• Informacje na temat:

totomix sprawdz kupon

Artykuły na temat: totomix sprawdz kupon
  • Chroni przed osteoporozą, zawałami i jest źródłem cennych witamin. Z drugiej strony przyczynia się do powstania alergii, cukrzycy i raka. Krytykowane i cenione jednocześnie. Wywołuje niekończące się spory wśród naukowców, lekarzy i zwykłych ludzi. Poznaj prawdę o mleku. Fot. 123RF Mleko w Polsce jest produktem uważanym za niemalże święty. Nasze babcie nie wyobrażały sobie śniadania bez szklanki tego białego napoju. Wynika to z rolniczej tradycji Polski, gdzie mleko jest podstawą diety. Nic...

• Awokado to kulinarny hit ostatnich lat - owoc zdrowy i bardzo smaczny. Naukowcy ostrzegają jednak, że nie wszyscy powinni włączać go do diety. Fot. 123RF/Picsel Ojczyzną awokado jest Meksyk skąd wywędrowało w kierunku Ameryki Północnej, Środkowej i wreszcie Południowej. Awokado lubi klimat tropikalny lub subtropikalny, dlatego dobrze rozwija się także w Izraelu, czy Hiszpanii. Ze względu na swój kształt i kolor nazywane jest gruszką krokodyla lub aligatora. Występuje w 168 odmianach, przez...

• Jako wielbicielka wszelkiej maści goud, ementalerów i parmezanów postanowiłam sprawdzić, czy to, co kupujemy w sklepie jest rzeczywiście żółtym serem. Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłam, jak wiele produktów należałoby nazywać "produktem seropodobnym"... Fot. 123RF Czym jest ser? Ser żółty to mleko z podpuszczką i odpowiednią kulturą bakterii - poddaje się to obróbce termicznej i - po odfiltrowaniu - daje "dojrzeć" w solance. Może to trwać kilka tygodni, a nawet kilkanaście miesięcy....

• Polskie tradycje wigilijne pozostają niezmienne już od lat. Przygotowaliśmy dla was łatwy i przyjemny test, abyście mogli sprawdzić swoją wiedzę na ich temat. Nie zapomnijcie zaprosić znajomych do zabawy!   Bezpłatny ebook: Świąteczne przepisy. Kliknij! Konkurs: Idealne świąteczne pierniczki. Kliknij! Zobacz też: Najlepsze przepisy na proste ciasta. Kliknij!

• Jako wielbicielka wszelkiej maści goud, ementalerów i parmezanów postanowiłam sprawdzić, czy to, co kupujemy w sklepie jest rzeczywiście żółtym serem. Jakież było moje zdziwienie, gdy odkryłam, jak wiele produktów należałoby nazywać "produktem seropodobnym"... Czy kupowany w sklepie "ser" to naprawdę ser? Fot. 123RF.COM/PICSEL Czym jest ser? Ser żółty to mleko z podpuszczką i odpowiednią kulturą bakterii - poddaje się to obróbce termicznej i - po odfiltrowaniu - daje "dojrzeć" w solance....

• Już 26 sierpnia, w warszawskiej restauracji Izumi Sushi odbędzie się Ogólnopolski Konkurs na Najlepszą Restaurację Sushi 2012. Wydarzenie jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie warszawiaków specjałami kuchni japońskiej oraz potrzebą propagowania najlepszych praktyk w wyspecjalizowanych restauracjach. Tego dnia rywalizacja odbędzie się w trzech widowiskowych etapach: sushi tradycyjne, styl dowolny i najlepszy sushimaster. Dla gości będą zorganizowane bezpłatne warsztaty przygotowywania...

• Znajdź przepis w Smakerze, którego fragment zdjęcia został wybrany do konkursu i wygrywaj nagrody! Konkurs rozpoczyna się 23.05.2013 i trwa do 29.05.2013 r. Wracamy z nową edycją konkursu Puuzle. Do rozdania mamy 10 kuponów na zakupy w choco.pl, chocotelegram.pl oraz chocoplay.pl. Co zorbić aby otrzymać jeden z nich? Wystarczy:   1. Znaleźć przepis w Smakerze, którego fragment zdjęcia umieściliśmy na puzzlu       2. Wysłać e-mailem na adres smaker@firma.interia.pl   --> link do przepisu...

• Stwórz idealną listę zakupów, taką której realizacja sprawi Ci ogromną frajdę i wygraj mikser KitchenAid, PlayStation 4 lub bon o wartości 100 zł do realizacji w aplikacji "Kuponu Żbik". Fot. Listonic.com Jeśli korzystacie z aplikacji Listonic, to wiecie, że dzięki niej tworzenie list zakupów oraz ich realizacja jest banalnie prosta. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze sprawdzić, jak działa Litsonic, to nadszedł odpowiedni moment - tylko teraz tworząc swoją idealną listę zakupów możecie wygrać...

• Sprawdź, co tym razem przygotowali uczestnicy programu.

• Sprawdź, jakie pyszności przygotowały uczestniczki programu w półfinałowym odcinku.

Przepisy na temat: totomix sprawdz kupon
  • Wypróbowany przepis na "Dania szybkie z pięciu produktów"

• szybkie w wykonaniu, b smaczne, delikatne i b tanie!!!! b. latwe w wykonaniu!!! mozna uzywac jako podstawe do mas i torcików, ale rownie wytwornie smakuje polane czekolada lub tylko posypane cukrem pudrem :)

• Chyba najprostszy sposób na pieczonego kurczaka - sprawdź sam :)

• jest pyszna gdy dodajemy maggi super smak mówię wam .

• Zapiekanka w wydaniu żółto- zielonym. Sprawdź!

• Myślisz, że zdrowo się odżywiasz? Sprawdź, a sam będziesz zdziwiony

• Twoje ciastka na następny dzień są miękkie i niesmaczne? Chcesz by pozostały chrupiące? Sprawdź tę poradę!

• To jedno z serii dań dla małych niejadków i na dziecięce przyjęcia. (Sprawdź myszki, muchomorki, krasnoludki.)

• To jedno z serii dań dla małych niejadków i na dziecięce przyjęcia. (Sprawdź krasnoludki, muchomorki, żaglówki.)

• To jedno z serii dań dla małych niejadków i na dziecięce przyjęcia. (Sprawdź myszki, muchomorki, żaglówki.)