• Informacje na temat:

telefon satelitarny

Artykuły na temat: telefon satelitarny
  • Każdy z nas ma czasem zachcianki! Nie chcesz spędzać w kuchni kilku godzin ani szukać jedzenia na telefon? Darek Kuźniak podsunie ci pomysły na coś szybkiego i smacznego ze składników, które masz pod ręką. Coś słodkiego: naleśniki z pomarańczami / zapiekane owoceDla wegetarian: tagliatelle ze szpinakiem / kaszottoMała przekąska: tosty z boczkiem i sadzonym / omlet ze szpinakiemNa upalny dzień: surówka z młodej kapusty / chłodnik z melona i ogórkaDla dwojga: krem z białych warzyw / banany z...

• Zapomnij o nieporęcznych książkach kucharskich lub przepisach spisanych odręcznie na maleńkich karteczkach. Tysiące przepisów, znajdujących się w Smakerze, możesz wygodnie przeglądać w swoim telefonie. Fot. 123RF/PICSEL Zanim zaczniesz czytać, wyjmij telefon, wpisz w przeglądarkę smaker.pl i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Żyjemy w czasach sprytnych rozwiązań, dzięki którym codzienne czynności stają się prostsze niż moglibyśmy się tego spodziewać. W łatwy sposób podróżujemy,...

• Bezpłatne warsztaty kulinarne dla mam z dziećmi! Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi na warsztaty kulinarne, które odbędą się w środę 11 czerwca w warszawskiej szkole gotowania Little Chef przy ul. Tadeusza Rejtana 15. Rozpoczęcie warsztatów o godzinie 10.00. Przewidywany czas trwania - ok. 4h. W trakcie warsztatów nauczymy się: Jak rozpoznawać dobrej jakości mięso wieprzowe i wędliny, Jakich dodatków w mięsie i wędlinach należy unikać, Jak przyrządzać wspaniałe potrawy z...

• Dziś, parę minut po 10 rano szef Wojciech Modest Amaro odebrał telefon z gratulacjami od przedstawicieli Miechelin - najważniejszego i najbardziej prestiżowego kulinarnego przewodnika świata. Jego restauracja "Atelier Amaro" już trzeci rok z rzędu została odznaczona gwiazdką Michelin. - Bardzo się cieszę, że przewodnik Michelin po raz kolejny docenił starania moje i mojego zespołu i przyznał nam gwiazdką. Oczekiwanie na premierę nowego przewodnika było niemalże tak samo emocjonujące jak...

• "Nie ża­łuj­cie so­bie ja­dła, przy­ja­cie­le. Nad­cho­dzi zi­ma..." George R.R Martin. Jesteś fanem kultowej już sagi fantasy "Pieśń lodu i ognia" George R.R Martina oraz serialu HBO "Gra o tron"? Weź udział w konkursie i wygraj książkę kucharską Chelsea Monroe-Cassel i Sariann Lehrer "Uczta lodu i ognia" oraz zestaw gadżetów Smaker.pl!     Konkurs zakończony! Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Zobacz informacje na temat książki "Uczta lodu i ognia"....

• Opowiedz nam, jak wygląda twoja wymarzona, romantyczna kolacja i wygraj jedną z czterech książek "Apetyt" Philipa Kazana, która właśnie dzisiaj ma swoją premierę! Odpowiedz na pytanie: Jak wygląda twoja wymarzona, romantyczna kolacja? Wygraj jeden z czterech zestawów nagród: książkę "Apetyt" Philipa Kazana i zestaw gadżetów Smaker.pl!   Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!   Zobacz informacje na temat książki "Apetyt" >>...

• Napisz nam, bez czego nie wyobrażasz sobie udanej imprezy i wygraj racclete, rodzaj "domowego grilla"! Od dzisiaj możemy oglądać zmagania drużyn z całego świata w piłce nożnej! Szczęśliwi ci, którzy do Brazylii wybrać się mogli. Ci zaś którzy zostali nie powinni narzekać, bowiem sportowe emocje można przeżywać także w domu... Mundial to przecież dobry powód do zorganizowania imprezy! Odpowiedz nam na pytanie bez czego nie wyobrażasz sobie udanej imprezy i dlaczego, a być może zostaniesz...

• Była leniwa sobota, czas rozciągał się w nieskończoność, litery w książkach skakały przed oczami, przestawiały się i wyciągały, jakby nie chciały żebym składał je w logiczne słowa. Wszystko przez piątkowy wieczór, który znowu zakończył się krótkim acz nagłymi utratami świadomości, wywołanymi zbyt dużym stężeniem alkoholu w krwiobiegu. Kiedy tak siedziałem na stole, zadrżał wyciszony telefon. Odebrałem. W głośniku usłyszałem głos Mecenasa. Sprawiał wrażenie równie zmęczonego piątkowym...

