...

• Jak wygląda obiad u rodziny Golców? Słynni bliźniacy uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, jakie są ich ulubione potrawy, które pamiętają z domu. Co jedli w dzieciństwie bracia Golcowie?   Łukasz Golec wraz z żoną Edytą oraz Paweł Golec z żoną Katarzyną przygotowali w kuchni "Dzień Dobry TVN" swoje rodzinne przysmaki. Rodzina Golców przyrządziła tatara z pstrąga, kwaśnicę oraz mrówkowiec.   Na przystawkę...   Najlepszą przystawką według braci Golców jest tatar z pstrąga. Aby przygotować w...

• Moda na samodzielne produkowanie piwa dotarła także do Polski. Nasi rodacy uwielbiają ten trunek, dlatego wielu z nich decyduje się spróbować swoich sił w roli browarnika. Sekrety domowej produkcji piwa zdradza nam Mirosław Robak - główny piwowar w krakowskiej Starej Zajezdni. Są dwa sposoby na uwarzenie własnego piwa w domu. Pierwszym jest zrobienie go ze słodu (zgodnie ze starą sztuką piwowarstwa), natomiast drugim przygotowanie piwa z tzw. Brewkitu. Warzenie piwa ze słodu daje nam pełne...

• Tym razem w naszej ankiecie przepytaliśmy Janusza Kwaśnego - szefa kuchni w krakowskiej restauracji Stara Zajezdnia by DeSilva. Namówiliśmy go również, aby podzielił się z nami jednym ze swoich znakomitych przepisów. 1. Najchętniej ugotowałbym coś wspólnie z... Penolope Cruz. 2. Kulinarne inspiracje czerpię z... z produktów lokalnych. 3. Moim kulinarnym autorytetem jest... moja mama. To od niej wszystko się zaczęło. 4. Najdziwniejszą rzeczą, którą kiedykolwiek zjadłem były... cynaderki na...

Przepisy na temat: teksty piosenek hip hop
  • Zupa gotowa w 5 minut, z domowych przetworów z kuleczkami mozzarelli. Kiedy brak czasu odkręcam słoiczek, hop do garnka i gotowe, dlatego tak lubię swoją DomowąPiwniczkę - polecam urządzić podobną.

• Szybko,prosto i pysznie.

• Złamał nawet zagorzałych przeciwników sernika!

• Jeżeli nie wychodzi Wam ciasto kruche, to przeczytajcie poniższy tekst.

• tłum. "Cheri Cheri Lady Życie jest oddaniem Zawsze jest tak jak za pierwszym razem Pozwól mi wziąć jego część" proste, niezawodne, jak w piosence

• Japchae to jedno z klasycznych koreńaskich dań przygotowywane często bez specjalnej okazji – tak samo jak kimchi czy doenjang-guk. Ważnym elementem jest smażenie warzyw stir fry – czyli na bardzo mocno rozgrzany olej/oliwę wrzucamy na krótko warzywa, energicznie je mieszając. Dzięki temu warzywa będą fantastycznie chrupiące.

• Smarowidło do pieczywa, dodatek do zup, sosów, mięs, dip do warzyw na imprezową przekąskę a nawet sos do pizzy. Przygotowane w sezonie (wrzesień) jest sposobem na tanie zapasy rodem z półwyspu bałkańskiego. Bogata w witaminę C i antyoksydanty pasta z papryki i bakłażanów.

• Moja orientalna kiszonka to nie jest koreańskie kimchi, o czym pewnie w pierwszej chwili pomyślała niejedna czytająca ten tekst osoba. Nie, to kiszonka w rodzaju “posprzątaj lodówkę przed wyjazdem na tydzień”, przez niektórych nazywana “na winie” czy raczej “nawinie”. To oczywiście żart, ale naprawdę wylądowało w niej prawie wszystko, co mi się nawinęło pod rękę podczas przeglądania zakamarków lodówki, a co moim zdaniem pasowało do takiej kiszonki. Nic się nie zmarnowało!

• Są piosenki, które poprawiają humor, a przy okazji - pobudzają nieco apetyt. I nie mówię tylko o apetycie na życie. ;-) Jak na przykład kawałek śpiewany przez Artura Gotza. "Kobiety są jak kwiat paproci, są jak pierogi u Melchiory, mojej cioci..." - i jak tu się nie uśmiechnąć, gdy ktoś serwuje tak oryginalne i smaczne życiowe mądrości? Zgadzam się więc. Kobiety SĄ jak pierogi. A czasami także te pierogi lepią. Zwłaszcza, gdy mają ochotę na wersję nieco inną od tradycyjnej... Polecam! :D

• Przepis wart wypróbowania: "Pstrąg smażony z migdałami"

Dyskusje na temat: teksty piosenek hip hop
  • Re: HIP HOP jest z marginesu i dla marginesu...

