• Informacje na temat:

testy diagnostyczne noworodka

Artykuły na temat: testy diagnostyczne noworodka
  • Okazuje się, że izomery trans kwasów tłuszczowych, nazywane też tłuszczami uwodornionymi lub trans, nie tylko są dla nas niezdrowe - mogą też pogarszać nam pamięć! Tłuszcze trans nie mają żadnych korzyści zdrowotnych. Fot. 123RF.COM/PICSEL Wiadomo, że tłuszcze trans, mimo roślinnego pochodzenia, zwiększają ryzyko otyłości, nadciśnienia, chorób serca, miażdżycy, cukrzycy, a nawet agresji. Są obecne głównie w produktach wysoko przetworzonych (są także w naturalnej żywności - najprawdopodobniej...

• Niektóre izomery kwasów tłuszczowych, nazywane też tłuszczami uwodornionymi lub trans, nie tylko są dla nas niezdrowe - mogą też pogarszać pamięć! Fot. 123RF/Picsel Wiadomo, że tłuszcze trans, mimo roślinnego pochodzenia, zwiększają ryzyko otyłości, nadciśnienia, chorób serca, miażdżycy, cukrzycy, a nawet agresywnych zachowań. Znajdziemy je głównie w produktach wysoko przetworzonych, chociaż zdaża się, że pojawiają się także w naturalnej żywności - naukowcy przypuszczają jednak tłuszcze trans...

• Znajdź przepis w Smakerze, którego fragment zdjęcia został wybrany do konkursu i wygrywaj nagrody! Konkurs rozpoczyna się 27.09.2010 i trwa do 04.10.2010 r. 1. Znajdź przepis w Smakerze, którego fragment zdjęcia umieściliśmy na puzzlu. 2. Wyślij e-mailem na adres smaker@firma.interia.pl --> link do przepisu -->swoją opinię na temat przepisu -->nick Do rozdania mamy fantastyczne nagrody w postaci : - 3 zestawów pojemników próżniowych firmy Formaster oraz dzbanków filtrujących Dafi -10...

• Przywiązujesz coraz większą wagę do zdrowego stylu życia? Starasz się kupować ekologiczne produkty, gotować dania niskokaloryczne i obniżonej zawartości tłuszczu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że powinieneś zaopatrzyć się w uniwersalny parowar! Dania gotowane na parze są znacznie zdrowsze i smaczniejsze od tych, przygotowanych w sposób tradycyjny. Możemy mieć pewność, że podczas ich przyrządzania nie stracą swoich witamin i mikroelementów. Dzięki firmie UNOLD mieliśmy okazję...

• Codzienne gotowanie dla siebie i swoich bliskich to nie lada wyzwanie. Żeby przygotować posiłek, potrzebny jest nie tylko znakomity pomysł i świeże produkty, ale przede wszystkim najwyższej jakości sprzęt kuchenny. Patelnia i garnek z pokrywką do odcedzania marki Ambition, seria Selection Kupując do swojej kuchni garnki czy patelnie najczęściej kierujemy się ich wyglądem i ceną. Te dwa aspekty oczywiście są ważne, ale nie najważniejsze. Bowiem skoro przywiązujemy tak dużą wagę do tego, co...

• Już 1 listopada startuje zupełnie nowy konkurs dla blogerów kulinarnych. Na pasjonatów gotowania czekają interesujące zadania, testy wiedzy o kuchni i możliwość przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody. Nie zabraknie kulinarnych wyzwań i emocji związanych z gotowaniem pod czujnym okiem profesjonalistów. Przed Państwem "BlogerChef".   "BlogerChef" został podzielony na kilka etapów i potrwa aż osiem miesięcy. Pierwsze zadanie konkursowe zostanie ujawnione 1 listopada, kolejne cztery -...