• Odpowiedz nam na pytanie, jakie jest Twoje ulubione danie i dlaczego? Wygraj książki i zestawy gadżetów! Ulubiona potrawa z dzieciństwa? Regionalny przysmak? A może specjalne danie przygotowane z ukochanym lub ukochaną? Opowiedz nam, jakie jest Twoje ulubione danie i wygrywaj nagrody! Aby wygrać jedną z książek Marii Ożgi "Księgowa w kuchni" i zestaw gadżetów Smakera (kubek, smyczka i magnes na lodówkę), wypełnij poniższy formularz. Nagrodzimy najlepsze, najciekawsze, najzabawniejsze...

• Lato to nie tylko słoneczna pogoda i czas błogiego wypoczynku, to także intensywny okres kiszenia, wekowania i przygotowywania przetworów z owoców i warzyw. Jesteś mistrzem w kiszeniu, wekowaniu i robieniu soków na zimę? Osoby z Twojego otoczenia są zdania, że przygotowujesz najsmaczniejsze przetwory? Zdradź nam sekret przyrządzenia udanych przetworów i wygraj blender Multiquick 3 firmy Braun oraz zestaw książek na temat przetworów (Domowe konserowanie żywności, Domowe marynaty, Domowe...

Przepisy na temat: telefon satelitarny
  • Bardzo szybkie drożdżowe :)

• Ciasteczka dla waszych dzieci, w sam raz na krótkie podwieczorki lub na urodziny waszego dziecka!!!! ;)

• Nie wiem jak Wy, ale ja zaraz po publikacji tego wpisu radośnie udam się by obejrzeć horror, dobry horror. A ciasteczka? Przepyszne i znikałyby chyba jeszcze szybciej, gdyby nie to, że żal pochłaniać tak ujmującą dekorację ;) Od czego jest jednak telefon z aparatem? Cóż, a jeżeli nie przepadacie za kokosem, zachęcam do zamienienia go na zmielone orzechy czy migdały. Myślę, że będzie równie pysznie. Dobrej nocy kochani ;)

• pyszne :) przepraszam za jakosc zdjecia, robione telefonem :)

• Prosta pizza rodzina jaka kiedyś była robiona na sobotnie obiady przez moją mamę. Najważniejszy jest przepis na ciasto, a składniki są zależne od Waszych upodobań. W podanym przepisie podaje dodatki, ktore ja wybieram najczęściej, ale pamiętajcie, iż to Wy finalnie zdecydujecie co się na niej znajdzie :) Mam nadzieję, że jeśli wypróbujecie mój przepis sami stwierdzicie, iż domowa pizza jest o niebo lepsza od tej na telefon ;) a jej wykonanie wcale nie zajmuje tyle czasu ile mogłoby się...

• Rocznica ślubu dla wielu osób jest najważniejszym wydarzeniem w całym życiu, które przypomina nam o jednym z najpiękniejszych dni w ich życiu. Może pierwsze lata małżeństwa są inaczej postrzegane, bo cóż to znaczy rok, dwa, czy trzy. Mówi się, że jest to czas, kiedy dwoje ludzi uczy się żyć ze sobą. Dopasowuje się, poznaje siebie nawzajem. Zaczynamy je jednak doceniać, kiedy mija 10, 15 czy 30 lat. I rzeczywiście u nas po 10 latach wszystko wygląda zupełnie inaczej. Jesteśmy inni, bardziej...

• Szybkie i smaczne danie,z braku czasu kupiłam gotowy makaron,cały tydz.siedzę w zaprawach,także taki szybki obiad to jak zbawienie ;-) Zdjęcie słabe,bo z telefonu...

• Smaczne śniadanko :) Przepraszam za marną jakość zdjęć ale aparat odmówił posłuszeństwa, a te robiłam telefonem :D Mimo to chcę te placuszki wam polecić bo są smaczne, puszyste, białe (chociaż na zdjęciach tego nie widać) z dodatkiem bitej śmietany mniam.

• Z racji ,że sezon na truskawki się kończy , nie czekałam aż mąż zrobi zdjęcie i dodałam swoje z telefonu:) Z chwilą gdy dojdzie do konsumpcji dżemu, dodam inne;) Smak boski...przepis od Agnieszki, która właśnie zrealizowała swoje marzenie i przeniosła sie do Warszawy:)

• Wieczory coraz dłuższe, na polu coraz zimniej więc pora na domowe przetwory. Dzisiaj mam dla Was przepis na przepyszny ketchup domowy. Gwarantuję, że lepszego w życiu nie jedliście. Ketchup jest bardzo prosty do wykonania a jego smak nieziemski. Jeżeli zastanawiacie się czy warto to z całą odpowiedzialnością mówię, że "warto bardzo". Polecam ;) Przepis pochodzi od znajomej. Zdjęcie kiepskiej jakości bo z telefonu.

Dyskusje na temat: telefon satelitarny