• Informacje na temat:

telefon

Artykuły na temat: telefon
  • Każdy z nas ma czasem zachcianki! Nie chcesz spędzać w kuchni kilku godzin ani szukać jedzenia na telefon? Darek Kuźniak podsunie ci pomysły na coś szybkiego i smacznego ze składników, które masz pod ręką. Coś słodkiego: naleśniki z pomarańczami / zapiekane owoceDla wegetarian: tagliatelle ze szpinakiem / kaszottoMała przekąska: tosty z boczkiem i sadzonym / omlet ze szpinakiemNa upalny dzień: surówka z młodej kapusty / chłodnik z melona i ogórkaDla dwojga: krem z białych warzyw / banany z...

• Zapomnij o nieporęcznych książkach kucharskich lub przepisach spisanych odręcznie na maleńkich karteczkach. Tysiące przepisów, znajdujących się w Smakerze, możesz wygodnie przeglądać w swoim telefonie. Fot. 123RF/PICSEL Zanim zaczniesz czytać, wyjmij telefon, wpisz w przeglądarkę smaker.pl i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Żyjemy w czasach sprytnych rozwiązań, dzięki którym codzienne czynności stają się prostsze niż moglibyśmy się tego spodziewać. W łatwy sposób podróżujemy,...

• Bezpłatne warsztaty kulinarne dla mam z dziećmi! Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi na warsztaty kulinarne, które odbędą się w środę 11 czerwca w warszawskiej szkole gotowania Little Chef przy ul. Tadeusza Rejtana 15. Rozpoczęcie warsztatów o godzinie 10.00. Przewidywany czas trwania - ok. 4h. W trakcie warsztatów nauczymy się: Jak rozpoznawać dobrej jakości mięso wieprzowe i wędliny, Jakich dodatków w mięsie i wędlinach należy unikać, Jak przyrządzać wspaniałe potrawy z...

• Dziś, parę minut po 10 rano szef Wojciech Modest Amaro odebrał telefon z gratulacjami od przedstawicieli Miechelin - najważniejszego i najbardziej prestiżowego kulinarnego przewodnika świata. Jego restauracja "Atelier Amaro" już trzeci rok z rzędu została odznaczona gwiazdką Michelin. - Bardzo się cieszę, że przewodnik Michelin po raz kolejny docenił starania moje i mojego zespołu i przyznał nam gwiazdką. Oczekiwanie na premierę nowego przewodnika było niemalże tak samo emocjonujące jak...

• Była leniwa sobota, czas rozciągał się w nieskończoność, litery w książkach skakały przed oczami, przestawiały się i wyciągały, jakby nie chciały żebym składał je w logiczne słowa. Wszystko przez piątkowy wieczór, który znowu zakończył się krótkim acz nagłymi utratami świadomości, wywołanymi zbyt dużym stężeniem alkoholu w krwiobiegu. Kiedy tak siedziałem na stole, zadrżał wyciszony telefon. Odebrałem. W głośniku usłyszałem głos Mecenasa. Sprawiał wrażenie równie zmęczonego piątkowym...

• Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania było urządzenie Philips AirFryer. Zobacz, czy to do ciebie powędruje nagroda. Tym razem wybór zwycięzcy był wyjątkowo trudny, gdyż otrzymaliśmy rekordową ilość zgłoszeń. Po burzliwycyh obradach, jury wyłoniło jednego zwycięzcę. Nagorda powędruje do: Pani Barbary N.: "Właśnie kończyłam kroić bakłażana na cienkie paski. Miałam przygotować z niego frytki w moim ulubionym urządzeniu Philips Airfryer. Wystarczyła chwila pieczenia, a w kuchni już...

• Wracasz późno do domu lub zapominasz zabrać ze sobą obiad do pracy. Wielu z nas w takiej sytuacji sięga po telefon, wykręcając numer do najbliższej chińskiej restauracji. Wertując menu takiego lokalu, warto mieć na uwadze, iż niektóre dania mogą być szczególnym zagrożeniem dla naszej sylwetki. Geneza sztuki kulinarnej Chin ściśle związana jest z historią oraz warunkami klimatycznymi tego najludniejszego państwa w świecie. W kulturze chińskiej pożywienie nie tylko zaspokaja głód, ale jest...