• Już 1 listopada startuje zupełnie nowy konkurs dla blogerów kulinarnych. Na pasjonatów gotowania czekają interesujące zadania, testy wiedzy o kuchni i możliwość przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody. Nie zabraknie kulinarnych wyzwań i emocji związanych z gotowaniem pod czujnym okiem profesjonalistów. Przed Państwem "BlogerChef". "BlogerChef" został podzielony na kilka etapów i potrwa aż osiem miesięcy. Pierwsze zadanie konkursowe zostanie ujawnione 1 listopada, kolejne cztery - każdego...

• Gosiawkuchni to optymistka. Swoje potrawy gotuje z pasją choć nie ukrywa, że początki były trudne. Jej największym kulinarnym marzeniem jest nauczyć się robić sushi z prawdziwego zdarzenia. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z gosiawkuchni autorką bloga Gosia w kuchni 'Gosia w kuchni' to nowy blog. Powstał na początku miesiąca. Dlaczego zdecydowałaś się na jego prowadzenie w dobie, kiedy blogów o tematyce kulinarnej jest tak wiele? Już dawno chciałam założyć stronkę z przepisami, ale...

• Drób to jedno z najchętniej wybieranych przez Polaków mięs. Lubią je zarówno najmłodsi jak i osoby starsze. Jednak czy kurczak może nas jeszcze czymkolwiek zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Poznajcie kilka ciekawych i zaskakujących faktów na temat drobiu. 1. Pod względem genetycznym, kurczaki są podobne do dinozaurów bardziej niż jakiekolwiek inne żyjące zwierzęta. Naukowcy podjęli nawet badania nad przywróceniem im anatomicznych cech, charakterystycznych dla dinozaurów - ogona, zębów oraz...

• Wiele osób nie może wyobrazić sobie życia bez kawy, a o poranku to niemal pozycja obowiązkowa. Warto wiedzieć, że możemy ją również wykorzystać w nieco mniej typowy sposób. Fot. 123RF/Picsel Sięgamy po nią z najróżniejszych powodów - aby przetrwać męczący dzień w pracy, obudzić się o poranku lub po prostu zrelaksować. Naturalna kawa parzona jest nie tylko smacznym, ale również zdrowym wyborem. Ten ciemny napar ma doskonałe właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Co ciekawe, kawę uznaje...

Przepisy na temat: testy diagnostyczne noworodka
  • to test

• Bardzo smaczna szynka drobiowa. Test szynkowaru wyszedł pomyślnie, my już kochamy takie wędlinki :)

• Mój pierwszy wyrób i z pewnością nie ostatni. Test urządzenia wypadł pomyślnie. Idealna wędlina na kanapki.

• Jestem na etapie testowania nowych przepisów wigilijnych. Karp pierwszy. Powinny być dzwonki, ale ja miałem płat. Test zdany.

• Co rok piekę inną gwiazdę, w tym roku próbowałam taką, test zdała więc będzie na naszym świątecznym stole. Na razie brak jej ozdób ale i tak nieźle wygląda.

• Kokosowe ciasto można nawet nazwać tortem, pyszne, delikatne. To ciasto to był rodzaj testu czy uda się biszkopt pieczony w misce, kiedyś robiłam tort barbi dla córki i wtedy musiałam kroić krążki z dużego biszkoptu. Teraz wszystkie torty, jak i kopiec, w takim kształcie będę robić w ten sposób.

• Soczyste kotlety z karkówki sprawią, że codzienny obiad będzie smakował jak nigdy dotąd.

• 12-6-3 to proste proporcje składników ciasta na 12 babeczek, a dodatki stosuję różne, zwykle jakie mam pod ręką :) są bez tłuszczu więc można powiedzieć orkiszowe biszkoptowe

• Sprawdzony przepis na "Muffinki jabłkowe z kruszonką"

• Witajcie! Dzisiaj postanowiłam upiec ciasto znane pod nazwą „murzynek”. Gdy byłam mała, było to chyba ciasto, które najczęściej pojawiało się na naszym stole. Przepis zaś pochodzi od przyjaciółki mojej mamy, p. Janki, która pysznie gotowała.