• Informacje na temat:

tematy do rozmowy z dziewczyną

Artykuły na temat: tematy do rozmowy z dziewczyną
  • Latte art to sztuka malowania mlekiem na kawie. Polega ona na tym, że barista odpowiednio wlewając mleko z dzbanka do filiżanki tworzy na powierzchni napoju różne artystyczne wzory. Jest to sztuka, którą opanowali tylko nieliczni. Najlepszych z najlepszych zobaczysz w Krakowie na Targach Horeca. Jak mówią bariści na powierzchni kawy można namalować wszystko jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia baristy. Wzory, które bariści będą musieli wykonać na kawie to m.in. serce, rosetta, twarz, smok,...

• Drugą edycję programu "Top Chef" zdominowało pokolenie młodych, ambitnych kucharzy. O tym, jak wygląda program od kulis oraz jaka atmosfera panuje wśród uczestników, rozmawiamy z jednym z nich. Miałeś być aktorem, a zostałeś kucharzem. Dlaczego zmieniłeś plany? - Zrozumiałem, że są dużo lepsi ode mnie, którym i tak nie wiadomo czy uda się zaistnieć w tym zawodzie. Miałem świadomość tego, na jakim ja jestem poziomie i stwierdziłem, że nie ma sensu się w to bawić. Dużo pewniej czuję się "na...

• Tapinder Sharma to właściciel sieci "Ganesh" - jedynej w Polsce sieci restauracji indyjskich. Nam zdradza swoje ulubione potrawy z dzieciństwa spędzonego w Delhi. Fot. restauracja "Ganesh" Obecnie w skład sieci "Ganesh" wchodzi 8 restauracji: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Płocku i Gdańsku. Jej właściciel, hindus z urodzenia, ale od wielu lat mieszkający w Polsce przyznaje, że nie zna smaku mięsa. - Ale jak na wegetarianina dobrze wyglądam. To polska wódka - żartuje przed wywiadem. Do Polski...

• Z Pawłem Małeckim, jednym z najbardziej znanych polskich cukierników, rozmawiamy o słodkościach, rekordach Guinessa i kulinarnych inspiracjach. Przekonajcie się, czy czekolada może się znudzić. Czy czuje pan, że cukiernictwo to raczej domena pań? Paweł Małecki: Jeżeli ktoś ma pasję, to płeć nie ma tu znaczenia. Wybitnym cukiernikiem może być zarówno kobieta, jak i mężczyzna. W Polsce mamy bardzo dobrych cukierników. Badania faktycznie wskazują, że amatorsko wypiekami i słodkościami częściej...

• To dobrze wszystkim znane powiedzenie w dniu św. Walentego nabiera zupełnie innego znaczenia - za sprawą afrodyzjaków. Powiemy Wam jakie potrawy przygotować na romantyczną kolacje w dniu zakochanych aby zaostrzyć apetyt i rozbudzić zmysły. Pobierz za darmo 69 pomysłów na Walentynki >> Najbardziej na zmysły oddziałują ostrygi (swoim kształtem przypominają kobiece narządy płciowe), które wzmagają pożądanie, powodują wzrost poziomu hormonów płciowych. Jeśli tylko wasz ukochany lubi skorupiaki,...

• Piąty smak jest niczym szósty zmysł. Wykracza ponad doznania zarezerwowane dla podniebienia. Trudno go nazwać, a dla wielu osób jest nieosiągalny. Niektórzy po prostu go mają. To z nimi rozmawia Łukasz Modelski - o kuchni, smakowaniu, piciu, literaturze, historii, miłości, przypadku i zmysłach. Celowo nie ma przy tym stole absolwentów szkół kucharskich. To, można powiedzieć, amatorzy, którzy przerośli niejednego mistrza: Agnieszka Kręglicka - restauratorka i dziennikarka, Anne Applebaum -...