• Wygraj jeden z czterech voucherów do restauracji w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu lub Katowicach. Każdy o wartości 200 złotych! Na lato czekamy z utęsknieniem, nie tylko ze względu na ładną pogodę i wakacje, ale przede wszystkim z powodu przepysznych warzyw i owoców, jakie w tym czasie pojawiają się w sklepach i na straganach. Odpowiedz nam na pytanie, jakie jest twoje ulubione danie na lato i dlaczego, a będziesz miał szansę wygrać jeden z czterech voucherów, każdy o wartości 200 złotych...

• Biznes lunch to spotkanie w restauracji, na którym załatwiamy interesy. By wszystko poszło po naszej myśli musimy poznać etykietę takiego spotkania. Jak się zachować? Biznes lunch to okazja do zacieśnienia relacji z naszym partnerem i pozostawienia po sobie jak najlepszego wrażenia. Po pierwsze pamiętajmy, że idziemy na lunch. Jest to posiłek spożywany między 12 a 14, który ma ożywić, odświeżyć i dodać sił. Unikamy potraw ciężkich i tuczących - nie możemy doprowadzić do przejedzenia się....

• Odebrałem od Mecenasa telefon jeszcze w pracy, był bardzo zaaferowany, chciał mi koniecznie coś pokazać. Powiedział, że to ciekawe miejsce z dużym potencjałem. Zapowiadało się interesujące popołudnie, przecież Mecenas już tak wiele lat wyciera krakowskie krawężniki, że na pewno wie, co i gdzie można zobaczyć w Królewskim Mieście. Nie musi do tego korzystać z wyświechtanych "spacerniaków" czy innych tego typu periodyków. Gdyby nie jego aparycja, można by nawet pomyśleć, że jest legendą tego...

Przepisy na temat: telefon
  • Bardzo szybkie drożdżowe :)

• Ciasteczka dla waszych dzieci, w sam raz na krótkie podwieczorki lub na urodziny waszego dziecka!!!! ;)

• Nie wiem jak Wy, ale ja zaraz po publikacji tego wpisu radośnie udam się by obejrzeć horror, dobry horror. A ciasteczka? Przepyszne i znikałyby chyba jeszcze szybciej, gdyby nie to, że żal pochłaniać tak ujmującą dekorację ;) Od czego jest jednak telefon z aparatem? Cóż, a jeżeli nie przepadacie za kokosem, zachęcam do zamienienia go na zmielone orzechy czy migdały. Myślę, że będzie równie pysznie. Dobrej nocy kochani ;)

• pyszne :) przepraszam za jakosc zdjecia, robione telefonem :)

• Z racji ,że sezon na truskawki się kończy , nie czekałam aż mąż zrobi zdjęcie i dodałam swoje z telefonu:) Z chwilą gdy dojdzie do konsumpcji dżemu, dodam inne;) Smak boski...przepis od Agnieszki, która właśnie zrealizowała swoje marzenie i przeniosła sie do Warszawy:)

• Smaczne śniadanko :) Przepraszam za marną jakość zdjęć ale aparat odmówił posłuszeństwa, a te robiłam telefonem :D Mimo to chcę te placuszki wam polecić bo są smaczne, puszyste, białe (chociaż na zdjęciach tego nie widać) z dodatkiem bitej śmietany mniam.

• Wieczory coraz dłuższe, na polu coraz zimniej więc pora na domowe przetwory. Dzisiaj mam dla Was przepis na przepyszny ketchup domowy. Gwarantuję, że lepszego w życiu nie jedliście. Ketchup jest bardzo prosty do wykonania a jego smak nieziemski. Jeżeli zastanawiacie się czy warto to z całą odpowiedzialnością mówię, że "warto bardzo". Polecam ;) Przepis pochodzi od znajomej. Zdjęcie kiepskiej jakości bo z telefonu.

• Pyszne, szybkie i tanie :)

• KASZI to przepyszne koreczki z polskich kasz z nadzieniem z sera, warzyw lub owoców morza, albo wędlin owinięte w nori -algi morskie. Podstawowy składnik – kasze - są bogatym źródłem białka, błonnika, tłuszczy roślinnych i soli mineralnych, a zawarte w nich węglowodany złożone to idealne źródło energii uwalnianej stopniowo podczas trawienia. Algi morskie zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Tak więc KASZI to nie tylko wyjątkowy smak ale przede wszystkim spichlerz witamin i energii....

