• Informacje na temat:

telefon satelitarny

Artykuły na temat: telefon satelitarny
  • Każdy z nas ma czasem zachcianki! Nie chcesz spędzać w kuchni kilku godzin ani szukać jedzenia na telefon? Darek Kuźniak podsunie ci pomysły na coś szybkiego i smacznego ze składników, które masz pod ręką. Coś słodkiego: naleśniki z pomarańczami / zapiekane owoceDla wegetarian: tagliatelle ze szpinakiem / kaszottoMała przekąska: tosty z boczkiem i sadzonym / omlet ze szpinakiemNa upalny dzień: surówka z młodej kapusty / chłodnik z melona i ogórkaDla dwojga: krem z białych warzyw / banany z...

• Zapomnij o nieporęcznych książkach kucharskich lub przepisach spisanych odręcznie na maleńkich karteczkach. Tysiące przepisów, znajdujących się w Smakerze, możesz wygodnie przeglądać w swoim telefonie. Fot. 123RF/PICSEL Zanim zaczniesz czytać, wyjmij telefon, wpisz w przeglądarkę smaker.pl i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Żyjemy w czasach sprytnych rozwiązań, dzięki którym codzienne czynności stają się prostsze niż moglibyśmy się tego spodziewać. W łatwy sposób podróżujemy,...

• Bezpłatne warsztaty kulinarne dla mam z dziećmi! Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi na warsztaty kulinarne, które odbędą się w środę 11 czerwca w warszawskiej szkole gotowania Little Chef przy ul. Tadeusza Rejtana 15. Rozpoczęcie warsztatów o godzinie 10.00. Przewidywany czas trwania - ok. 4h. W trakcie warsztatów nauczymy się: Jak rozpoznawać dobrej jakości mięso wieprzowe i wędliny, Jakich dodatków w mięsie i wędlinach należy unikać, Jak przyrządzać wspaniałe potrawy z...

• Dziś, parę minut po 10 rano szef Wojciech Modest Amaro odebrał telefon z gratulacjami od przedstawicieli Miechelin - najważniejszego i najbardziej prestiżowego kulinarnego przewodnika świata. Jego restauracja "Atelier Amaro" już trzeci rok z rzędu została odznaczona gwiazdką Michelin. - Bardzo się cieszę, że przewodnik Michelin po raz kolejny docenił starania moje i mojego zespołu i przyznał nam gwiazdką. Oczekiwanie na premierę nowego przewodnika było niemalże tak samo emocjonujące jak...

• "Nie ża­łuj­cie so­bie ja­dła, przy­ja­cie­le. Nad­cho­dzi zi­ma..." George R.R Martin. Jesteś fanem kultowej już sagi fantasy "Pieśń lodu i ognia" George R.R Martina oraz serialu HBO "Gra o tron"? Weź udział w konkursie i wygraj książkę kucharską Chelsea Monroe-Cassel i Sariann Lehrer "Uczta lodu i ognia" oraz zestaw gadżetów Smaker.pl!     Konkurs zakończony! Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Zobacz informacje na temat książki "Uczta lodu i ognia"....

• Opowiedz nam, jak wygląda twoja wymarzona, romantyczna kolacja i wygraj jedną z czterech książek "Apetyt" Philipa Kazana, która właśnie dzisiaj ma swoją premierę! Odpowiedz na pytanie: Jak wygląda twoja wymarzona, romantyczna kolacja? Wygraj jeden z czterech zestawów nagród: książkę "Apetyt" Philipa Kazana i zestaw gadżetów Smaker.pl!   Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!   Zobacz informacje na temat książki "Apetyt" >>...

• Napisz nam, bez czego nie wyobrażasz sobie udanej imprezy i wygraj racclete, rodzaj "domowego grilla"! Od dzisiaj możemy oglądać zmagania drużyn z całego świata w piłce nożnej! Szczęśliwi ci, którzy do Brazylii wybrać się mogli. Ci zaś którzy zostali nie powinni narzekać, bowiem sportowe emocje można przeżywać także w domu... Mundial to przecież dobry powód do zorganizowania imprezy! Odpowiedz nam na pytanie bez czego nie wyobrażasz sobie udanej imprezy i dlaczego, a być może zostaniesz...