• Niecałą godzinę drogi od Krakowa znajduje się Toskania. W Winnicy nad Dworskim Potokiem, gdzie powstaje wino Uniwersytetu Jagiellońskiego, zarządca Adam Kiszka spełnia swe marzenia. Łazy, gmina Rzezanów, były PGR - na terenie Rolniczego Zakładu Doświadczalnego UJ, z inicjatywy profesora Karola Musiała, w roku pańskim 2005 zasadzono pierwsze winne krzewy, mające w przyszłości zrodzić wino Novum. Działalność winnicy wyszła poza ramy pierwotnego eksperymentu. Dziś wina może skosztować każdy,...

• Okres wigilijny to gorączkowy czas, do którego trzeba się w odpowiedni sposób przygotować, aby ze wszystkim zdążyć przed pierwszą gwiazdką. Warto rozplanować sobie, co kiedy ugotujemy. Dzięki temu nie będziemy zmuszeni robić kilku rzeczy na raz. Kiedy przygotowywać potrawy, żeby wyrobić się ze wszystkim w Wigilię? / fot. 123rf.com   Niektóre potrawy wigilijne można przygotować dużo wcześniej i je zamrozić. Warto przyjrzeć się bliżej takim daniom i zobaczyć jak je przechować w odpowiedni...

• Wydaje ci się, że polska kuchnia nie ma przed tobą tajemnic? Przekonaj się, czy znajomość produktów spożywczych, jest dla ciebie prosta niczym „A,B,C...”. Okazją ku temu jest zbliżający się Dzień Polskiej Żywności, który obchodzić będziemy 25 sierpnia. Zapoznaj się z alfabetycznym zestawieniem polskich produktów. A jak Auflauf Czy komukolwiek ta niemiecko brzmiąca nazwa coś mówi? Podpowiadamy - to znana wszystkim zapiekanka - danie jednogarnkowe z makaronów, mięs, serów oraz jarzyn, które...

• Śniadanie do szkoły nie musi być nudne, ale nie musi też być wyszukane, wymagające znacznych nakładów pracy i pieniędzy. Wystarczy zastanowić się chwilę, co można zrobić, by było i smacznie, i ciekawie. Są dzieci, które ze smakiem zjadają wszystko co naszykują rodzicie. Są też dzieci, które śniadania w domu nie zjedzą, a drugie przyniosą z powrotem do domu i będą chować w tornistrze. Tych drugich warto uczyć zdrowego i regularnego odżywiania, te pierwsze z radością przywitają odmianę w...

Przepisy na temat: tematy do rozmowy z dziewczyną
  • Poczuj się jak dziewczyna Jamesa Bonda :-)

• Fantastyczny do gyrosa i dań z grilla

• Każdy z nas rozpoczął sezon grillowy, więc czas na dodatki do mięsa.

• Dzisiaj mam dla Was przepis na proste, szybkie, a przede wszystkim przygotowane bez spulchniaczy i ulepszaczy bułki do hamburgerów, które w smaku są o niebo lepsze o tych dostępnych w sklepach. Z tego przepisu można również upiec bułki do hot - dogów, a także chleb tostowy.

• Szybka, smaczna i zdrowa.Wspaniały dodatek do drugich dań.

• Aromatyczny i bardzo smaczny sos do pizzy, który również może zastąpić ketchup.

• Świetna jako dodatek do tradycyjnego schabowego i ziemniaków z masełkiem. Lekko kwaśna, dobrze doprawiona idealnie komponuje się z kotletem :)

• Sprawdzony biszkopt idealny do tortów :))

• zdrowe danie pasujące do ziemniaczków lub makaronu

• Odmiana tradycyjnej śmietany. Sałata smakuje z tym sosem rewelacyjnie.