Dyskusje na temat: telefon
  • jak namierzyć telefon?

Wracając wczoraj do domu późno w nocy na przystanku zaczepił mnie jakiś facet, po krótkiej wymianie zdań i moim stanowczym sprzeciwie "żeby przejść się z nim gdzieś niedaleko" okazało się, że nie mam telefonu. Ten koleś musiał mi go ukraść! I teraz - co robić? Chyba są jakieś metody namierzenia telefonu, czy może to zrobić tylko policja? Jak mogę namierzyć swój telefon?

• Jaki klasyczny telefon?

Zastanawiam się nad kupnem zwykłego, prostego telefonu z fizyczną klawiaturą. Na razie zastanawiam się nad myPhonem Classic+. Czy jest on warty kupna, może ktoś podzielić się opinią na jego temat?

• Telefon MS1701 Vintage telefon

Czy ten telefon jest dobry? czy można nim robić sms, i mmsy? poradźcie

• Telefon komórkowy i stacjonarny.

Jeszcze nie tak dawno trudno było spotkać telefon komórkowy, obecnie jest całkiem odwrotnie trudno spotkać telefon stacjonarny. Czy grozi nam wyginięcie telefonów stacjonarnych. Posiadam taki i taki lecz stacjonarny to w zasadzie stoi bezużyteczny czy warto go trzymać?Macie jeszcze takie telefony ?

• Telefon w abonamencie czy na kartę?

Chciałem zapytać Was jakie są plusy brania telefonu w abonamencie i na kartę. Całe życie miałem abonament i co dwa/trzy lata brałem nowy telefon za złotówkę podpisując umowę, ale ostatnio zauważyłem, że w ofertach na kartę też można mieć już nielimitowane rozmowy. Jednocześnie opłaty wychodzą dużo niższe. Np. teraz chciałem wziąć telefon Xiaomi 4A w Playu i w necie zobaczyłem, ze kupując go

• Telefon z zaświatów ..słyszeliście kiedyś?

Dziś maija 2 miesiace jak zmarła bliska mi osoba, dokłanie o 5:10 rano. 5:20 zadzwoniła moja komórka z bardzo długiego numeru, nie pamietam jaki bo szybko wystraszona odebrałam, cisza w telefonie przez parę sekund i wyłaczyło się. Wstałam coś sie napić poczym poszłam znowu spać. Potem kiedy wstałam, przypomniało mi się to ze ktoś dzwonił, sporawdzajac telefon nie znalazłam tego numeru ani

• Ubezpieczać telefon w markecie?

Mam dylemat: ostatnio byłam w elektromarkecie i zaproponowali mi dodatkowe ubezpieczenie na telefon, który planuję kupić. I mam pytanie: ube zpieczać? Opłaca się to?

• Jak to jest z tymi telefonami?

Witam,jadę do Czech,mam telefon w Pl..y ,mam pytanie czy logowanie w necie jest w Czechach inaczej płatne?....Pytam bo służbowy mam satelitarny:))

• Problem z Telefonem

Witam mam problem z telefonem opartym o system android 4.4.4 KIT KAT a mianowice na ekranie wyswietla mi sie lezacy robocik z otwartym brzuszkiem a pod nim napisane na bialo "Brak Polecenia" a na dole Pisze na zólto "NOW SEND THE PACKAGE YO WANT TO APPLY TO THE DEVICE WITH "ADB SIDELOAD ..." wspomne ze pojawilo sie to po ponownym uruchomienu telefonu. Telefon byl bez awaryjny nigdy nie zagladnol

• Jaki pancerny telefon z dobrymi parametrami?

Postanowiłem ostatnio wymienić swój telefon na nowy. Poszukuję fajnego, pancernego smartfona z dobrymi parametrami i pojemną baterią. Bardzo podoba mi się Hammer Axe Pro. Ktoś go ma? Może się podzielić opinią na jego temat? A może zna ktoś jeszcze jakieś sensowne telefony?