• Była leniwa sobota, czas rozciągał się w nieskończoność, litery w książkach skakały przed oczami, przestawiały się i wyciągały, jakby nie chciały żebym składał je w logiczne słowa. Wszystko przez piątkowy wieczór, który znowu zakończył się krótkim acz nagłymi utratami świadomości, wywołanymi zbyt dużym stężeniem alkoholu w krwiobiegu. Kiedy tak siedziałem na stole, zadrżał wyciszony telefon. Odebrałem. W głośniku usłyszałem głos Mecenasa. Sprawiał wrażenie równie zmęczonego piątkowym...

• Odpowiedz nam na pytanie, jakie jest Twoje ulubione danie i dlaczego? Wygraj książki i zestawy gadżetów! Ulubiona potrawa z dzieciństwa? Regionalny przysmak? A może specjalne danie przygotowane z ukochanym lub ukochaną? Opowiedz nam, jakie jest Twoje ulubione danie i wygrywaj nagrody! Aby wygrać jedną z książek Marii Ożgi "Księgowa w kuchni" i zestaw gadżetów Smakera (kubek, smyczka i magnes na lodówkę), wypełnij poniższy formularz. Nagrodzimy najlepsze, najciekawsze, najzabawniejsze...

• Lato to nie tylko słoneczna pogoda i czas błogiego wypoczynku, to także intensywny okres kiszenia, wekowania i przygotowywania przetworów z owoców i warzyw. Jesteś mistrzem w kiszeniu, wekowaniu i robieniu soków na zimę? Osoby z Twojego otoczenia są zdania, że przygotowujesz najsmaczniejsze przetwory? Zdradź nam sekret przyrządzenia udanych przetworów i wygraj blender Multiquick 3 firmy Braun oraz zestaw książek na temat przetworów (Domowe konserowanie żywności, Domowe marynaty, Domowe...

Przepisy na temat: telefon satelitarny
  • Bardzo szybkie drożdżowe :)

• Ciasteczka dla waszych dzieci, w sam raz na krótkie podwieczorki lub na urodziny waszego dziecka!!!! ;)

• Nie wiem jak Wy, ale ja zaraz po publikacji tego wpisu radośnie udam się by obejrzeć horror, dobry horror. A ciasteczka? Przepyszne i znikałyby chyba jeszcze szybciej, gdyby nie to, że żal pochłaniać tak ujmującą dekorację ;) Od czego jest jednak telefon z aparatem? Cóż, a jeżeli nie przepadacie za kokosem, zachęcam do zamienienia go na zmielone orzechy czy migdały. Myślę, że będzie równie pysznie. Dobrej nocy kochani ;)

• pyszne :) przepraszam za jakosc zdjecia, robione telefonem :)

• Z racji ,że sezon na truskawki się kończy , nie czekałam aż mąż zrobi zdjęcie i dodałam swoje z telefonu:) Z chwilą gdy dojdzie do konsumpcji dżemu, dodam inne;) Smak boski...przepis od Agnieszki, która właśnie zrealizowała swoje marzenie i przeniosła sie do Warszawy:)

• Smaczne śniadanko :) Przepraszam za marną jakość zdjęć ale aparat odmówił posłuszeństwa, a te robiłam telefonem :D Mimo to chcę te placuszki wam polecić bo są smaczne, puszyste, białe (chociaż na zdjęciach tego nie widać) z dodatkiem bitej śmietany mniam.

• Wieczory coraz dłuższe, na polu coraz zimniej więc pora na domowe przetwory. Dzisiaj mam dla Was przepis na przepyszny ketchup domowy. Gwarantuję, że lepszego w życiu nie jedliście. Ketchup jest bardzo prosty do wykonania a jego smak nieziemski. Jeżeli zastanawiacie się czy warto to z całą odpowiedzialnością mówię, że "warto bardzo". Polecam ;) Przepis pochodzi od znajomej. Zdjęcie kiepskiej jakości bo z telefonu.

• Pyszne, szybkie i tanie :)

• KASZI to przepyszne koreczki z polskich kasz z nadzieniem z sera, warzyw lub owoców morza, albo wędlin owinięte w nori -algi morskie. Podstawowy składnik – kasze - są bogatym źródłem białka, błonnika, tłuszczy roślinnych i soli mineralnych, a zawarte w nich węglowodany złożone to idealne źródło energii uwalnianej stopniowo podczas trawienia. Algi morskie zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Tak więc KASZI to nie tylko wyjątkowy smak ale przede wszystkim spichlerz witamin i energii....

Dyskusje na temat: telefon satelitarny