Dyskusje na temat: tematy do rozmowy z dziewczyną
  • Re: Z dnia na dzień czuję się mniej atrakcyjna przez swoją cerę

przysłowiowym kolanie. Wena twórcza tak już ma... Więc o prawa autorskie nie mam co się tutaj kłopotać ;) http://forum.interia.pl/pamietnik-tematy,dId,2247118,strona,3 Chodzi o dziewczynę która była pierwowzorem Izy, jest to w jej opisie a co najważniejsze w dialogu między mną i dziewczyną która była pierwowzorem Patrycji. Imiona są zmienione sytuacje i miejsca w pewnym stopniu też, tylko rozmowy są

• Re: Ładna dziewczyna, ale brzydka żona?

ha ha odpowiedź jest banalna, TO NIE PRAWDA!!! każda żona jest najpierw dziewczyną, uwierz ale z dniem ślubu to się nie zmienia jej wygląd. takie teksty jak ten piszą te ładne, szczupłe, modne(...) bała się sportowych butów, kasku, wywrotek na nartach, planowania wakacji pod namiotem, szalonych wspomnień i rozmowy o wszystkim od lakieru do paznokci przez film, książkę, serial, aż po rachunki pracę

• ...

...

dziwi mnie ze szukasz tutaj odpowiedzi. powinien Ci ją udzielic twoj ukochany. Rozmowa to podstawa!! Ja ze swoją dziewczyną duzo rozmawiamy na tematy. Tak sie rozwiązuje problemy. Wiem ze mezczyzni nie lubią rozmawiać, sam czasami unikam trudnych pytan, jednak moja dziewczyna sie nie poddaje i powiem co we mnie siedzi. ty tez sprobuj rozmowy! to jedyne wyjscie z sytuacji. Musisz tylko zrobic to

• Re: Problem z kolegą z pracy

Rozmowy na tematy osobiste i zwierzanie się niszczą waszą przyjaźń ? Gratulacje za inteligencje pani ekspert od rzadkiej dziedziny . A ciebie zapraszam na lekcje ze zrozumienia tekstu Nie napisałam, że zwierzanie niszczy przyjażń - tylko sytuacja jaka powstanie jak powiem, że nie chce słuchać na temat jego ciągłych problemów z dziewczyną, których nie rozwiązuje. Posłuchałam rad

• Re: pomozcie znalesc odpowiedz.......

co za bzdury ten ktoś napisał. idiotyzm. nie zgadzam się z niczym. dla mnie związek z drugą osobą, to poznawanie jej - uwielbiam słuchać innych, jak i lubię jak mnie się słucha. i chodzi tu o ciekawe rozmowy na przeróżne tematy - od religii przez filmy po własne doświadczenia na różne tematy. tak się zaczęła moja wielka przyjaźń (i miłość potem) z dziewczyną poznaną przez internet - w portalu

• Głupsze mają większe powodzenie?

Mam 15 lat i ogółem rzeczy jestem zwykłą dziewczyną. Tyle, że nie głupią. Można się ze mną powygłupiać bo walnięta tez jestem ale umiem też z chłopakiem (oczywiście, który sam jest na pewnym poziomie) no albo dziewczyną porozmawiać na poważne, inteligentne tematy czy problemy. Dlaczego chłopaki tego nie doceniają? może dlatego,że sami mają pstro w głowie i cieszy ich jak laska totalnie nie

• Re: Czy Kapusta Podnieca Facetów !!!!

w cudzysłowie choć nie dałam tego w tekście i wytworzyła się cała epopeja na ten temat jak ludzie lubią takie dyskusje ,, sama lubię sobie pogadać na takie tematy odbiegające od rzeczywistości(...) Boga lepiej nie zadzierać ,,,, o tej pokorze to mam podejrzenie sami faceci pisali wmawiają nam dziewczyną pokorę a sami się gdzieś potem łajdaczą ,,, a jak takiego spytasz gdzie był to odpowiada

• Re: Marta

a co mają obydwie Panie robić???heee??cały czas siedzieć w domu zamkniete od świata są znane w polsce i to, że mówią o tym to bardzo dobrze bo czasem właśnie takie rozmowy dobrze robią a komentarze(...) dziewczyną, która musi sobie dawać radę z tym co mnie spotkało i moją rodzinę bo mam jeszcze siostrę i mamę, które zostały same i jakbyś spotkał/a mnie na ulicy to byś w życiu nie powiedział, że mnie mogło coś