Magika. Myślę, że jeżeli byłyby to prymitywne teksty "dla zakompleksionych i nierozgarniętych kolesi" nie uczestniczyłyby przez sekundę tam, gdzie o tym się mówi. Teksty piosenek składu Kaliber 44 nie(...)Widzę, że wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia. Polscy raperzy są wykształceni (w przeciwieństwie do Ciebie), prawnicy, dziennikarze itd. Akurat tak się składa, że teksty

• Re: 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

hahhaha a prawda jest taka: nikt nie slucha disco polo a wszyscy znaja teksty piosenek , popatrzcie na komentarze ponizej jak niektorzy krytykuja ten rodzaj muzyki i jak ladnie potrafia zacytowac "prostacki" tekst. moje zdanie jest takie disco polo jest jakie jest, ma swoich fanow (w skali calej Polski kto wie czy nie wiecej niz np. hip-hop), ma swoje gwiazdy, ma swoj program w tv. na codzien

• Re: Dobrze powfiedziane.

Nie jestem jakims wielkim fanem tego rodzaju muzyki, ale jest wiele kawałków, które mają mądrzejsze i głębsze teksty niż większość piosenek granych w rozgłośniach radiowych.

• Re: Re: HIP HOP to największa porażka muzyczna

od dawna wiedziałem, że ten cały zakichany Peja to jakiś pieprzony psychopata. takich (pseudo)artystów jak on to NIE POWINNO się w ogóle wypuszczać na rynek. nie dość, że teksty jego piosenek są płytkie i bez żadnej wartości czy nauki to po pierwsze, a po drugie robi wodę z mózgu młodzieży. wszędzie tylko na wypisywane HWDP, Je*bć Policję i inne kretyńskie teksty. to nie jest ani śmieszne, ani

• Re: 13 asów polskiego rapu na rok 2014

jako człowieka mimo, że nie jestem fanem, ale teksty niektórych piosenek dały mi takiego kopa w życiu, że nie jest żaden z was sobie w stanie tego wyobrazić!Każdy kto najeżdża na Hip-Hop nie mógłby(...)do wszystkich krytyków rapu czy hip-hopu, wrzucacie wszystkich do jednego worka tak jakbyście przesłuchali przynajmniej połowę wszystkich kawałków hip-hopowych w Polsce. Jak ja mówię, że cały kler to

• Re: Re: a ja ciebie

Nie ma czegoś takiego jak prawdziwe country, country to nie hip-hop, czy inny rock, żeby dzielić wykonawców na tych którzy są true i tych, którzy poszli na komerchę. A to dlatego, że country to prosta muzyka rozrywkowa, w której nie chodzi o artyzm, wysublimowaną formę czy teksty z głębokim przekazem ale o dobrą zabawę. Równie dobrze mogłabyś protestować przeciwko nazywaniu tych wszystkich

• hip hop

teksty sa prostackie ponadto hiphopowcy ''tworza jakies nowe blizej nie okreslone słownictwo'' zrozumiałe tylko dla nich a dla innych to szczeniacki bełkot....... uwazam tez ze osoby piszace takie teksty piosenek pewnie maja kompleksy i dlatego poprzez odrzucenie ze strony kobiet mszcza sie obrazajac je......... dodam tylko-jest to odrazajace i prostackie!!!!!

• A co wam to przeszkadza!!!

zawierają ladną melodię.Dziś co mamy , na okolo, hip hop , paplanie bez sensu, tylko , że to akurat nie liczy się na zadnych festiwalach jest to dobre do paplania w blokowiskach i na smietnikach(...)Dość dzis jest durnych niby piosenek nic nie znaczącycj w świecie.Zwróćcie uwagę, że zaspol"Ich Troje"na eurowizji zająl 7 lokate co jest to bardzo dobry wynik.I nie byly to nasze opinie w kraju ale

• Re: Bezsensowne teksty piosenek...waszym zdaniem :)

Według mnie denne teksty (i cała reszta) to kawałki polskich "gwiazd" pop i hip-hop. Jednak najbardziej bez sensu jest całe to wymienianie. Co jest beznadziejne a co nie to zależy od naszego punktu widzenia. Lepiej samemu ocenić. Pozdrawiam

• Re: Hip Hop Honeys

czasami lubie posluchac niektorych kawalkow hiphopowych, ale nie tych o "madrosciach zyciowych" wyznawanych przez niedoswiadczonych malolatow, ktorzy sadza, ze wlasnie wszystkie rozumy zjedli. nie koniecznie tez czlowiek sluchajacy tego rodzaju muzyki, musi zgadzac sie z tekstem, albo postrzega swiat tak, jak autorzy piosenek. to, ze pisza teksty o kobietach-materialistkach, nie znaczy, ze takich